SZEPTEMBER 18., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

MOL MAGYAR KUPA
3. FORDULÓ
13.00:
Sényő-Carnifex FC (NB III)–MTK Budapest
14.30: FC Dabas (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
15.00: Vác FC (III.)–ZTE FC (Tv: M4 Sport)
15.00: Debreceni EAC (NB III)–Kisvárda
15.00: Komárom VSE (NB III)–Mezőkövesd
15.00: VLS Veszprém (NB III)–Debreceni VSC
15.00: UFC Gyömrő (megyei I.)–Paksi FC
15.00: Monor (NB III)–Csákvár (NB II)
15.00: Budaörs (NB II)–Vasas FC (NB II)
15.00: Jászberényi FC (NB III)–Balassagyarmati VSE (NB III)
15.00: BVSC-Zugló (NB III)–Iváncsa KSE (NB III)
15.00: Kelen SC (NB III)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
15.00: Ceglédi VSE (NB III)–Kaposvári Rákóczi FC (NB III)
15.00: Csepel FC (BLSZ I.)–Szegedi VSE (megyei I.)
15.00: Mosonmagyaróvár (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
15.00: VSK Tököl (megyei I.)–Teskánd KSE (megyei I.)
16.00: Pápai Perutz FC (NB III)–Budafoki MTE (NB II)
18.00: Tiszakécskei LC (NB II)–Újpest FC
18.00: SC Sopron (NB III)–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)
18.00: Diósgyőri VTK (NB II)–Szentlőrinc (NB II)
18.00: Kazincbarcika SC (NB III)–Szolnoki MÁV FC (NB II)
19.00: Békéscsaba 1912 Előre (NB II)–Dorogi FC (NB II)
19.00: Tatabányai SC (NB III)–Soroksár SC (NB II)

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
13.30:
Wolverhampton–Brentford (Tv: Digi Sport1)
16.00: Burnley–Arsenal
16.00: Liverpool–Crystal Palace (Tv: Digi Sport1)
16.00: Manchester City–Southampton
16.00: Norwich–Watford
18.30: Aston Villa–Everton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
17.00:
Lens–Lille (Tv: Digi Sport2)
21.00: St.-Étienne–Bordeaux (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Mönchengladbach
15.30: Bayern München–Bochum (Tv: Arena4)
15.30: Bielefeld–Hoffenheim
15.30: Mainz–Freiburg (Tv: Spíler1)
18.30: Köln–RB Leipzig (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
20.30:
Werder Bremen–Hamburg (Tv: Arena4) 

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
15.00:
Genoa–Fiorentina
18.00: Internazionale–Bologna (Tv: Sport2)
20.45: Salernitana–Atalanta (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
14.00:
Rayo Vallecano–Getafe (Tv: Spíler2)
16.15: Atlético Madrid–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
18.30: Elche–Levante (Tv: Spíler2)
21.00: Alavés–Osasuna (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
8. FORDULÓ
18.00:
Ruzomberok–DAC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Európa Top 16-bajnokság, Szaloniki (Póta Georgina, Madarász Dóra)
9.00:
nyolcad- és negyeddöntők

AUTÓSPORT
10.10: DTM, Assen, 1. időmérő (Tv: Digi Sport1)
13.25: DTM, Assen, 1. verseny (Tv: Digi Sport2)
23.00: IndyCar, 15. futam, Firestone Grand Prix of Monterey, időmérő (Tv: Arena4)

BILIÁRD
Vasárnap, 0.00:
US Open Pool, 6. nap (Tv: Sport2)  

DARTS
12.45 és 20.00:
Nordic Darts Masters, Koppenhága (Tv: Sport2)

GOLF
0.00:
PGA Tour, Fortinet Championship (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Csíkszereda (romániai)–UTE
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Titánok
17.30: Brasov Wolves (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
OSZTRÁK LIGA, ICEHL
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Pustertal Wölfe (olasz) (Tv: Digi Sport2)

KAJAK-KENU
Világbajnokság, Koppenhága
10.25:
paraverseny, döntők
11.00: döntők (Tv: M4 Sport)
14.30: középfutamok
16.00: előfutamok

KERÉKPÁR
13.00:
luxemburgi körverseny, férfiak, 5. szakasz (Tv: Eurosport2)
15.00: szlovák körverseny, férfiak, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)
16.00: Primus Classic, férfiak (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Podravka Koprivnica (horvát), Érd (Tv: Sport1)  – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
18.00:
Krim Mercator Ljubljana (szlovén)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)  – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
16.00:
NEKA–SBS Eger, Balatonboglár
16.00: Grundfos Tatabánya KC–Pick Szeged (Tv: M4 Sport+)
18.00: Ferencvárosi TC–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport+)
18.00: Balatonfüredi KSE–Fejér-B.Á.L. Veszprém
18.00: Sport36-Komló–Kecskeméti TE
18.00: Dabas KC–Budakalász KZRT
NŐI NB I
16.00:
Hungast Szombathelyi KKA–DVSC Schaeffler
17.00: Moyra-Budaörs–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Kisvárda Master Good SE–Siófok KC
18.00: Váci NKSE–MTK Budapest

KICK-BOX
9.00:
Világkupaverseny, BOK-csarnok (zárt kapuk mögött)

KOSÁRLABDA
Felkészülési mérkőzések, nők
15.00:
PINKK-Pécsi 424–PEAC-Pécs, Kozármisleny
15.00: Vasas Akadémia–Ludovika-FCSM Csata, Pasaréti út

MOTOGP
SAN MARINÓ-I NAGYDÍJ, MISANO
9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, kvalifikáció (Tv: Arena4)
13.15: Moto2, kvalifikáció (Tv: Arena4) 
14.00: MotoGP, kvalifikáció (Tv: Arena4)

MOTORSPORT
14.45:
endurance-vb, Bol d'Or (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
Női röplabda Közép-európai Liga, alapszakasz
19.00:
OK Marina Kastela (horvát)–Vasas Óbuda, Maribor

SPORTLÖVÉSZET
8.00: 25 és 50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Fehér úti Nemzeti Lőtér)

TENISZ
WTA-TORNA

14.00: Luxembourg (Tv: Digi Sport3)
15.00: Portoroz (Tv: Digi Sport2)

TRIATLON
15.30: Világbajnoki sorozat, Hamburg

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 1.00:
Anthony Smith–Ryan Spann (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
BENU Magyar Kupa, férfiak
1. forduló, első mérkőzés
17.00:
BVSC-Zugló–Debreceni VSE
Visszavágó
16.00:
FTC Telekom Waterpolo–PVSK-Mecsek Füszért
17.00: Szegedi VE–Hódmezővásárhely
18.00: A Híd-VasasPlaket–Budapesti Honvéd SE