Videó: kiborult a csatár, mez nélkül rohant le a pályáról

2015.03.23. 19:46
Nem volt kellemes hétvégéje Emmanuel Emenikének, a Fenerbahce csatárának, aki annyira zokon vette saját szurkolói viselkedését, hogy levonult a pályáról.

A Besiktas elleni győztes rangadó (1–0) első félidejében Emenike egy kihagyott helyzet után kapott erős szidalmat a Fener-drukkerektől. A szezonban 22 bajnokin 4 gólt szerző nigériai csatár annyira kiborult a hallottaktól, hogy cserére szánta el magát: lekapta a mezét, és elindult lefele a pályáról, pontosan az öltöző irányába. Mutogatott a szurkolók felé, akik ettől még idegesebbek lettek.

lekapta a mezét, és elindult lefele a pályáról, pontosan az öltöző irányába. Mutogatott a szurkolók felé, akik ettől még idegesebbek lettek.

A játékost a stáb tagjai meggyőzték a maradásról, visszatessékelték a pályára, de a szünet után már nem tért vissza.

A rangadót a csereként beálló Moussa Sow találata döntötte el a 91. percben. A Fenerbahce 25 forduló után a harmadik helyen áll a török bajnokságban, egy ponttal lemaradva a második Besiktastól és kettővel az éllovas Galatasaraytól.