Hétfői sportműsor: pályán Fucsovics, férfi kosár NB I-elődöntő, rajt a vizes Eb-n

PL- és La Liga-meccset rendeznek • Folytatódik a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny.

DAC: így ünnepeltek a hívek a Mol-akadémia előtt – videó

Mintegy kétszáz sárga-kék drukker várta a Slovan Bratislavát 1–0-ra legyőző csapatot.

Ligue 1: döntetlen Rennes-ben, a PSG távolodik a trófeától

A párizsiak így – két fordulóval a bajnokság vége előtt – három ponttal maradnak el az éllovas Lille-től.

La Liga: sokba kerülhet ez a döntetlen a Real Madridnak

A címvédő elképesztő mérkőzésen játszott döntetlent a Sevillával, Eden Hazard a 94. percben egyenlített.

Serie A: a Milan legyőzte idegenben a Juventust

Az érmekért dúló küzdelemben nagy győzelmet aratott a Milan a Juventus ellen, mert Torinóban három góllal nyert (0–3). A Juventus gyengén játszott, és a vendégeknek még az is belefért, hogy Kessié tizenegyest hibázzon. Ezzel a Milan felugrott a harmadik helyre, a Juventus pedig az ötödik helyével most nem áll BL-indulást érő pozícióban.

PL: kikapott az Arsenaltól, így már biztos kieső a West Brom

A londoniak ezzel a sikerrel még reménykedhetnek az európai kupaszereplés kiharcolásában.

NB II: Nyíregyházán kikapott a Vasas, lemaradhat az élvonalról

Ha az utolsó körben a DVSC és a Gyirmót is nyer, akkor az angyalföldiek biztosan nem jutnak fel.

Tenisz: Alexander Zverev diadalt aratott Madridban

A 24 éves német a pályafutása tizenötödik ATP-trófeáját ünnepelte a spanyol fővárosban.

Videó: gyönyörű csavarás, vezetést szerzett a Milan Torinóban

Brahim Díaz nagyszerű lövést adott le, Szczesny és a védők sem tudtak menteni.

NB III: egyre közelebb a feljutáshoz a III. Kerület és a Tiszakécske

A Közép-csoportban az éllovas Iváncsa botlott, amit ki is használt az üldöző Kecskemét.

Röplabda: Szakmáry Gréta Törökországban folytatja pályafutását

A 110-szeres válogatott játékos a világ egyik legerősebb női bajnokságába igazol.

Női röpi Eb-sel.: Dánia is kipipálva – küszöbön az Eb-részvétel

Ha pénteken Budapesten a mieink ismét legyőzik az izraelieket, akkor sorozatban negyedszer is ott lehetnek az Eb-n.

Férfi kézi NB I: héttel nyert a Füred Veszprémben

Csak úgy potyogtak a gólok a Veszprémi KKFT és a Balatonfüred találkozóján.

Tenisz: Carreno a 32 közé jutott Rómában

A 11. helyen kiemelt spanyol a szerb színekben versenyző Laslo Djerét búcsúztatta.

Férfi röpi Eb-sel.: a mieink csak szorongatni tudták az éllovast

Két játszmában is sikerült húsz pont fölé jutnia a magyar csapatnak, de 3:0-s vereség lett a vége.

Birkózás: Szőke egyelőre emésztgeti, hogy ott lesz Tokióban

A kötöttfogású birkózók 97 kilós mezőnyében a 21 éves Szőke Alex kiharcolta a tokiói kvótát a világkvalifikáción. A szófiai aranyérmes, friss olimpikonnal beszélgettünk.

Asztalitenisz: Európa-kupa-ezüstérmes a Budaörs

A harmadik helyen kiemelt magyar csapat nagy csatában kapott ki.

F1: Nem azért vagyok itt, hogy bárkit is elengedjek – Bottas

„Úgy hiszem, megvolt bennem is az a tempó, amit Hamilton mutatott.”

Bayern: Goretzka megsérült, veszélyben az Eb-szereplése

Egyelőre kérdéses, hogy ott lehet-e majd a német válogatott keretében az Európa-bajnokságon.

La Liga: élesedik a kiesés ellen küzdők csatája

Az Eibar újabb lépést tett a bennmaradás felé, a Valladolid pedig közelebb került a kiesőzónához.