DECEMBER 4., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
15. FORDULÓ
13.00:
Gyirmót FC Győr–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.30: Ferencvárosi TC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.30: Zalaegerszegi TE FC–Debreceni VSC  (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NB III
20. FORDULÓ

NYUGATI CSOPORT
11.00: Győri ETO II–Tatabánya

ANGOL PREMIER LEAGUE
15. FORDULÓ
13.30:
West Ham United–Chelsea (Tv: Spíler1)
16.00: Newcastle United–Burnley
16.00: Southampton–Brighton
16.00: Wolverhampton Wanderers–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
18.30: Watford–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

ANGOL FA-KUPA
LEGJOBB 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT
18.25:
Yeovil (V.)–Stevenage (IV.) (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ
17.00:
Olympique Marseille–Brest (Tv: Digi Sport2)
19.00: Lille–Troyes (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lens–PSG (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
18. FORDULÓ
13.00:
Gorica–NK Osijek – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Bochum
15.30: Arminia Bielefeld–1. FC Köln
15.30: Hoffenheim–Eintracht Frankfurt
15.30: Bayer Leverkusen–Greuther Fürth (Tv: Arena4)
15.30: Mainz–Wolfsburg (Tv: Spíler1)
18.30: Borussia Dortmund–Bayern München (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ
15.00:
Milan–Salernitana (Tv: Sport1) 
18.00: Roma–Internazionale (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45: Napoli–Atalanta (Tv: Sport1) 

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
14.00:
Sevilla–Villarreal (Tv: Spíler2)
16.15: Barcelona–Real Betis (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Atlético Madrid–Mallorca (Tv: Spíler2)
21.00: Real Sociedad–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
17. FORDULÓ
15.00:
DAC–FK Pohronie – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
15. FORDULÓ
14.00:
Trabzonspor–Adana Demirspor (Tv: Sport2) 
17.00: Galatasaray–Altay (Tv: Sport2)

FUTSAL
BAJNOKOK LIGÁJA, ELITKÖR
D-CSOPORT (Lisszabon)
3. FORDULÓ
18.00:
Uragan (ukrán)–Haladás
21.00: Benfica (portugál)–Levante (spanyol)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
19.00:
férfi lesiklás, Beaver Creek (Tv: Eurosport2)
20.30: női lesiklás, Lake Louise (Tv: Eurosport2)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
8.50:
világkupa, férfiak, Lillehammer (Tv: Eurosport1)
11.20: világkupa, nők, Lillehammer (Tv: Eurosport1)
13.40: világkupa, férfiak, Lillehammer (Tv: Eurosport1)
14.45:  világkupa, nők, Lillehammer (Tv: Eurosport1)

FORMULA–1
SZAÚDI NAGYDÍJ, DZSIDDA
13.30:
F2, 1. sprintfutam (Tv: M4 Sport+)
15.00:
F1, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
18.00: F1, időmérő (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.40: F2, 2. sprintfutam (Tv: M4 Sport+)

HÓDESZKA
17.30:
világkupa, Steamboat Springs (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.15:
Dunaújvárosi Acélbikák–MAC HKB Újbuda, Ajka
17.00: DVTK Jegesmedvék–Gyergyói HK (romániai)
18.30: Újpesti TE–FTC-Telekom

KERÉKPÁR
19.45:
pályakerékpár, Bajnokok Ligája (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
E-CSOPORT (Llíria)
18.00:
Németország–Szlovákia
20.30: Magyarország–Csehország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT (Granollers)
18.00:
Dél-Korea–Tunézia
20.30: Dánia–Kongó
G-CSOPORT (Castelló)
18.00:
Horvátország–Paraguay
20.30: Brazília–Japán (Tv: M4 Sport+)
H-CSOPORT (Torrevieja)
18.00:
Ausztria–Argentína
20.30: Spanyolország–Kína
FÉRFI NB I
16.00:
NEKA–Kecskeméti TE
17.00: Budakalász KZRT–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Balatonfüredi KSE–Ferencvárosi TC
18.00: Csurgói KK–Sport36-Komló
18.00: Dabas KC VSE–Telekom Veszprém
18.00: Pick Szeged–SBS Eger
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Fejér-B.Á.L. Veszprém

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
15.00:
PINKK Pécsi 424–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00:
Vasas Akadémia–TFSE-MTK
NBA, ALAPSZAKASZ
19.00:
New York Knicks–Denver Nuggets (Tv: Sport2) 
SPANYOL BAJNOKSÁG
20.45:
Zaragoza–Real Madrid (Tv: Arena4)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, LAS VEGAS
22.00:
Lyndon Arthur–Anthony Yarde (Tv: Sport2) 

RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
20.00:
OK Marina Kastela (horvát)–Vasas Óbuda 
NB I, nők
18.00:
Kispest SE–Budaörsi DSE-Emericus
Magyar Kupa, nők
Nyolcaddöntő, visszavágók
18.00:
Swietelsky-Békéscsabai RSE–Gödöllői RC
18.00: Fatum-Nyíregyháza–MÁV Előre SC-Bericap
19.00: 1. MCM-Diamant Kaposvár–TFSE
19.00: Újpesti TE–Jászberény VT

SAKK
13.30:
világbajnoki páros mérkőzés, Dubai, 7. parti

SÍFUTÁS
9.55: világkupa, férfiak, Lillehammer (Tv: Eurosport1)
12.00: világkupa, nők, Lillehammer (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
13.00:
világkupa, nők, Östersund (Tv: Eurosport1)
15.10: világkupa, férfiak, Östersund (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
16.30 és 18.45: világkupa, Wisla, csapatverseny (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
UK CHAMPIONSHIP, YORK
ELŐDÖNTŐ
13.45:
Kyren Wilson (angol)–Luca Brecel (belga) (Tv: Eurosport2)
22.00: Csao Hszin-tung (kínai)–Barry Hawkins (angol) (Tv: Eurosport2)

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Madrid
Elődöntő
16.00:
Németország–Orosz csapat

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ
12.30:
UVSE Hunguest Hotels–Debreceni VSE-Master Good
16.15: A-Híd VasasPlaket–FTC-Telekom Waterpolo (Tv: M4 Sport+)
17.00: Tigra-ZF-Eger–Szegedi VE
18.00: Szolnoki Dózsa–BVSC-Zugló
18.00: PannErgy-Miskolci VLC–Kaposvári VK
19.00: Budapesti Honvéd SE-Genesys OSC Újbuda
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–Metalcom Szentes
NŐI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
11.00:
Dunaújvárosi Főiskola VE–III. kerületi TVE
1. MÉRKŐZÉS
16.00:
Tatabányai VSE–Valdor-Szentes
18.30: VSE Hunguest Hotels-Tungsram–FTC-Telekom-Waterpolo
19.30: BVSC-Zugló–Tigra-ZF-Eger