2. Liga: Futács Márkó gólt lőtt, mégis kikapott az Ingolstadt

2010.08.21. 15:02
A német labdarúgó-bajnokság másodosztályában Futács Márkó együttese, az Ingolstadt az Augsburgot fogadta. A hazaiak nagy verésbe szaladtak bele, 4–1-re kaptak ki. A mérkőzésen a magyar csatár lőtte csapata egyetlen gólját.

A találkozón az Augsburg már a második percben megszerezte a vezetést. Ezután Futács Márkó révén még egyenlítettek a hazaiak – a magyar csatár a tizenhatoson belülről, középről, jobbal lőtt a bal alsó sarokba –, ám ezt követően még három találatot szerzett az Augsburg (köztük egy ingolstadti öngól volt), így 4–1 lett a meccs végeredménye.

A nap másik találkozóján a Paderborn otthon kapott ki 1–0-ra az Erzgebirge Auétól, a győztes találat a 90. percben esett.

A pénteki eredményeket itt találja.

2. LIGA
1. FORDULÓ
Ingolsadt–Augsburg 1–4 (Futács 11., ill. Oehr 2., Bayer 30., Rafael 55., Wittek 59. – öngól)
Paderborn–Erzgebirge Aue 0–1 (Hesel 90.)