ÁPRILIS 24., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
31. FORDULÓ
14.45:
Puskás Akadémia FC–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda Master Good–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
19.30: Újpest FC–MTK Budapest  (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
18. FORDULÓ
12.00:
Győr–FTC

ANGOL PREMER LEAGUE
33. FORDULÓ
13.30:
Liverpool–Newcastle United (Tv: Spíler1)
18.30: West Ham United–Chelsea (Tv: Digi Sport1)
21.00: Sheffield United–Brighton & Hove Albion (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
44. FORDULÓ
13.30:
AFC Bournemouth–Brentford (Tv: Arena4)
16.00: Watford–Millwall (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
34. FORDULÓ
13.00:
St.-Étienne–Brest (Tv: Digi Sport1)
17.00: Metz–PSG (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
Schalke–Hertha BSC – elhalasztva
15.30:
Freiburg–Hoffenheim
15.30: Mainz–Bayern München (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
15.30: Union Berlin–Werder Bremen
15.30: Wolfsburg–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)
18.30: Bayer Leverkusen–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
13.00:
Regensburg–Hamburg (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ
15.00:
Genoa–Spezia (Tv: Digi Sport1)
18.00: Parma–Crotone
20.45: Sassuolo–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ
14.00:
Elche–Levante (Tv: Spíler2)
16.15: Valladolid–Cádiz (Tv: Spíler2)
18.30: Valencia–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Real Betis (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
33. FORDULÓ
20.00:
Mladoszt–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 28. FORDULÓ
14.30:
Moravce-Vrable–DAC – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
37. FORDULÓ
18.00:
Antalyaspor–Galatasaray (Tv: Sport2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Európai egyéni olimpiai kvalifikációs verseny, Guimaraes
17.40:
kieséses szakasz, második torna (Szudi Ádám)
FÉRFI EXTRALIGA
11.00:
Floratom Szegedi AC I–Utánpótlás-válogatott
11.00: Honvéd Szondi SE I–Hed-Land Sport-csarnok SE
13.00: DVTK SE–Szerva ASE I

ATLÉTIKA
Vasárnap, 0.00:
USAFT Grand Prix, Oregon (Tv: Sport2)

AUTÓSPORT
20.30:
IndyCar, 2. futam, Firestone Nagydíj, időmérő, St. Petersburg (Florida) (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
St. Louis Cardinals–Cincinnati Reds (Tv: Sport2)

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARSÓ
11.30:
kötöttfogás 60, 67, 72, 82, 97 kg selejtezők, negyeddöntők
11.30: kötöttfogás 55, 63, 77, 87, 130 kg vigaszág
16.45: elődöntők
18.00: helyosztók

DUATLON
13.30 és 15.25:
Női és férfi sprint országos bajnokság, Balatonboglár

FORMULA–E
14.30: világbajnoki futam, Valencia (Tv: Eurosport1)

GOLF
PGA TOUR
21.30:
TPC of Louisiana, New Orleans, 3. nap (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Ferencvárosi TC–Dabasi KC VSE
NŐI NB I
16.00:
Győri Audi ETO KC–Siófok KC
16.00: Hungast Szombathelyi KKA–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: MTK Budapest–Érd
18.00: Váci NKSE–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
A 9–14. HELYÉRT
17.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Zalakerámia ZTE KK
18.00: OSE Lions–Jászberényi KSE
18.00: Kaposvári KK–PVSK-Veolia
NŐI NB I
A 9–12. HELYÉRT
18.00:
PINKK-Pécsi 424–ZTE Női Kosárlabda Klub
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Milwaukee Bucks–Philadelphia 76ers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1081 (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
New Format nemzetközi tesztverseny
10.30:
Férfiak, elődöntő, Ludovika Aréna
17.00: nők, döntő, Ludovika Aréna

SAKK
Sakkvilágbajnok-jelölti torna, Jekatyerinburg, 12. forduló

SPORTLÖVÉSZET
9.00: 3. Európa-bajnoki válogatóverseny, 25, 50 m (Fehér úti Nemzeti Lőtér)

SZNÚKER
11.00, 16.00 és 19.45: világbajnokság, Sheffield, 2. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
15.30, 17.00 és 18.30: WTA-torna, Stuttgart (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2, Digi Sport3)
14.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport1)
13.30: ATP-torna, Barcelona (Tv: Eurosport2)

TORNA
13.30: Európa-bajnokság, Bázel, szerenkénti döntők (férfiak: talaj, lólengés, gyűrű; nők: ugrás, felemáskorlát) (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
FÉRFI EUROKUPA
DÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
1915:
Szolnoki Dózsa–OSC
NŐI OB I
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
16.30:
UVSE Hunguest Hotels–DUE-Maarsk Graphics, Budapest, Hajós Alfréd Uszoda (Tv: M4 Sport)
AZ 5. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
18.00:
Hungerit-Szentes–III. Kerületi TVE

VÍVÁS
Európai olimpiai zónakvalifikációs verseny, Madrid
  9.00:
női párbajtőr
12.00: férfi tőr
14.20 és 17.20: döntő

UFC
UFC 261, JACKSONVILLE
Vasárnap, 4.00:
Kamaru Usman–Jorge Masvidal (Tv: Sport1)