MÁRCIUS 7., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
25. FORDULÓ
16.00:
Budapest Honvéd–Kisvárda Master Good, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
18.00: ZTE FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
20.00: Budafoki MTE–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető
28. FORDULÓ

14.30: Budaörs–Pécsi MFC, Tatabánya – élőben az NSO-n!
14.30: BFC Siófok–FC Ajka – élőben az NSO-n!
14.30: Szolnoki MÁV FC–Vasas FC – élőben az NSO-n!
14.30: Gyirmót FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
14.30: Békéscsaba 1912 Előre–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
14.30: Aqvital FC Csákvár–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
14.30: Szentlőrinc–Dorogi FC, Kozármisleny – élőben az NSO-n!
14.30: Kolorcity Kazincbarcika SC–DEAC – élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás–Soroksár – élőben az NSO-n!

NB III
KELETI CSOPORT
23. FORDULÓ
14.30:
Eger–Tiszaújváros
14.30: Sajóbábony–DVSC II
14.30: Kisvárda II–DVTK II
14.30: Cegléd–Jászberény
14.30: Tiszakécske–Gyöngyös
14.30: Balassagyarmat–Füzesgyarmat
14.30: Tiszafüred–Hatvan
14.30: Salgótarján–Tállya
14.30: Mezőkövesd II–Putnok
14.30: BVSC–Sényő
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
FTC II–Majos
11.00: Paks II–Újpest II
14.30: Kecskemét–Vác
14.30: Hódmezővásárhely–Honvéd II
14.30: Szekszárd–Iváncsa
14.30: ESMTK–Rákosmente
14.30: Dabas-Gyón–Szegedi VSE
14.30: Körösladány–Dunaújváros
14.30: Taksony–FC Dabas
14.30: Kozármisleny–Monor
NYUGATI CSOPORT
11.00: Gárdony–Sopron
11.00: Puskás Akadémia II–Bicske
11.30: Komárom–ZTE II
13.00: Veszprém–Ménfőcsanak
14.30: III. Kerületi TVE–Lipót
14.30: Nagyatád–Pápa
14.30: Balatonfüred–Nagykanizsa
14.30: BKV Előre–Fehérvár II
14.30: Érd–Mosonmagyaróvár

ANGOL PREMIER LEAGUE
27.FORDULÓ
13.00:
West Bromwich Albion–Newcastle (Tv: Digi Sport2)
15.00: Liverpool–Fulham (Tv: Digi Sport1)
17.30: Manchester City–Manchester United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
20.15: Tottenham–Crystal Palace (Tv: Spíler1)

HORVÁT 1. HNL
24. FORDULÓ
15.00:
NK Osijek (Eszék)–Gorica – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
15.30:
Köln–Werder Bremen
18.00: Bielefeld–Union Berlin (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ
12.30:
Roma–Genoa (Tv: Digi Sport1)
15.00: Crotone–Torino
15.00: Fiorentina–Parma (Tv: Digi Sport3)
15.00: Verona–Milan (Tv: Digi Sport2)
18.00: Sampdoria–Cagliari (Tv: Digi Sport2)
20.45: Napoli–Bologna (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ
14.00:
Huesca–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
16.15: Atlético Madrid–Real Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Levante (Tv: Spíler2)
21.00: Athletic Bilbao–Granada (Tv: Spíler2)

SKÓT PREMIERSHIP
31. FORDULÓ
13.00:
Dundee United–Celtic (Tv: Arena4)

SZERB SZUPERLIGA
26. FORDULÓ
15.00:
Radnicski Nis–Topolya – élőben az NSO-n!

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
18.30:
Gazélec Ajaccio (IV. o.)–Lille
18.30: Angers–Club Franciscain (martinique-i)
18.30: Romorantin (IV)–Voltigeurs de Chateaubriant (IV)
21.00: Canet Roussillon (IV)–Marseille

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
9.30 és 12.30:
női műlesiklás (Tv: Eurosport1)
10.30: férfi szuperóriás-műlesiklás, Saalbach-Hinterglemm (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
FÉRFI EXTRALIGA
11.00:
Félegyházi ASI–PTE PEAC Kalo-Méh I
11.00: Floratom Szegedi AC I–CVSE-Swietelsky Future FM I

ATLÉTIKA
FEDETT PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, TORUN   
10.00: előfutamok, selejtezők
(Tv: M4 Sport)
• 10.20:
női 60 m (Nguyen Anasztázia)
17.00: döntők (Tv: M4 Sport)
• 17.00: férfi 60 m gát
• 17.05: rúd, férfiak
• 17.15: 60 m gát, nők
17.20: hármas, nők
• 17.30:
hétpróba, 1000 m (utolsó versenyszám)
• 17.45:
magas, nők
• 17.52:
3000 m, férfiak
• 18.13:
800 m, nők
• 18.25:
800 m, férfiak
18.46: 60 m, nők
18.57: 4x400 m váltó, férfiak
19.10: 4x400 m váltó, nők

AUTÓSPORT
21.30:
NASCAR, 4. futam, Pennzoil 400, Las Vegas (Tv: Arena4)

ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTDORF
SÍFUTÁS
13.00:
férfi klasszikus stílusú 50 km (Tv: Eurosport2)

GOLF
21.00:
PGA Tour, 4. nap (Tv: Eurosport2)

DARTS
13.45 és 20.00:
UK Open, 3. nap (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
4. MÉRKŐZÉS
17.40:
Opten-Vasas–Corona Brasov (romániai)
18.00:
MAC HKB Újbuda–FTC-Telekom
18.30:
Újpest–DEAC
NŐI OB I
18.40: MAC Budapest–KMH Budapest
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
16.00:
Nové Zámky (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
OSZTRÁK LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
17.30:
EC-KAC (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
NHL, ALAPSZAKASZ
18.00:
New York Islanders–Buffalo Sabres (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
13.35:
Belga Kupa, férfiak (Tv: Eurosport1)
15.10: World Tour, Párizs–Nizza (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCADDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS
14.00:
SG BBM Bietigheim (német)–Győri Audi ETO KC, Ludwigsburg (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
16.00: Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
16.00:
Esbjerg (dán)–Brest (francia)
18.00: Vipers Kristiansand (norvég)–Odense (dán) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
14.05:
Balatonfüredi KSE–Mol-Pick Szeged (Tv: M4 Sport+)
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–SBS-Eger
18.30: Dabasi KC VSE–Ceglédi KKSE
Veszprémi KKFT–Grundfos Tatabánya KC – elhalasztva

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
15.00:
PINKK-Pécsi 424–VBW CEKK Cegléd
NBA
Hétfő, 0.30:
All Star-mérkőzés (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
16.00:
Kecskeméti RC–Vegyész RC-Kazincbarcika
19.00: Kaposvár–Pénzügyőr (Tv: M4 Sport)
NŐI EXTRALIGA, NEGYEDDÖNTŐ
3. MÉRKŐZÉS
16.00:
1.MCM-Diamant Kaposvár–MTK Budapest
NŐI NB I
17.00:
MÁV Előre-Bericap–TFSE

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
14.00: Világbajnokság, Dordrecht (Tv: M4 Sport)

SÍLÖVÉSZET
11.50:
Világkupa, Nové Mesto (Tv: Eurosport2)

SPORTLÖVÉSZET
ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
  9.00:
25, 50 m. Puska, 3x40 összetett, Fehér úti nemzeti lőtér
16.30: döntő

SZNÚKER
17.00 és 19.55:
Gibraltár Open (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-TORNA

15.35: Rotterdam (Tv: Eurosport2)
Döntő: Fucsovics Márton–Andrej Rubljov élőben az NSO-n!
19.00:
Buenos Aires (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
9.00: Doha (Tv: Digi Sport3)