Női BL: a Barcelona négy-, Jakabfiék kétgólos előnyben

A Wolfsburg a magyar támadó nélkül könyvelte el 50. győzelmét a hölgyek elitsorozatában.

Csütörtöki sportműsor: Liverpool–Chelsea; pályán az Inter

Fucsovics Márton a rotterdami ATP-tornán csap össze Alejandro Davidovich-csal.

Légiósok: kapusuk öngólja után kikaptak Nagy Ádámék

A Bristol hiába vezetett a Bournemouth ellen – az új edzővel ez volt az első vereség.

Király-kupa: hosszabbítás után döntős a Barcelona

A spanyol Király-kupa elődöntőjének második mérkőzésén a Barcelona hosszabbítás után 3–0-ra legyőzte a Sevillát, így bejutott a fináléba.

Osztrák hokiliga: három csapattal bővülne a bajnokság

Ha megvalósul, akkor sohasem látott létszámmal rendezik meg a 2021–2022-es idényt.

PL: ezúttal sem tudott betalálni az MU, botlott a Palace-pályán

Az első negyedórában három nagy lehetőség is adódott az manchesteriek előtt, de nem éltek vele.

Ligue 1: sztárjai nélkül is nyert a PSG a Bordeaux ellen

A listavezető Lille 2–0-ra győzött a Marseille ellen, Jonathan David a 90. perc után duplázott.

Serie A: a Milan a 97. percben egyenlített az Udinese ellen

Kessié 11-esből mentett pontot. Az Atalanta 5–1-re nyert, a Roma győztes gólja a 90. percben született meg.

Német Kupa: az RB Leipzig bejutott az elődöntőbe

Az RB Leipzig 2–0-ra legyőzte a Wolfsburgot a Német Kupa negyeddöntőjében, így bejutott a legjobb négy közé.

NB I: Ennyi győzelem már nem véletlen – Oenning a Budafok elleni siker után

Csizmadia Csaba konfliktusba került kiállított játékosával, aki visszajött az öltözőből, hogy reklamáljon.

Csupasport: rekord az utolsó maratoni versenyen

Világszinten is jegyzett idővel nyert Szuzuki Kengo az Otsuban rendezett maratonin.

NB I: kétgólos hátrányból egyenlített a Paks Fehérváron

A labdarúgó NB I 24. fordulójának záró mérkőzésén a Mol Fehérvár már két góllal is vezetett a Paks ellen odahaza, de a vége 2–2 lett.

Röplabda: a Fino lesz a Pénzügyőr ellenfele a kupadöntőben

Ugyan a visszavágót a Kecskemét nyerte, de a kaposváriak már a második szett után ünnepelhettek.

Női röpi: emelt fővel búcsúzott a Kaposvár a Challenge-kupától

A Diamant vezetett, és labdája volt a 2:1-hez is.

Német Kupa: a Bayern-verő csodacsapat már a négy között

A másodosztályú Kiel 3–0-ra győzött a másik óriásölő, a negyedosztályú Essen ellen.

Férfi kézi NB I: sorozatban negyedik sikerét aratta a Budakalász

Csoknyai István együttese hazai pályán győzte le az Egert.

PL: a Leicester City pontokat hullajtott a Burnley otthonában

A sereghajtó Sheffield United emberhátrányban győzte le a középmezőnybeli Aston Villát.

Férfi kézi BL: a pótpáros megérkezett, a Veszprém meccse elmaradt

A kijelölt horvát bírók egyike pozitív koronavírustesztet produkált. Nem pótolják később sem a találkozót.

Erste Liga: közel négyórás meccset nyert meg a MAC az FTC ellen

A Brasov második mérkőzését is megnyerte a Vasas ellen, a Gyergyó ráadásban győzött, nyert a DEAC.

Serie A: két gól 11-esből a 89. perc után – 3–3 a Sassuolo–Napoli

Három büntető, hat gól – nem akármilyen meccsel indult a szerdai játéknap az olasz élvonalban.