OKTÓBER 9., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKSÁG, 2024
12.00:
a selejtezőcsoportok sorsolása, Frankfurt (Tv: Arena4, M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB I
10. FORDULÓ
15.30:
Paksi FC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Ferencvárosi TC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
11. FORDULÓ – élő eredménykövető

15.00: Gyirmót FC Győr–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
15.00: Budafoki MTE–HR-Rent Kozármisleny – élőben az NSO-n!
15.00: Dorogi FC-–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
15.00: Szentlőrinc–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
15.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Credobus Mosonmagyaróvár – élőben az NSO-n!
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
20.15: MTK Budapest–ETO FC Győr (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
12. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
1912 Előre II–Diósgyőri VTK II, Békéscsaba
14.00: DVSC II– Putnok FC
15.00: Füzesgyarmati SK–Vasas FC II
15.00: FC Hatvan–Tiszafüredi VSE
15.00: Kisvárda Master Good II–Sényő FC
15.00: FC Tiszaújváros–Karcagi SE
15.00: Pénzügyőr SE–BKV Előre
15.00: Eger SE–Jászberényi FC
15.00: Hajdúszoboszló–Körösladányi MSK
15.00: BVSC-Zugló–Debreceni EAC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Kecskeméti TE II–FC Dabas
11.00: Bp. Honvéd-MFA–ESMTK
11.00: Ferencváros II–Bánk-Dalnoki LA
11.00: MTK Budapest II–Iváncsa KSE
15.00: Hódmezővásárhelyi FC–Szolnoki MÁV FC
15.00: Majosi SE–Szekszárdi UFC
15.00: Monor–Újpest FC II
15.00: Pécsi EAC–Ceglédi VSE
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Mol Fehérvár FC II–III
15.00: Kaposvári Rákóczi FC–ETO Akadémia
15.00: Balatonfüredi FC–ZTE FC II
15.00: Tatabányai SC–Budaörs
15.00: Komárom VSE–Csornai SE
15.00: Bicskei TC–Puskás Akadémia II
15.00: Móri SE–Kelen SC
15.00: Zsámbéki SK–Gyirmót FC Győr II
15.00: Érdi VSE–FC Nagykanizsa
15.00: Teskánd KSE–Veszprém

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
15.00:
Crystal Palace–Leeds United (Tv: Spíler1)
15.00: West Ham United–Fulham
17.30: Arsenal–Liverpool (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
20.00: Everton–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
13.00:
Montpellier–Monaco (Tv: Match4)
15.00: Angers–Strasbourg
15.00: Brest–Lorient (Tv: Match4)
15.00: Clermont–Auxerre
15.00: Nice–Troyes
17.05: Rennes–Nantes (Tv: Match4)
20.45: Lille–Lens

HORVÁT 1. HNL
12. FORDULÓ
15.00:
Slaven Belupoo–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
15.30:
Mönchengladbach–1. FC Köln (Tv: Arena4)
17.30: Hertha BSC–Freiburg (Tv: Arena4)
19.30: VfB Stuttgart–Union Berlin

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
12.30:
Torino–Empoli (Tv: Sport2)
15.00: Monza–Spezia
15.00: Salernitana–Verona
15.00: Udinese–Atalanta (Tv: Sport2)
18.00: Cremonese–Napoli (Tv: Sport2)
20.45: Roma–Lecce (Tv: Sport2)

ROMÁN LIGA 1
13. FORDULÓ
14.30:
Sepsi OSK–Farul Constanta – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
14.00:
Valladolid–Betis (Tv: Spíler2)
16.15: Cádiz–Espanyol (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Villarreal (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Celta Vigo (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
13. FORDULÓ
17.30:
DAC–Zilina – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
15.30:
Green Bay Packers–New York Giants, London (Tv: Arena4)
19.00: Buffalo Bills–Pittsburgh Steelers
19.00: Cleveland Browns–Los Angeles Chargers
19.00: Jacksonville Jaguars–Houston Texans
19.00: Minnesota Vikings–Chicago Bears
19.00: New England Patriots–Detroit Lions
19.00: New Orleans Saints–Seattle Seahawks
19.00: New York Jets–Miami Dolphins (Tv: Arena4)
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Atlanta Falcons
19.00: Washington Commanders–Tennessee Titans
22.05: Carolina Panthers–San Francisco 49ers
22.25: Arizona Cardinals–Philadelphia Eagles (Tv: Arena4)
22.25: Los Angeles Rams–Dallas Cowboys
Hétfő, 2.20: Baltimore Ravens–Cincinnati Bengals (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
16.00: csapat-világbajnokság, Csengtu, férfi döntő (Tv: M4 Sport+)

AUTÓSPORT
NASCAR, playoff
20.00:
Charlotte Motor Speedway (Tv: Match4)

CSELGÁNCS
Világbajnokság, Taskent
  7.00:
éremküzdelmek
14.00: férfiak: 81 kg, nők: 63 kg (Tv: M4 Sport+)

DARTS
20.30:
7. nap, World Grand Prix, Leicester (Tv: Sport1)

FORMULA–1
JAPÁN NAGYDÍJ, SZUZUKA
7.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
23.00: PGA Tour, Las Vegas Open, 4. nap (Tv: Eurosport2)

KERÉKPÁR
  3.50:
Romandiai körverseny, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.15: pro-series, Párizs–Tours (Tv: Eurosport1)
19.20 és 20.50: Cyclo-cross világkupa (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
Krim Mercator Ljubljana (szlovén)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
16.00:
Győri Audi ETO KC–Lokomotiva Zagreb (horvát) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét (Tv: M4 Sport+)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs koronglövő-világbajnokság, Eszék
Férfi és női skeet, 3. nap
13.45:
női döntő
15.30: férfi döntő

SZABADIDŐSPORT
9.00:
37. Spar Budapest Maraton Fesztivál, 2. nap, maraton és 30 km

SZNÚKER
14.30:
Hongkong Masters, döntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
11.00: ATP-torna, Tokió (Tv: Eurosport2)
15.00: ATP-torna, Asztana (Tv: Eurosport2)
WTA-torna, Ostrava

TORNA
10.00:
szerenkénti országos bajnokság, Budapest (Központi Tornacsarnok)

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Jekkel Dániellel
12.00:
Műsorvezető: Juhász Bálint
Hazafutás, műsorvezető: Virányi Zsolt
12.00: A 2024-es labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőcsoportjainak sorsolásáról beszélgetünk Kiss Lászlóval és Nagy Antallal
13.00: Reakciók a sorsolás után: Sipos Jenő, Őze Tibor, Vincze István, Disztl Péter, Nyilas Elek, Esterházy Márton, valamint Bodnár Zalán és Szeli Mátyás, a Nemzeti Sport szakírói
14.00: Összefoglaló a F1-es Japán Nagydíjról
15.00: Vendégünk Gyömbér Viktória terepfutó
16.00: Reakciók az Eb-selejtező csoportjainak sorsolása után
17.00: Vendégünk Kiszli Vanda maratoni világbajnok kajakozó