Kisvárda Master Good
5 - 1
Paksi FC
Bayern: Goretzka megsérült, veszélyben az Eb-szereplése

Egyelőre kérdéses, hogy ott lehet-e majd a német válogatott keretében az Európa-bajnokságon.

Bundesliga: nem született gól a Hertha–Bielefeld találkozón

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 32. fordulójában a Hertha BSC 0–0-s döntetlent játszott az Arminia Bielefelddel.

Gól nélküli döntetlennel zárult a Hertha és a Bielefeld meccse

Dárdaiék kapufáig jutottak, de összességében nagyon kevés helyzetet láthattunk.

Bundesliga: komikus góllal egyenlített a Frankfurt a Mainz ellen – videó

A hajrában mentettek pontot a hazaiak, de így is lépéshátrányba kerültek a Dortmunddal szemben.

Bundesliga: 2–2 helyett 4–1 – Sallaiék kiütötték a kiesőjelöltet

A Köln 1–2-es állásnál tizenegyest rontott, majd a hosszabbításban kapott még két gólt.

Hertha: Érthető okokból jókedvűek vagyunk – Dárdai Pál

A Hertha vasárnap este a kiesés elleni harcban vetélytárs Bielefeld ellen lép pályára.

Bajnok München: hatgólos siker a címvédés tiszteletére

Már aranyérmesként lépett pályára a Bayern a Mönchengladbach ellen, de Lewandowskiék finoman szólva sem dőltek még hátra.

Bayern: angol csapatokkal hozta szóba az ESPN Lewandowskit

Angliába vágyik a bajorok éke? A Bajnokok Ligája idei döntősei vinnék a nyáron a lengyel klasszist.

Bundesliga: győzött a BVB, bajnok lett a Bayern München

A német Bundesliga 32. fordulójának rangadóján a bajnoki címért versengő Leipzig vereséget szenvedett az éremre hajtó Borussia Dortmundtól, ezzel eldőlt, hogy már biztosan bajnok a Bayern München.

Vesztett Dortmundban a Lipcse, német bajnok a Bayern München

Kétgólos hátrányból is visszajött a Leipzig, de a slusszpoén Sanchóé volt.

Bundesliga: a Stuttgart legyőzte az Augsburgot

Sasa Kalajdzic gólt és gólpasszt jegyzett, a hazaiak nagyban köszönhették neki a sikert.

Bayern: nem fognak nagy költekezésbe a nyáron

A koronavírus-járvány a bajorokat is nehezen érintette, így nem várható drága igazolás a bajoroknál.

Bundesliga: Frankfurtban kaphat kispadot a Real Madrid legendája

Raúl játékosként már megfordult Németországban, ahová új szerepkörben térhet vissza.

Hertha: a hajrában nem számíthat egyik alapemberére Dárdai

A korosztályos francia válogatott labdarúgót lábközépcsont-törést szenvedett a Freiburg ellen.

Hertha: Dárdai Pál újra bebizonyította, a jövőbe lát

Hasonlóan jól jósolt Krzysztof Piateknek, mint 2014-ben Dzsudzsák Balázsnak…

Bundesliga: a Hertha megverte odahaza a Freiburgot

A német Bundesligában a Hertha 3–0-ra legyőzte odahaza a Freiburgot a 30. fordulóból most bepótolt mérkőzésen. Dárdai Pál együttese 14. a tabellán, azaz nincsen már kieső helyen.

Három góllal nyert odahaza a Hertha Sallaiék ellen

Rotálás és totális futball: Dárdaiék nagyon fontos győzelmet arattak a Freiburg felett.

Hertha: rasszista üzenet miatt távoznia kellett a vezetőségéből Lehmann-nak

Lehmann később a Twitteren bocsánatot kért az üzenet miatt, de a helyzetén ez már nem változtatott.

Bayern: az idény végén távozik a világbajnok középpályás is

„Ezért a klubért éltem, és mindent megtettem érte. Nagyon boldog vagyok, hogy ennyi trófeát tudtunk együtt nyerni."

Bundesliga: Minden elismerésem a fiúké – Dárdai Pál

„Ha kikaptunk volna, akkor lelkileg most nagyon nehéz helyzetben lennénk.”

Bundesliga: a Mainz otthonában játszott döntetlent a Hertha

A Hertha elkezdte bepótolni az elhalasztott meccseit. Az első ellenfél mindjárt az utóbbi időben remek szériát futó Mainz volt a német labdarúgó Bundesliga 29. fordulójában, Szalai Ádámmal a kezdőben. Bár a mérkőzés nagy részében a hazaiak akarata érvényesült és több nagy helyzetet is kihagytak, a Hertha végül egy ponttal a zsebében térhetett haza.

Videó: Dárdai gólpasszt adott, de egy bombával egyenlített a Mainz!

Dárdai Márton szabadrúgására Lucas Tousart érkezett, majd fejelt a kapuba.

Értékes pontot szerzett Mainzban a Hertha

A hazaiak jobban játszottak, sok helyzetet kihagytak, de Dárdaiék így is elhoztak egy pontot.

Dortmund: a klub nem akarja elengedni Erling Haalandot

Sebastian Kehl nem lepődött meg a norvég csatár ügynökének kijelentésein.

Hertha: Három mérkőzésen legalább négy pontot kell szereznünk – Dárdai

Nem okoz gondot a magyar trénernek, hogy kezdőcsapatot jelöljön ki a Mainz ellen.

Német Kupa: Érzelmekből nem volt hiány, az biztos – Willi Orbán

A magyar válogatott védő szerint az idény végén távozó Julian Nagelsmann miatt is szerettek volna bejutni a fináléba.

Értelem és érzelem – Babják Bence jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. A csúcsot ostromló nyugat-európai együttes sikertörténetét magyar válogatott labdarúgók is írják.

Német Kupa: az óriásölő Kielt kiütő BVB lesz Gulácsiék ellenfele a döntőben

A dortmundi öröm nem lehet felhőtlen: a második félidőben Mateu Morey súlyosnak tűnő sérülést szenvedett.

Német Kupa: A srácoknak helyén volt a szívük – Nagelsmann

A döntőbe jutó RB Leipzig vezérigazgatója 180 kilométert kerékpározik majd, hogy élőben láthassa csapatát.

Videó: Upamecano elképesztő rontása és Forsberg győztes gólja

Willi Orbán kapufáját is megtekintheti a Werder–Leipzig meccs összefoglalójában.

Német Kupa: dráma Brémában, hosszabbítás, Leipzig-siker

Az RB Leipzig hosszabbítás után győzött Brémában a Német kupa elődöntőjében 2–1-re, a rendes játékidőbeli 0–0 után.

Upamecano megint óriásit hibázott, de kupadöntős az RB Leipzig!

Willi Orbán kapufát fejelt, Forsberg a 121. percben döntött, hosszabbításban nyertek a lipcseiek Brémában.

RB Leipzig: támadó is érkezhet Salzburgból – sajtóhír

Lipcsében is folytatná a közös munkát korábbi támadójával Jesse Marsch.

Németország: Metzelder felfüggesztettet kapott gyermekpornográfia terjesztéséért

A korábbi német válogatott labdarúgó beismerte az ügyész vádjainak jelentős részét.

Hertha: Dárdai Pál számára véget ért a karantén

A berlini együttesnek 13 nap alatt öt mérkőzést kell lejátszania.

RB Leipzig: Salzburgból érkezik az új vezetőedző – hivatalos

Szoboszlai Dominik számára nem ismeretlen tréner veszi át a lipcseiek irányítását.

Bundesliga: Sallai Roland is jelölt a Hónap Játékosa díjra

A Freiburg magyar támadója mellett többek közt Erling Haalandra és a Bayern München fiataljára is lehet szavazni.

Bundesliga: a Hertha elnöke folytatná a közös munkát Dárdaival

„Pál tovább fejlődött, sokkal figyelmesebbé, kiegyensúlyozottabbá, ugyanakkor igényesebbé is vált” – véli az elnök.

RB Leipzig: megegyeztek Nagelsmann utódjával – sajtóhír

A Kicker szerint Jesse Marsch a Tottenhamnek és az Eintracht Frankfurtnak is nemet mondott.

Bayern: Flicket és Nagelsmannt is dicsérte Lewandowski

A lengyel csatár szerint Nagelsmann csapatainak teljesítménye többnyire meghaladja a várakozásokat.

Húszmilliós népmese – Csillag Péter jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Lássuk be, többségünknek ez nem más távoli szappanoperánál.

Németország: a szövetség megerősítette, tárgyalnak Flickkel

A Bayern München nyáron távozó vezetőedzőjére bíznák a válogatott irányítását.

Bayern: „Egy edző semmi a csapata nélkül” – Flick búcsúzkodik

Az 56 éves szakembernek három mérkőzése maradt a Bayern vezetőedzőjeként, s egy szívfájdalma akad.

Leipzig: sajtóhírek szerint megvan Julian Nagelsmann utódja

Jesse Marsch a Red Bull Salzburgtól érkezhet. Szoboszlai Dominik újra együtt dolgozhat korábbi edzőjével.

Lesen vagyunk: Julian Nagelsmann – ágyneműtől a kispadig

Szóba kerül a BL-elődöntő, illetve a Szuperliga gyors és látványos összeomlása.