FEBRUÁR 28., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
23. FORDULÓ
14.30:
Paksi FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: ZTE FC-Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – ÉLŐ EREDMÉNYKÖVETŐ
26. FORDULÓ

14.00: Aqvital FC Csákvár–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
14.00: Szentlőrinc–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
14.00: Budaörs–FC Ajka, Tatabánya – élőben az NSO-n!
14.00: BFC Siófok–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
14.00: Szolnoki MÁV FC–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
14.00: Békéscsaba 1912 Előre–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
14.00: WKW ETO FC Győr–DEAC – élőben az NSO-n!
14.00: 
Kolorcity Kazincbarcika SC–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás–Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
19.30: Debreceni VSC–Vasas FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
22. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.00:
Mezőkövesd II–Sényő
14.00: Putnok–Salgótarján
14.00: Tállya–Tiszafüred
14.00: Hatvan–Balassagyarmat
14.00: Füzesgyarmat–Tiszakécske
14.00: Gyöngyös–Cegléd
14.00: Jászberény–Kisvárda II
14.00: DVTK II–Sajóbábony
14.00: DVSC II–Tiszaújváros
14.00: BVSC–Eger
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Újpest II–FTC II
11.00: Honvéd II–Vác
11.00: Paks II–Kecskemét
14.00: Majos–Kozármisleny
14.00: Monor–Taksony
14.00: FC Dabas–Körösladány
14.00: Dunaújváros–Dabas-Gyón
14.00: Szegedi VSE–ESMTK
14.00: Rákosmente–Szekszárd
14.00: Iváncsa–Hódmezővásárhely
NYUGATI CSOPORT
11.00: Fehérvár II–Balatonfüred
11.00: THSE-Szabadkikötő–III. Kerületi TVE
11.00: Gárdony–Komárom
13.00: ZTE II–Érd
14.00: Mosonmagyaróvár–BKV Előre
14.00: Nagykanizsa–Puskás Akadémia II
14.00: Bicske–Veszprém
14.00: Ménfőcsanak–Nagyatád
14.00: Pápa–Tatabánya
14.00: Lipót–Sopron

ANGOL PREMIER LEAGUE
26. FORDULÓ
13.00:
Crystal Palace–Fulham (Tv: Digi Sport2)
13.00:
Leicester City–Arsenal (Tv: Spíler1)
15.00:
Tottenham–Burnley (Tv: Digi Sport2)
17.30:
Chelsea–Manchester United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
20.15:
Sheffield United–Liverpool (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
33. FORDULÓ
13.00:
Wycombe–Norwich City (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
27. FORDULÓ
13.00:
Monaco–Brest (Tv: Digi Sport3)
15.00: Angers–Lens (Tv: Digi Sport3)
15.00: Lorient–St.-Étienne
15.00: Nimes–Nantes
15.00: Reims–Montpellier
17.00: Lille–Strasbourg
21.00: Olympique Marseille–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
13.30:
Union Berlin–Hoffenheim (Tv: Sport2)
15.30: Mainz–Augsburg (Tv: Sport2)
18.00: Leverkusen–Freiburg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
24. FORDULÓ
12.30:
Sampdoria–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
15.00: Crotone–Cagliari
15.00: Internazionale–Genoa (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–Fiorentina
18.00: Napoli–Benevento (Tv: Digi Sport2)
20.45: Roma–Milan (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

OSZTRÁK BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
17.00:
Strum Graz–Salzburg (Tv: Arena4)

ROMÁN LIGA 1
25. FORDULÓ
17.00:
Hermannstadt–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
14.00:
Celta Vigo–Valladolid (Tv: Spíler2)
16.15: Cádiz–Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Granada–Elche (Tv: Spíler2)
21.00: Villarreal–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.00 és 13.00:
férfi óriás-műlesiklás, Banszko (Tv: Eurosport1)
11.00: női szuperóriás-műlesiklás, Val di Fassa (Tv: Eurosport1)

AUTÓSPORT
21.30:
NASCAR, 3. futam (Tv: Arena4)

ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTDORF
SÍFUTÁS
11.00:
férfi és női szabadstílusú csapat sprint elődöntő
13.00: döntő (Tv: Eurosport2)
ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.00:
csapatverseny – normálsánc (Tv: Eurosport2, Arena4)
15.00: 4x5 km sífutás (Tv: Eurosport1)
SÍUGRÁS
17.00:
vegyes csapatverseny (normálsánc) (Tv: Eurosport1)

GOLF
20.30:
PGA Tour, 4. nap, Puerto Rico (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
16.00:
Vienna Capitals (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HC Banská Bystrica (szlovák) (Tv: Digi Sport3)

KERÉKPÁR
14.30:
Pro-sorozat, férfiak (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
A 6. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
A-CSOPORT
18.00:
Mol-Pick Szeged–Flensburg-Handewitt (német) – törölve
NŐI NB I
15.00:
Motherson Mosonmagyaróvári KC–DVSC Schaeffler (Tv: M4 Sport+)
18.00: Alba Fehérvár KC–MTK Budapest
18.00: Kisvárda Master Good SE–Győri Audi ETO KC
NÉMET BUNDESLIGA
13.30:
Kiel–Füsche Berlin (Tv: Sport1)
16.00: Melsungen–Magdeburg (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI MAGYAR KUPA
HELYOSZTÓK
17.00:
Szekszárd–PEAC (Tv: M4 Sport+)
19.30: Sopron–DVTK (Tv: M4 Sport+)
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Milwaukee Bucks–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1042 (Tv: Sport1)

MŰÚSZÁS
14.00:
Országos bajnokság, szabad programok, Duna Aréna

ÖTTUSA
Peridot magyar nyílt fedett pályás verseny, Budapest
  8.30:
férfi selejtező
19.30: utolsó csoport kombinált száma (BVSC Laky Károly Uszoda, BOK Csarnok)

RALI
Sarkvidék rali, a világbajnokság 2. futama, Rovaniemi

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
16.00:
Fino Kaposvár–Dunaújvárosi KSE
18.00: Kecskeméti RC–Debreceni EAC
NŐI EXTRALGA, NEGYEDDÖNTŐ
MÁSODIK MÉRKŐZÉS
19.00:
MTK Budapest–1. MCM-Diamant Kaposvár
HARMADIK MÉRKŐZÉS
18.00:
Fatum Nyíregyháza–DVTK

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
8.20: Világkupa, Grúzia (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
20.00:
The Players Championship (Tv: Eurosport1)

TENISZ
9.00:
Fedett pályás országos bajnokság
ATP-TORNA

23.00: Córdoba, döntő (Tv: Sport2)
Szingapúr
Montpellier