ÁPRILIS 18., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
29. FORDULÓ
15.15:
Puskás Akadémia FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.30: Budapest Honvéd–Mol Fehérvár FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élőben az NSO-n!
33. FORDULÓ

17.00: DEAC-FC Ajka
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Vasas FC
17.00: Pécsi MFC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: Soroksár SC–Gyirmót FC Győr
17.00: Dorogi FC–Szolnoki MÁV FC
17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–BFC Siófok
17.00: Budaörs–Kolorcity Kazincbarcika SC, Tatabánya
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szombathelyi Haladás
17.00: Aqvital FC Csákvár–Szentlőrinc
20.00: WKW ETO FC Győr–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport+)

NB III
30. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.30:
DVSC II–Mezőkövesd II
17.00: Tiszaújváros–Salgótarján
17.00: Sajóbábony–Tiszafüred
17.00: Kisvárda II–Balassagyarmat
17.00: Hatvan–Eger
17.00: Cegléd–Tiszakécske
17.00: Füzesgyarmat–Tállya
17.00: Gyöngyös–Putnok
17.00: Jászberény–Sényő
17.00: DVTK II–BVSC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Honvéd II–FTC II
17.00: Vác–Kozármisleny
17.00: Hódmezővásárhely–Taksony
17.00: Szekszárd–Körösladány
17.00: ESMTK–Dabas-Gyón
17.00: Rákosmente–Újpest II
17.00: Iváncsa–Paks II
17.00: Szegedi VSE–Majos
17.00: FC Dabas–Kecskemét
17.00: Dunaújváros–Monor
NYUGATI CSOPORT
11.00: Tatabánya–Puskás Akadémia II
11.00: ZTE II–Pápa
11.00: THSE-Szabadkikötő–Komárom
16.00: Sopron–BKV Előre
17.00: III. Kerületi TVE–Balatonfüred
17.00: Nagykanizsa–Gárdony
17.00: Bicske–Fehérvár II
17.00: Ménfőcsanak–Mosonmagyaróvár
17.00: Lipót–Érd
17.00: Nagyatád–Veszprém

NŐI NB I
17. FORDULÓ
15.00:
Astra–FTC

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
14.30:
Arsenal–Fulham (Tv: Digi Sport2)
17.00: Manchester United–Burnley (Tv: Spíler1)

ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ
19.30:
Leicester City–Southampton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
33. FORDULÓ
13.00:
PSG–St.-Étienne (Tv: Digi Sport3)
15.00: Brest–Lens
15.00: Dijon–Nice
15.00: Nimes–Strasbourg
15.00: Reims–Metz
17.05: Bordeaux–Monaco (Tv: Digi Sport2)
21.00: Nantes–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
15.30:
Dortmund–Werder Bremen (Tv: Sport1)
Mainz–Hertha elmarad

OLASZ SERIE A
31. FORDULÓ
12.30:
Milan–Genoa (Tv: Digi Sport1)
15.00: Atalanta–Juventus (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
15.00: Bologna–Spezia
15.00: Lazio–Benevento (Tv: Digi Sport3)
18.00: Torino–Roma (Tv: Digi Sport1)
20.45: Napoli–Inter (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
14.00:
Osasuna–Elche
14.00: Real Sociedad–Sevilla (Tv: Spíler2)
16.15: Alavés–Huesca
16.15: Atlético Madrid–Eibar (Tv: Spíler2)
18.30: Betis–Valencia (Tv: Spíler2)
18.30: Cádiz–Celta Vigo
21.00: Getafe–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Levante–Villarreal

SZERB SZUPERLIGA
32. FORDULÓ
19.00:
Topolyai SC–Vozvodac – élőben az NSO-n! 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
21.30: IndyCar, 1. futam, Honda Indy GP of Alabama, futam (Tv: Arena4)

CSELGÁNCS
17.00: Európa-bajnokság, Lisszabon (m4sport.hu)

FORMULA–1
EMILIA ROMAGNA NAGYDÍJ, IMOLA
15.00:
F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
21.00:
PGA Tour, 4. nap (Tv: Eurosport1)

KERÉKPÁR
11.05 és 14.00:
World Tour, Amstel Gold kerékpárverseny  (Tv: Eurosport1)
12.00:
pro sorozat, Török körverseny (Tv: Eurosport1)
17.15: pro sorozat, Valenciai körverseny (Tv: Eurosport1) 

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
VISSZAVÁGÓ
13.00:
Olaszország–Magyarország, Érd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
NÉMET BUNDESLIGA
13.30:
Magdeburg–Melsungen (Tv: Sport2)
16.00: Flensburg–Bergischer (Tv: Sport2)
FRANCIA BAJNOKSÁG
17.00:
Nantes–Dunkerque (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA NÉGYES DÖNTŐ, ISZTAMBUL
HELYOSZTÓK
14.00:
bronzmérkőzés, Sopron Basket–Fenerbahce (török) (m4sport.hu)
18.00: döntő, Salamanca (spanyol)–Jekatyerinburg (orosz)
NBA, ALAPSZAKASZ
19.00:
New York Knicks–New Orleans Pelicans (Tv: Sport2)
21.30: Miami Heat–Brooklyn Nets (Tv: Sport2)

MOTOGP
PORTUGÁL NAGYDÍJ, PORTIMAO
12.20:
Moto3, futam (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4)
15.30: Moto2, futam (Tv: Arena4)

MŰÚSZÁS
9.00: Országos bajnokság, Érd

ÖTTUSA
8.00: Világkupa, Szófia, férfi döntő 

RALI
8.00: I. Boldogkő-rali, az országos bajnokság 1. futama, Boldogkőváralja és környéke

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
A 3. HELYÉRT, 5. MÉRKŐZÉS
18.00:
MAFC-BME–Vegyész RC Kazincbarcika
AZ 5-8. HELYÉRT
10. FORDULÓ
17.30:
Dunaújvárosi KSE–Kistext SE
19.00: Kecskeméti RC–Dág KSE 
NŐI EXTRALIGA
A 3. HELYÉRT, 5. MÉRKŐZÉS
18.00: 1. MCM-Diamant Kaposvár–Vasas Óbuda

SPORTLÖVÉSZET
Puska, pisztoly 25-50 méteres Európa-bajnoki válogató (Pécs)

SZNÚKER
11.00, 16.30 és 19.45:
vb, 1. forduló, Sheffield (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
ATP-TORNA
14.30:
Monte-Carlo, döntő, Cicipasz (görög)–Rubljov (orosz) (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
20.00:
Charleston, döntő, Dzsabur (tunéziai)–Sharma (ausztrál) (Tv: Digi Sport3)