SZEPTEMBER 25., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
6. FORDULÓ
A-LIGA
1. CSOPORT

20.45: Ausztria–Horvátország, Bécs
20.45: Dánia–Franciaország, Koppenhága (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
4. CSOPORT
20.45: Hollandia–Belgium, Amszterdam (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
20.45: Wales–Lengyelország, Cardiff (Tv: Match4)
C-LIGA
1. CSOPORT

20.45: Luxemburg–Litvánia, Luxembourg
20.45: Feröer–Törökország, Tórshavn
3. CSOPORT
18.00: Szlovákia–Fehéroroszország, Nagyszombat (Tv: Spíler2)
18.00: Azerbajdzsán–Kazahsztán, Baki (Tv: Spíler1)
D-LIGA
1. CSOPORT

15.00: Andorra–Lettország, Andorra La Vella (Tv: Spíler2)
15.00: Moldova–Liechtenstein, Chisinau (Tv: Spíler1)

NB III
9. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Debreceni VSC II–Hatvan
11.00: Diósgyőri VTK II–Tiszaújváros
11.00: Vasas II–Kisvárda II
16.00: BKV Előre–BVSC-Zugló
16.00: Füzesgyarmat–Békéscsaba II
16.00: Jászberényi FC–Debreceni EAC
16.00: Karcag–Hajdúszoboszló
16.00: Putnok FC–Körösladány
16.00: Sényő–Eger SE
16.00: Tiszafüred–Pénzügyőr SE
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Kecskeméti TE II–Majosi SE
16.00: Balassagyarmat–Cegléd
16.00: Bánk SE–Monor
16.00: ESMTK–MTK II
16.00: FC Dabas–Dunaújváros PASE
16.00: Hódmezővásárhely–Honvéd FC II
16.00: Iváncsa–PTE-PEAC C-Doki
16.00: Makó FC–Paks II
16.00: Szekszárdi UFC–Ferencvárosi TC II
16.00: Szolnok–Újpest II
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Győri ETO II–Nagykanizsa
11.00: Puskás Akadémia II–Érd
11.00: Zalaegerszeg II–Mol Fehérvár FC II
16.00: Balatonfüred–Tatabánya
16.00: Budaörs–Bicske
16.00: Csorna–Móri SE
16.00: III. Kerületi TVE–Gyirmót II
16.00: Kelen SC–Teskánd
16.00: Zsámbék–VLS Veszprém
17.00: Kaposvár–Komáromi VSE

NŐI NB I
6. FORDULÓ
15.45:
Haladás–MTK (Tv: M4 Sport)

ANGOL LEAGUE ONE (harmadosztály)
11. FORDULÓ
13.30:
Plymouth Argyle–Ipswich Town (Tv: Match4)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ

19.00: Carolina Panthers–New Orleans Saints
19.00: Chicago Bears–Houston Texans
19.00: Indianapolis Colts–Kansas City Chiefs (Tv: Arena4)
19.00: Miami Dolphins–Buffalo Bills
19.00: Minnesota Vikings–Detroit Lions
19.00: New England Patriots–Baltimore Ravens
19.00: New York Jets–Cincinnati Bengals
19.00: Tennessee Titans–Las Vegas Raiders
19.00: Washington Commanders–Philadelphia Eagles
22.05: Los Angeles Chargers–Jacksonville Jaguars
22.25: Arizona Cardinals–Los Angeles Rams
22.25: Seattle Seahawks–Atlanta Falcons
22.25: Tampa Bay Buccaneers–Green Bay Packers (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.20: Denver Broncos–San Francisco 49ers (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Extraliga
Férfiak
11.00:
MTE 1904-Hoffer I–Hügiéne Bt.
14.30: DVTK SE I–Honvéd Szondi SE I
Nők
10.00:
DAK-DEAC–PTE PEAC Kalo-Méh
10.00: Asztalitenisz SE Orosháza I–Kiskunmajsai AC
10.00: Pingpongozz Velünk SE–SH-ITB Budaörsi SC
14.00: Asztaltenisz SK Szeged–Ajkai ASE
14.00: Győri AC II. kerületi Dózsa–Budapesti Erdért SE
14.00: Statisztika Utánpótlás AK–Kecskeméti Spartacus SK és KT Kesi I
14.00: Női AC Nyíregyháza–Békési Ifjúságért Asztalitenisz Alapítvány

ATLÉTIKA
9.00:
maratoni, Berlin (Tv: Sport2)

AUTÓSPORT
Gyorsasági kamion Európa-bajnokság, 7. forduló, 3-4. verseny, Le Mans (Franciaország)
14.15:
3. futam
17.00: 4. futam

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Minnesota Twins–Los Angeles Angels (Tv: Sport2)

DARTS
PDC EUROPEAN TOUR
13.00:
12. állomás, Wieze, 3. nap, délutáni szakasz
19.00: 12. állomás, Wieze, 3. nap, esti szakasz

DUATLON
12.10:
rövid távú országos bajnokság, Ajka

EVEZÉS
Világbajnokság, Racice
C-döntők
11.04:
PR1 egypár (Pető Zsolt)
11.16: férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz)
11.32: férfi kétpár (Bácskai Máté, Ács Kristóf)

GOLF
18.00:
Egyesült Államok (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
15.00:
FTC-Telekom–Corona Brasov (romániai) (Tv: M4 Sport+)
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Gyergyói HK (romániai)
18.00: UTE–SC Csíkszereda (romániai)

KERÉKPÁR
2.00:
világbajnokság, Wollongong, férfi mezőnyverseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Mol Tatabánya KC (Tv: M4 Sport)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
A-CSOPORT
16.00:
CSM Bucuresti (román)–Bietigheim (német) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
14.00:
Kastamonu (török)–Rapid Bucuresti (román) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.30:
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós–DVTK-Hun-Therm
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SYDNEY
B-CSOPORT
  6.30:
Mali–Franciaország
10.00: Ausztrália–Szerbia
12.30: Japán–Kanada

LÓSPORT
16.00: galoppfutamok, Kincsem Park (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
MOTOGP, JAPÁN NAGYDÍJ, MOTEGI
5.00:
Moto3, futam (Tv: Arena4)
6.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
8.00: MotoGP, futam  (Tv: Arena4)
SUPERBIKE-VB, KATALÓNIA
11.00: SBK, superpole race (Tv: Arena4)
12.30: SSP, 2. futam (Tv: Arena4)
14.00: SBK, 2. futam (Tv: Arena4)
15.15: SSP300, 2. futam (Tv: Arena4)

TENISZ
ATP-torna, San Diego
  5.00: WTA-torna, Tokió (Tv: Match4)
10.00: WTA-torna, Budapest
13.00: Laver-kupa, London (Tv: Eurosport1)
15.30: ATP-torna, Metz (Tv: Eurosport2)

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Jekkel Dániellel
12.00: Műsorvezető: Juhász Bálint
Hazafutás, műsorvezető: Horváth Gergely Áron
16.00: Magyarország–Olaszország labdarúgó Nemzetek Ligája-mérkőzés előtt – Várhidi Péter, Vincze István, Juhász Roland
17.00: Vendég: Magyar Bianka, a TFSE NB I-es női kosárlabdacsapatának vezetőedzője
18.00: Élsportoló testvérpár: az olimpiai 5. helyezett cselgáncsozó, Pupp Réka és húga, az Európa-bajnok kajakozó, Pupp Noémi
19.00: 25 éves a Magyar Paralimpiai Bizottság – összeállítás az ünnepi gálaestről
20.00: Napi aktualitások; labdarúgó NL-mérkőzések
21.00: családi sínap a Normafánál – mikor kezdődik a síidény? Mikó Gergely főszervező, Szepesi Bertold, az alpesi válogatott menedzsere, Bereczki Brigitta északi szakágvezető; labdarúgó NL-mérkőzések
22.00: Napi sportösszefoglaló