NOVEMBER 22., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
11. FORDULÓ
Újpest FC–ZTE FCelhalasztva, új időpont: december 23., 18 óra
17.00:
Mol Fehérvár FC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
17. FORDULÓ

13.00: Soroksár SC–FC Ajka
13.00: Szentlőrinc–Budaörs, Kozármisleny
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–BFC Siófok
13.00: Dorogi FC–Vasas FC
13.00: DEAC–Szombathelyi Haladás
17.00: Aqvital FC Csákvár–Debreceni VSC
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Szolnoki MÁV FC
17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
19.45: WKW ETO FC Győr–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport)
Pécsi MFC–Kaposvári Rákóczi FC – elmarad, megállapított eredmény: 3–0

NB III
19. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

13.00: Jászberény–DVSC II
13.00: Gyöngyös–Tiszaújváros
13.00: Füzesgyarmat–Sajóbábony
13.00: Hatvan–Kisvárda II
13.00: Tállya–Cegléd
13.00: Mezőkövesd II–Salgótarján
13.00: Eger–DVTK II
13.00: Putnok–Tiszakécske
13.00: Sényő–Balassagyarmat
13.00: BVSC–Tiszafüred
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Újpest II–Körösladány
11.00: FTC II–Kozármisleny
13.00: Rákosmente–Honvéd II
13.00: Szegedi VSE–Vác
13.00: Dunaújváros–Hódmezővásárhely
13.00: FC Dabas–Szekszárd
13.00: Monor–ESMTK
13.00: Majos–Dabas-Gyón
13.00: Paks II–Taksony
16.00: Kecskemét–Iváncsa
NYUGATI CSOPORT
Fehérvár II–Nagyatád – a Nagyatád lemondta a mérkőzést, a Fehérvár II játék nélkül megkapta a három pontot
11.00: Ménfőcsanak–Sopron
13.00: Lipót–Pápa
13.00: Bicske–III. Kerületi TVE
13.00: Nagykanizsa–Tatabánya
13.00: Mosonmagyaróvár–Veszprém
13.00: ZTE II–Puskás Akadémia II
13.00: Komárom–Balatonfüred
13.00: Érd–BKV Előre
13.00: Gárdony–THSE-Szabadkikötő

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ

13.00: Fulham–Everton (Tv: Digi Sport2)
15.00: Sheffield United–West Ham United (Tv: Spíler1)
17.30: Leeds United–Arsenal (Tv: Spíler1)
20.15: Liverpool–Leicester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
13.00:
Nantes–Metz (Tv: Digi Sport3)
15.00: Dijon–Lens
15.00: Montpellier–Strasbourg (Tv: Digi Sport3)
15.00: Reims–Nimes
17.00: Angers–Lyon (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lille–Lorient (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15.30:
Freiburg–Mainz
18.00: Köln–Union Berlin (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
12.30:
Fiorentina–Benevento (Tv: Digi Sport1)
15.00:
Roma–Parma (Tv: Digi Sport2)
15.00:
Internazionale–Torino (Tv: Digi Sport2)
15.00:
Sampdoria–Bologna
15.00:
Verona–Sassuolo (Tv: Digi Sport2)
18.00:
Udinese–Genoa (Tv: Digi Sport1)
20.45:
Napoli–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
14.00:
Eibar–Getafe (Tv: Spíler2)
16.15:
Cádiz–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
18.30:
Granada–Valladolid (Tv: Spíler2)
21.00:
Alavés–Valencia (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ
19.00:
Baltimore Ravens–Tennessee Titans
19.00: Carolina Panthers–Detroit Lions
19.00: Cleveland Browns–Philadelphia Eagles
19.00: Houston Texans–New England Patriots
19.00: Jacksonville Jaguars–Pittsburgh Steelers
19.00: New Orleans Saints–Atlanta Falcons (Tv: Arena4)
19.00: Washington Football Team–Cincinnati Bengals
22.05: Denver Broncos–Miami Dolphins
22.25: Minnesota Vikings–Dallas Cowboys
22.25: Los Angeles Chargers–New York Jets
22.25: Indianapolis Colts–Green Bay Packers (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.20: Las Vegas Raiders–Kansas City Chiefs (Tv: Arena4)

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.15 és 13.15:
női műlesiklás, Levi (Tv: Eurosport1)

DARTS
GRAND SLAM OF DARTS, COVENTRY
14.00:
negyeddöntő  (Tv: Sport2)
Michael Smith (angol, 4.)–José de Sousa (portugál)
Damon Heta (ausztrál)–James Wade (angol, 7.)
20.00:
negyeddöntő (Tv: Sport1)
Nathan Aspinall (angol, 6.)–Dimitri Van den Bergh (belga)
Michael van Gerwen (holland, 1.)–Simon Whitlock (ausztrál)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ

14:10: MAC HKB Újbuda–UTE (Tv: M4 Sport+)
17:30: Gyergyói Hoki Klub (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
18.30: DEAC–Opten Vasas HC
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
16.00:
Dukla Michalovce (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
17.30:
Dornbirn Bulldogs (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
13.45:
Esbjerg (dán)–Metz (francia) (Tv: Sport1)
15.45:
Brest (francia)–Odense (dán) (Tv: Sport1)
FRANCIA BAJNOKSÁG
17.00:
Dunkerque–Limoges (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
PEAC-Pécs–ZTE Női Kosárlabda Klub – elhalasztva

MOTOGP
PORTUGÁL NAGYDÍJ, ALGARVE

10.00: Moto3, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
10.30: Moto2, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
11.00: MotoGP, bemelegítő edzés(Tv: Arena4)
12.00: Moto3, futam (Tv: Arena4)
13.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
15.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4)

MŰKORCSOLYA
13.00:
Grand Prix, gála (Tv: M4 Sport)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Vegyész RC Kazincbarcika–Kecskeméti RC
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
DVTK–MTK Budapest (Tv: M4 Sport+)

SÍUGRÁS
16.00:
világkupa, Wisla (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
9.00: Hungarian Open, nemzetközi légfegyveres verseny (Nemzeti Lőtér, Fehér út)

SÚLYEMELÉS
10.00: országos bajnokság, 2. nap, Tatai Olimpiai Központ

SZNÚKER
13.45 és 19.45:
Északír Open, döntő (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
ATP-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
PÁROS DÖNTŐ
16.30:
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin–Wesley Koolhof/Nikola Mektic (Tv: Eurosport2)
EGYES DÖNTŐ
19.00: Danyiil Medvegyev (orosz, 4.)–Dominic Thiem (osztrák, 3.) (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
18.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), döntő