AUGUSZTUS 13., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
3. FORDULÓ
18.00:
Kecskeméti TE–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
20.15: Újpest FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ
13.30:
Aston Villa–Everton (Tv: Spíler1)
16.00: Arsenal–Leicester City (Tv: Spíler1)
16.00: Brighton–Newcastle United
16.00: Manchester City–Bournemouth
16.00: Southampton–Leeds United
16.00: Wolverhampton–Fulham
18.30: Brentford–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ
17.00:
Monaco–Rennes
21.00: PSG–Montpellier (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
2. FORDULÓ
15.30:
Hertha BSC–Frankfurt
15.30: Hoffenheim–VfL Bochum
15.30: Leverkusen–Augsburg
15.30: RB Leipzig–1. FC Köln (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!
15.30: Werder Bremen–VfB Stuttgart
18.30: Schalke 04–Mönchengladbach (Tv: Arena4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
20.30:
Darmstadt-Rostock (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ
18.30:
Milan–Udinese (Tv: Sport1)
18.30: Sampdoria–Atalanta (Tv: Sport2)
20.45: Lecce–Inter (Tv: Sport1)
20.45: Monza–Torino (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ
17.00:
Celta Vigo–Espanyol (Tv: Spíler2)
19.00: Valladolid–Villarreal (Tv: Spíler2)
21.00:
Barcelona–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
6. FORDULÓ
19.00:
Napredak–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
1. FORDULÓ
11.00:
Mol Fehérvár FC–Szekszárd
11.00: Haladás–Kelen
16.00: Puskás Akadémia–MTK

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BILIÁRD
12.00:
European Open (Tv: Sport2)

DARTS
11.00:
Queensland Masters, 2. nap (Tv: Sport1)

FORMULA–E
8.50:
világbajnokság, Szöul, 1. futam (Tv: Eurosport2)

GOLF
19.00 és 23.00:
PGA Tour, 3. nap (Tv: Eurosport2)

KERÉKPÁR
12.00:
skandináv körverseny, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)
13.00: székely körverseny, 5. szakasz. Székelyudvarhely–Csíkszereda (149.8 km)
14.15: Arctic Race of Norway, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)
18.00:
pályakerékpár, Eb, 3. nap, München (Tv: Eurosport1)

 

RÖPLABDA
Férfi Európa-bajnoki selejtező, F csoport, 4. forduló, Riz Levente Sportcsarnok:
18.00:
Magyarország–Szlovákia

SPORT
Multisport Európa-bajnokság, München
Asztalitenisz:
10.00:
női páros, férfi páros, vegyes páros
12.00 és 12.15: női páros, férfi páros, vegyes páros (Tv: Duna World, M4 Sport)
Evezés:
8.30:
B-döntők, elődöntők (Tv: Duna World)
A-döntők (para PR1 férfi egypár, para PR1 női egypár, férfi könnyűsúlyú négypár, női kormányos nélküli kettes, férfi kormányos nélküli kettes, női kormányos nélküli négyes, férfi kormányos nélküli négyes, női négypár, férfi négypár, női kétpár, férfi nyolcas)
Pályakerékpár:
10.00, 13.45:
férfi sprint, selejtező, nyolcaddöntő; női kieséses, selejtező; férfi scratch, selejtező (Tv: Duna World)
férfi sprint, negyeddöntő
női kieséses, döntő
17.30:
férfi scratch, 15 km, döntő (Tv: M4 Sport+)
BMX
19.00:
férfi döntő
Sportmászás
9.00:
férfi elődöntő, döntő (szabadmászás), női elődöntő, döntő (nehézségi mászás)
13.45: férfi boulder, elődöntő (Tv: M4 Sport+)
Torna
14.00:
női csapat döntő (Tv: M4 Sport)
Triatlon
16.00:
férfi verseny, döntő (Tv: M4 Sport)
A MAGYAROK PROGRAMJA
EVEZÉS
B-döntő
9.15:
férfi kormányos nélküli kettes (Simon Béla, Juhász Adrián) (Tv: Duna World)
Középdöntő (Tv: M4 Sport)
10.20:
férfi kétpár (Bácskai Máté, Szabó Márton)
10.30: férfi egypár, középdöntő (Pétervári-Molnár Bendegúz)
A-döntők (Tv: M4 Sport)
10.55: férfi PR1 egypár (Pető Zsolt)
para PR1 női egypár, férfi könnyűsúlyú négypár, női kormányos nélküli kettes, férfi kormányos nélküli kettes, női kormányos nélküli négyes, férfi kormányos nélküli négyes, női négypár, férfi négypár, női kétpár, férfi nyolcas

STRANDRÖPLABDA
9.00:
FIVB Futures nemzetközi verseny, Lupa-tó

TENISZ
21.00 és vasárnap, 2.00: ATP-torna, Montreal (Tv: Eurosport2)
WTA-torna, Toronto

TRIATLON
Hosszú távú országos bajnokság, Nagyatád

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 1.00:
Marlon Vera–Dominick Cruz, San Diego (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
VIZES EB, RÓMA
ÚSZÁS
9.00:
selejtezők (Tv: M4 Sport)
női 200 m gyors (Késely Ajna, Pádár Nikolett)
férfi 100 m pillangó (Kós Hubert, Milák Kristóf)
női 50 m hát (Szabó-Feltóthy Eszter)
férfi 200 m mell (Zombori Gábor)
női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Mihályvári-Farkas Viktória, Nyirádi Réka)
női 4x100 m gyorsváltó
18.00: KÖZÉPDÖNTŐK, DÖNTŐK (Tv: M4 Sport)
18.00: női 200 m gyors, középdöntő (Pádár Nikolett)
18.10: férfi 200 m hát, döntő (Kós Hubert, Kovács Benedek)
18.17: női 50 m pillangó, döntő
18.22: férfi 100 m gyors, döntő (Milák Kristóf, Németh Nándor)
18.28: női 100 m mell, döntő
18.34: férfi 100 m pillangó, középdöntő (Kós Hubert, Milák Kristóf)
18.57: női 50 m hát, középdöntő
19.04: férfi 200 m mell, középdöntő (Verrasztó Dávid, Zombori Gábor)
19.28: női 400 m vegyes, döntő (Jakabos Zsuzsanna, Mihályvári-Farkas Viktória)
19.37: férfi 800 m gyors, döntő
19.50: női 4x100 m gyorsváltó, döntő (Magyarország)
SZINKRONÚSZÁS
  9.30:
csapat szabadgyakorlat, selejtező
15.00: női páros szabadgyakorlat DÖNTŐ (Tv: M4 Sport+)
16.10: vegyes páros, szabadgyakorlat DÖNTŐ

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Jekkel Dániellel
12.00: Műsorvezető: Juhász Bálint
Hazafutás, műsorvezető: Németh Kornél
16.00:
Értékelések Milák Kristóftól, Hosszú Katinkától és Sós Csabától a római úszó Európa-bajnokság előfutamai után; sportnaptár
17.00: Duplán magyaros RB Leipzig–Köln meccs a Bundesligában
18.00: Döntők a római úszó Eb-n; női tornacsapatdöntő, asztalitenisz és férfi triatlon a müncheni multisport Eb-n; elkezdi az idényt a Milan és a Barcelona; Kecskemét–Mezőkövesd az OTP Bank Ligában; magyar–szlovák férfi röplabda Eb-selejtező
20.00: Újpest–ZTE mérkőzés az OTP Bank Ligában; Barcelona-rajt a La Ligában
22.05: Napi sportösszefoglaló