JÚNIUS 19.,SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ

E-CSOPORT
21.00:
Spanyolország–Lengyelország, Sevilla (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT
15.00: MAGYARORSZÁG
–Franciaország, Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Portugália-Németország, München (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB I-ES FELKÉSZÜLÉS
17.00, Pasching:
FC Juniors Oberösterreich (osztrák II.)–Puskás Akadémia

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Csapat Európa-bajnokság 2. liga, Sztara Zagora

AUTÓSPORT
  7.45:
V8 SuperCars, Darwin Triple Crown (Tv: Arena4)
10.25:
DTM, Olaszország, Monza, 1. időmérő (Tv: Digi Sport1)
13.25: DTM, Olaszország, Monza, 1. verseny (Tv: Digi Sport1)
15.25: DTM Trophy, Olaszország, Monza, 1. verseny (Tv: Digi Sport1)
22.30: Formula E, 1. futam, Puebla (Tv: Eurosport1)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Washington Nationals–New York Mets (Tv: Sport2) 

FORMULA–1
FRANCIA NAGYDÍJ, LE CASTELLET
12.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő (Tv: Duna Tv) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
11.00:
francia bajnokság (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
14.00:
Ügetőfutamok, Kincsem Park (Tv: Sport2) 
16.45: Lovassport, Global Champions, Stockholm (Tv: Eurosport1)

MOTOGP
NÉMET NAGYDÍJ
  9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
  9.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, kvalifikáció (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, kvalifikáció (Tv: Arena4)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
Vasárnap, 4.00:
Inoue Naoja–Michael Dasmarinas (Tv: Sport2) 

RÖGBI
Hetes rögbi, férfi és női másodosztályú (Trophy) Európa-bajnokság, 1. forduló, Zágráb

RÖPLABDA
NŐI GOLDEN LEAGUE
FINAL FOUR, ELŐDÖNTŐ
16.00:
Spanyolország–Horvátország (Tv: Sport1) 
19.00: Csehország–Bulgária (Tv: Sport1) 

STRANDRÖPLABDA
Országos bajnokság, 1. forduló, Tata
9.00: főtáblás küzdelmek (az elődöntőkig)

TENISZ
ATP-torna

12.00: Halle (Tv: Eurosport1)
16.30: London (Tv: Eurosport1)
WTA-torna
11.05 és 16.30: Berlin (Tv: Digi Sport1)
12.30: Birmingham (Tv: Digi Sport2)

TRIATLON
Sprint távú Európa-bajnokság, Kitzbühel
Tereptriatlon országos bajnokság, Balassagyarmat

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 0.00:
The Koreane–Dan Ige (Tv: Sport1) 

ÚSZÁS
Nyílt vízi olimpiai kvalifikációs viadal, Setúbal, nők (Olasz Anna, Rohács Réka)
BUDAPEST OPEN, TÜSKEUSZODA
  9.30:
előfutamok
17.00: döntők 

VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA, SZUPERDÖNTŐ (ATHÉN)

A 7. helyért
14.00:
Kazahsztán–Japán
Az 5. helyért
15.45:
Spanyolország–Görögország
A 3. helyért
17.30:
Oroszország–Kanada
Döntő
19.15:
Egyesült Államok–MAGYARORSZÁG