FEBRUÁR 27., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
23. FORDULÓ
:
14.45: Budafoki MTE–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: MTK Budapest–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
NYUGATI CSOPORT
22. FORDULÓ
13.00:
ZTE II–Érd

ANGOL PREMIER LEAGUE
26. FORDULÓ
13.30:
Manchester City–West Ham United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
16.00: West Bromwich Albion–Brighton (Tv: Spíler1)
18.30: Leeds United–Aston Villa (Tv: Digi Sport3)
21.00: Newcastle United–Wolverhampton (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
33. FORDULÓ
13.30:
Bournemouth–Watford (Tv: Arena4)
16.00: Middlesbrough–Cardiff City (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
27. FORDULÓ
13.00:
Bordeaux–Metz (Tv: Digi Sport2)
17.00: Dijon–PSG (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Köln (Tv: Sport1)
15.30: Borussia Dortmund–Bielefeld (Tv: Sport2)
15.30: VfB Stuttgart–Schalke
15.30: Wolfsburg–Hertha BSC – élőben az NSO-n!
18.30: RB Leipzig–Mönchengladbach (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
13.30:
Hannover–Fürth (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
24. FORDULÓ
15.00:
Spezia–Parma (Tv: Digi Sport2)
18.00: Bologna–Lazio (Tv: Digi Sport1)
20.45: Verona–Juventus (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
14.00:
Eibar–Huesca (Tv: Spíler2)
16.15: Sevilla–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Alavés–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Getafe–Valencia (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
24. FORDULÓ
16.05:
Metalac–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
21. FORDULÓ
14.00:
DAC–Michalovce – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.00 és 13.00:
férfi óriás-műlesiklás, Banszko (Tv: Eurosport1)
11.00: női lesiklás, Val di Fassa (Tv: Eurosport1)

AUTÓSPORT
4.45 és 6.00:
V8 Supercars, 1. futam, Mount Panorama (Tv: Arena4)

ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTDORF
SÍFUTÁS
11.45:
női síatlon (2x7,5 km) (Tv: Arena4)
13.30: férfi síatlon (2x15 km) (Tv: Eurosport1)
ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.00:
női normálsánc (Tv: Eurosport2, Arena4)
15.30: 5 km sífutás (Tv: Eurosport1)
SÍUGRÁS
16.30:
férfi normálsánc (Tv: Eurosport1)

FORMULA E
17.30:
Világbajnoki futam, 2. futam, Rijád (Tv: Eurosport2)

GOLF
20.30:
PGA Tour  (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
NHL, ALAPSZAKASZ
21.00:
Nashville Predators–Columbus Blue Jackets (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
11.45:
Emírségek körversenye (Tv: Eurosport2) 

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Budakalász–Orosházi FKSE-Linamar
18.00: Sport36-Komló–Dabasi KC VSE
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Csurgói KK
18.00: Ceglédi KKSE–Balatonfüredi KSE
18.00: Telekom Veszprém–SBS-Eger
NŐI NB I
16.00:
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Boglári Akadémia-SZISE
18.00:
Siófok KC–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
FRANCIA BAJNOKSÁG
19.00:
Nimes–Dunkerque (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

17.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Soproni KC
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–OSE Lions
18.00: Kaposvári KK–Szolnoki Olajbányász
18.00: PVSK-Veolia–Atomerőmű SE
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: Egis Körmend–Jászberényi KSE
20.00: Alba Fehérvár–Debreceni EAC (Tv: M4 Sport+)
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 2.30:
Brooklyn Nets–Dallas Mavericks  (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Peridot magyar nyílt fedett pályás verseny, Budapest
  9.30:
női selejtező
19.30: utolsó csoport kombinált száma  (BVSC Laky Károly Uszoda, BOK Csarnok)

SZNÚKER
20.00:
Players Championship (Tv: Eurosport1)

TENISZ
  8.30: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport1)
23.00: ATP-torna, Córdoba, Szingapúr, Montpellier (Tv: Sport1)

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 3.00:
Jairzinho Rozenstruik–Ciryl Gane (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
20. FORDULÓ
11.00:
KSI SE–A-Híd VasasPlaket
16.00: Debreceni VSE–Tigra-ZF-Eger
16.00: Tatabánya–PVSK Mecsek Füszért
16.00: UVSE Hunguest Hotels–Budapesti Honvéd SE (Tv: M4 Sport+)
16.00: Kaposvári VK–Szegedi VE
EUROKUPA, NYOLCADDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
Primorac Kotor (montenegrói)–Szolnoki Dózsa
18.00: Pays D'Aix Natation (francia)–OSC