JANUÁR 24., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
17. FORDULÓ
13.30:
Budafoki MTE–MTK Budapest (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
15.45: Paksi FC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
18.00: Budapest Honvéd–ZTE FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
13.00:
Chelsea–Luton (Tv: Spíler1)
15.30: Brentford–Leicester (Tv: Spíler1)
15.30: Fulham–Burnley
18.00: Manchester United–Liverpool (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
21.00: Everton–Sheffield Wednesday (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
13.00:
Bordeaux–Angers (Tv: Digi Sport2)
15.00: Dijon–Strasbourg
15.00: Metz–Nantes (Tv: Digi Sport3)
15.00: Reims–Brest
17.00: Rennes–Lille (Tv: Digi Sport2)
21.00: Saint-Étienne–Lyon (Tv: Digi Sport2)
A Nimes–Lorient mérkőzést elhalasztották.

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
15.30:
Schalke 04–Bayern München (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
18.00: Hoffenheim–1. FC Köln (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
13.30:
Nürnberg–Hannover (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
19. FORDULÓ
12.30:
Juventus–Bologna (Tv: Digi Sport1)
15.00: Genoa–Cagliari (Tv: Digi Sport2)
15.00: Hellas Verona–Napoli (Tv: Digi Sport1)
18.00: Lazio–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
20.45: Parma–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
14.00:
Osasuna–Granada (Tv: Spíler2)
16.15: Elche–FC Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Celta Vigo–Eibar (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Valencia (Tv: Spíler2)

SKÓT LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ
17.00:
Livingston–St. Mirren (Tv: Arena4)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, RÁJÁTSZÁS

NFC CHAMPIONSHIP
21.05:
Green Bay Packers–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Arena4)
AFC CHAMPIONSHIP
Hétfő, 0.40:
Kansas City Chiefs–Buffalo Bills (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Extraliga, férfiak
11.00:
CVSE-Swietelsky Future FM I–Aqvital Csákvári TC
11.00: DVTK SE–PTE PEAC Kalo-Méh I
11.00: Félegyházi ASI–Komlói Bányász
11.00: Floratom Szegedi AC I–Mosonmagyaróvári TE-Hoffer Kſt.
15.00: Honvéd Szondi SE I–Utánpótlás-válogatott

GOLF
21.00:
PGA Tour, La Quinta, 4. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
HK Poprad (szlovák)–DVTK Jegesmedvék

KÉZILABDA
• FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
KÖZÉPDÖNTŐ, 3. FORDULÓ
III. CSOPORT (GÍZA)

15.30: Algéria–Svájc
18.00: Izland–Norvégia
20.30: Portugália–Franciaország (Tv: M4 Sport) – a pólómeccs után bekapcsolódnak a második félidőbe
IV. CSOPORT (KAIRÓ)
15.30: Fehéroroszország–Észak-Macedónia
18.00: Szlovénia–Egyiptom (Tv: M4 Sport)
20.30: Orosz csapat–Svédország
A 25–32. HELYÉRT, 3. FORDULÓ
II. CSOPORT (ALEXANDRIA)
15.30:
Marokkó–Chile
18.00: Dél-Korea–Ausztria
• NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
12. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
Metz HB (francia)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
14.00:
Dortmund (német)–Podravka Koprivnica (horvát) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
• NŐI NB I
16.30:
PEAC-Pécs–Vasas Akadémia
• NBA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Indiana Pacers–Toronto Raptors (Tv: Sport1)

RALI
Monte-Carlo rali, a világbajnokság 1. futama, Monte-Carlo

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
16.00
: Fino Kaposvár–Vegyész RC Kazincbarcika

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, GDANSK

13.00: 1000 m és váltó döntő (Tv: M4 Sport)

TÉLI SPORTOK
 • ALPESI SÍ
10.10:
világkupa, szuperóriás-műlesiklás, Crans Montana (Tv: Eurosport1)
11.50: világkupa, férfi lesiklás, Kitzbühel (Tv: Eurosport1)
 • BIATLON
12.35 és 14.55:
Világkupa, Antholz (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
 • ÉSZAKI ÖSSZETETT
8.20 és 13.30:
Világkupa, Lahti (Tv: Eurosport1)
HÓDESZKA
14.00:
Világkupa, Chiesa (Tv: Arena4)
SÍAKROBATIKA
12.00 és 14.00:
Világkupa, Moszkva (Tv: Arena4)
SÍFUTÁS
9.20 és 10.25:
Világkupa, Lahti (Tv: Eurosport1)
 • SÍUGRÁS
15.50: Világkupa, Lahti (Tv: Eurosport1)

UFC
6.00:
UFC 257, D. Poirier–C. McGregor (Tv: Sport1)

VÍVÁS
MAGYAR KUPA, 4. FORDULÓ, CSAPATVERSENY
9.00:
tőr, férfiak, nők, BVSC-Zugló vívóterem
9.00: párbajtőr, férfiak, nők, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok

VÍZILABDA
• FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
17. FORDULÓ
20.00:
BVSC-Zugló–Szolnoki Dózsa (Tv: M4 Sport+)
• NŐI OLIMPIAI SELEJTEZŐTORNA (TRIESZT)
A 7. helyért
14.00:
Szlovákia–Izrael
Az 5. helyért
16.00:
Kazahsztán–Franciaország
A 3. helyért
18.00:
Olaszország–Görögország
Döntő
20.00:
MAGYARORSZÁG–Hollandia (Tv: M4 Sport)