ÁPRILIS 25., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
31. FORDULÓ
14.30:
Budafoki MTE–Paksi FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Mol Fehérvár FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
19.30: Budapest Honvéd–Mezőkövesd Zsóry FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion  (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NB II
34. FORDULÓ
– élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Soroksár SC
17.00: FC Ajka–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Szombathelyi Haladás–Aqvital FC Csákvár
17.00: Budaörs–Békéscsaba 1912 Előre, Tatabánya
17.00: Debreceni VSC–Kolorcity Kazincbarcika SC
17.00: BFC Siófok–WKW ETO FC Győr
17.00: Szolnoki MÁV FC–Nyíregyháza Spartacus FC
17.00: Gyirmót FC Győr–Dorogi FC
17.00: Szentlőrinc–DEAC

NB III
31. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.00:
Eger–Tiszakécske
17.00: Balassagyarmat–Cegléd
17.00: Tiszafüred–Kisvárda II
17.00: Salgótarján–Sajóbábony
17.00: Mezőkövesd II–Tiszaújváros
17.00: BVSC–DVSC II
17.00: Sényő–DVTK II
17.00: Putnok–Jászberény
17.00: Tállya–Gyöngyös
17.00: Hatvan–Füzesgyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
FTC II–Vác
11.00: Paks II–Honvéd II
11.00: Újpest II–Iváncsa
17.00: Körösladány–ESMTK
17.00: Taksony–Szekszárd
17.00: Kozármisleny–Hódmezővásárhely
17.00: FC Dabas–Dunaújváros
17.00: Majos–Rákosmente
17.00: Monor–Szegedi VSE
18.00: Kecskemét–Dabas-Gyón
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Puskás Akadémia II–Nagyatád
11.00: ZTE II–THSE-Szabadkikötő
11.00: Fehérvár II–Ménfőcsanak
17.00: Komárom–Lipót
17.00: Mosonmagyaróvár–Pápa
17.00: Nagykanizsa–Bicske
17.00: Gárdony–Veszprém
17.00: Balatonfüred–Tatabánya
17.00: BKV Előre–III. Kerületi TVE
17.00: Érd–Sopron

NŐI NB I
18. FORDULÓ
13.00:
Kelen–Szent Mihály
15.30: Astra–DVTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
33. FORDULÓ
13.00:
Wolverhampton–Burnley (Tv: Digi Sport2)
15.00: Leeds United–Manchester United (Tv: Spíler1)
20.00: Aston Villa–West Bromwich Albion (Tv: Spíler1)

ANGOL LIGAKUPA
DÖNTŐ
17.30:
Manchester City–Tottenham (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
44. FORDULÓ
13.00:
Reading–Swansea (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
34. FORDULÓ
13.00:
Nice–Montpellier
15.00: Lens–Nimes
15.00: Lorient–Bordeaux
15.00: Rennes–Dijon
15.00: Strasbourg–Nantes
17.05: Angers–Monaco (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lyon–Lille (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
31. FORDULÓ
17.00:
Rijeka–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
15.30:
RB Leipzig–VfB Stuttgart (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00: Mönchengladbach–Bielefeld (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ
12.30:
Benevento–Udinese (Tv: Digi Sport1)
15.00: Fiorentina–Juventus (Tv: Digi Sport1)
15.00: Internazionale–Verona (Tv: Digi Sport2)
18.00: Cagliari–Roma (Tv: Digi Sport3)
20.45: Atalanta–Bologna (Tv: Digi Sport2)

ROMÁN LIGA 1
RÁJÁTSZÁS, 3. FORDULÓ
20.30:
FCSB–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ
14.00:
Huesca–Getafe (Tv: Spíler2)
16.15: Villarreal–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Celta Vigo–Osasuna
18.30: Sevilla–Granada (Tv: Spíler2)
21.00: Athletic Bilbao–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Európai egyéni olimpiai kvalifikációs verseny, Guimaraes
FÉRFI EXTRALIGA
11.00:
Félegyházi ASI–Mosonmagyaróvári TE-Hoff er Kst

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARSÓ
16.00:
kötöttfogás 60, 67, 72, 82, 97 kg vigaszág
18.00: helyosztók

DUATLON
11.00:
Vegyes váltó országos bajnokság, Balatonboglár

FORMULA–E
13.30: világbajnoki futam, Valencia (Tv: Eurosport2) 

KERÉKPÁR
11.20: Liege–Bastogne–Liege országúti klasszikus viadal (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
14.00:
Orosházi FKSE-Linamar–Ceglédi KKSE
17.00:
HE-DO B.Braun Gyöngyös–Mol-Pick Szeged
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Veszprémi KKFT
18.00: Balatonfüredi KSE–Csurgói KK
18.00: SBS-Eger–Budakalász
NŐI NB I
15.00:
DVSC Schaeffler–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Motherson Mosonmagyaróvári KC–Kisvárda Master Good SE 
FRANCIA BAJNOKSÁG
17.00:
PSG–Nantes (Tv: Arena4)
NÉMET BAJNOKSÁG
13.30:
Melsungen–Flensburg (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS

15.45: Sopron Basket–Atomerőmű KSC Szekszárd (Tv: M4 Sport)
NBA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Charlotte Hornets–Boston Celtics (Tv: Sport2)
21.30: Brooklyn Nets–Phoenix Suns  (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
New Format nemzetközi tesztverseny
10.00:
Férfiak, döntő, Ludovika Aréna

SPORTLÖVÉSZET
  9.00:
Európa-bajnoki válogatóverseny, 25, 50 m. Pisztoly, puska. Fehér úti nemzeti lőtér
13.00: döntő

SZNÚKER
11.00 és 17.15: világbajnokság, Sheffield (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

RALI
Horvát rali, a világbajnokság 3. futama, Zágráb és környéke

TENISZ
14.00: WTA-torna, Stuttgart (Tv: Digi Sport3)
16.00: ATP-torna, Barcelona (Tv: Eurosport2)

TORNA
13.00: Európa-bajnokság, Bázel, szerenkénti döntők (férfiak: ugrás, korlát, nyújtó; nők: gerenda, talaj) (Tv: M4 Sport)