Mol Fehérvár FC
2 - 2
Paksi FC
Német Kupa: az RB Leipzig bejutott az elődöntőbe

Az RB Leipzig 2–0-ra legyőzte a Wolfsburgot a Német Kupa negyeddöntőjében, így bejutott a legjobb négy közé.

Német Kupa: a Bayern-verő csodacsapat már a négy között

A másodosztályú Kiel 3–0-ra győzött a másik óriásölő, a negyedosztályú Essen ellen.

A Wolfsburg nem élt az eséllyel, kupaelődöntőben az RB Leipzig

Oliver Glasner csapata az első félidőben tizenegyest hibázott, a második játékrész a lipcseieké volt.

Lesen vagyunk: a farkasfalkától a két ragadozóig

Wolfsburgban most nem a sok pénzért hozott sztárokra, hanem az okosan összerakott csapatra esküdtek fel.

Bundesliga: nem Boris, hanem Grammozisz a Schalke új edzője

Az új tréner pénteken mutatkozik be Szalai Ádám csapata, a tabellán utolsó előtti Mainz ellen.

Német Kupa: Sancho gólja döntött, elődöntős a Dortmund

A BVB gól nélküli első félidőt követően a másodikban egy kontra után megszerezte a továbbjutást érő gólt.

Bundesliga: új vezetőedzője van a kiesés elől menekülő Bielefeldnek

A 48 éves Frank Kramer eddig az osztrák címvédő Red Bull Salzburg utánpótlásközpontját vezette.

Bundesliga: edzőváltás Bielefeldben, Salzburgból érkezhet az utód

Uwe Neuhaus irányításával 11 idény után jutott vissza az élvonalba az Arminia.

Hertha: Dárdai Pál úgy érzi, eljött a változtatás ideje

„Kell, kell, kell! Ezt fogom ismételgetni egész héten” – mentális teszt következik.

Schalke: ki lesz az új edző? A Kicker Borist is megemlíti

Az MTK trénere is a jelöltek között, de nem ő az első számú kiszemelt – nem történt hivatalos kapcsolatfelvétel.

Bundesliga: a Freiburg idegenben legyőzte a Leverkusent

Sallai Rolandot a 76. percben cserélték be, egy perccel később sárga lapot kapott.

Bundesliga: Szalai kezdett az Augsburgtól kikapó Mainzban

A magyar válogatott támadónak 64 percnyi játékidő jutott, csapatának véget ért a jó sorozata.

Bundesliga: megosztozott a pontokon az Union Berlin és a Hoffenheim

Hiába szerezte meg korán a vezetést a berlini csapat, végül be kellett érnie egy ponttal.

Bundesliga: újabb edzőváltás a sereghajtó Schalkénál

A gelsenkircheni csapat kilenc pontra van az osztályozós helyen álló Arminia Bielefeldtől.

Hertha: ezért mosolygott Dárdai Pál a második kapott gól után

„Úgy nyertek kettő–nullára, hogy nem volt sok gólszerzési lehetőségük.”

Bundesliga: Gulácsiék 0–2-ről fordítottak a Gladbach ellen

A Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal felálló RB Leipzig kétgólos hátrányból felállva 3–2-re legyőzte hazai pályán a Borussia Mönchengladbachot a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 23. fordulójában.

Szenzációs fordítás, mínusz kettőről nyert a Leipzig

Alexander Sörloth a 93. percben szerezte a győztes gólt, a Lipcse tovább tapad a Bayernre.

Bundesliga: a Hertha a Wolfsburg ellen sem tudott nyerni

A Wolfsburg egyhuzamban a hetedik bajnokiját is kapott gól nélkül hozta le a német Bundesligában, ennek ezúttal a 2–0-s vereséget szenvedő Hertha Berlin lett a kárvallottja.

Bundesliga: Lewandowski és Gnabry duplázott, hengerelt a Bayern

A Dortmund 11 perc alatt lerendezte a Bielefeldet • Ismét kikapott a Schalke.

A Hertha sem tudta bevenni a Wolfsburg kapuját, Dárdaiék pont nélkül maradtak

A Wolfsburg egyre közelít a VfB Stuttgart 2003 óta fennálló 884 perces rekordjához.

Hertha: Dárdai célzóvizet itat csapatával a Wolfsburg elleni meccs előtt

A berliniek szombati ellenfele még nem kapott ki hazai pályán a Bundesliga jelenlegi idényében.

Bundesliga: december óta először kapott ki a Frankfurt

A Werder Bremen a második félidőben fordított, ehhez pedig a videobíró segítsége is jól jött ezúttal.

Egyen inkább több szalonnát – a „falábú” Robert Lewandowski esete a fafejű edzőkkel

„Talán köszönetet kellene mondanom a kritikusaimnak, mert megedzették a lelkemet.”

Dortmund: „Tíz klub tudná megfizetni Haalandot” – a Chelsea lehet az egyik

A Bild úgy tudja, Thomas Tuchel zöld utat kapott Abramovicstól a tárgyalások megkezdésére.

Légiósok: az Inter érdeklődik Gulácsi Péter iránt – sajtóhír

Állítólag a Serie A listavezetője évi 10 millió eurós fizetést kínálna a magyar kapusnak.

Bundesliga: Lipcsében nem beszélnek a bajnoki címről

Gulácsiéknál a cél továbbra is Bajnokok Ligája-indulást érő helyen végezni.

A hajszalon, ahol Szoboszlai és a Bayern sztárjai is megfordulnak – képek

Alphonso Davies és Jamal Musiala is a román borbély kezére és ollójára bízza a haját.

RB Leipzig: továbbra is bizonytalan Szoboszlai visszatérése

Menedzsere szerint a támadó combsérülés miatti rehabilitációja jól, megfelelő ütemben halad.

Bundesliga: Mustafi még hisz a Schalke bennmaradásában

„Úgy gondolom, a klub elegendő potenciállal rendelkezik ahhoz, hogy bekövetkezzen a fordulat.”

Bayern: a német válogatottat választotta a BL-címvédő új csillaga

A Lazio elleni BL-nyolcaddöntőben gólt szerző 17 éves középpályás angol és német korosztályos válogatott is volt.

Leverkusen: megoperálták a csapatkapitányt, Lars Bendert

31 éves játékos január végén, a Wolfsburg elleni bajnoki mérkőzésen szenvedett térdsérülést.

Hertha: Olyan, mint egy kamasz, lázad – Dárdai nagyot hibázó játékosáról

A Hertha Leipzig elleni vereségének döntő pillanata volt Mattéo Guendouzi könnyelmű labdavesztése.

Németország: 25 éve hunyt el az egyik legsikeresebb szövetségi kapitány

Helmut Schönnél csak ketten irányították hosszabb ideig a német válogatottat.

Eb 2020: Kroos szerint a németek nem tartoznak az esélyesek közé

Az általános vélekedés ellenére azért a világbajnok középpályás szeretné megnyerni a tornát a Natoinalelffel.

Bundesliga: a Dortmund súlyos pénzbüntetést kapott

A csapat megszegte a koronavírus-járvány miatti óvintézkedéseket és szabályokat.

Bundesliga: az RB Leipzig tökéletes posztban mutatta meg, milyen Gulácsi idénye

A lipcsei együttes kapta eddig a legkevesebb gólt a 2020–2021-es bajnokságban.

Hertha: valami nincs rendben, de Dárdai nem pánikol

„Az eredmény szomorú, a vereség fájó, de nyugodtnak kell maradnunk.”

Bundesliga: az RB Leipzig három góllal legyőzte a Herthát

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 22. fordulójának vasárnapi játéknapján az RB Leipzig idegenben 3–0-ra legyőzte a Herthát.

Bundesliga: a 95. percben egyenlített idegenben a Leverkusen

Már az ötödik percben hátrányba került a Bayer és csak másodpercekkel a lefújás előtt tudott egyenlíteni.

Orbán betalált, a Leipzig hárommal verte meg a Herthát

Orbán és Gulácsi mellett Dárdai Márton is kezdett, a Leipzig két pontra megközelítette a Bayernt.

Videó: maszkos Schalke-ultrák akartak betörni a stadionba a 0–4 után

Nagyjából 200-250 Schalke-szurkoló nem akarta kiengedni a játékosokat a Veltins-Arenából.

Bundesliga: csak nevében volt rangadó, a BVB kiütötte a Schalkét

Marco Reus 300. Bundesliga-meccsét magabiztos derbisikerrel tette emlékezetessé a Dortmund.

Videó: elképesztő mozdulat, óriási gólt rúgott Haaland

A norvég csatár egyszerűen megállíthatatlan: ebből csak így lehetett gólt szerezni!

Bundesliga: frankfurti győzelem a Bayern München ellen

A második félidőben a Bayern mindent megtett az egyenlítésért, de csak szépítésre futotta az erejéből.

Bundesliga: Szalaiék idegenben verték meg a Mönchengladbachot

A magyar támadó gólt is lőtt, de a találatot érvénytelenítették • Sallai Roland visszatért, a Freiburg így is kikapott.