NOVEMBER 19., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
16.30:
Arab Emírségek–Kazahsztán
17.30:
Albánia–Örményország
18.00:
Koszovó–Feröer
18.00:
Gibraltár–Andorra
18.00: Törökország–Csehország (Tv: Sport1)
20.30: Svédország–Algéria

NB III
KELETI CSOPORT
11.00:
DVTK II–Sényő
11.00: Vasas FC II–Karcagi SE
11.00: Békéscsaba II–Körösladány
13.00: Tiszafüred–Putnok
13.00: DVSC II–BKV Előre
13.00: Füzesgyarmat–Jászberény
13.00: Hatvan–DEAC
13.00: Kisvárda Master Good II–BVSC-Zugló
13.00: Tiszaújváros–Hajdúszoboszló
13.00: Pénzügyőr–Eger
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Ferencváros II–Monor
11.00: MTK Budapest II–Paksi FC II
13.00: ESMTK–Szolnoki MÁV FC
13.00: Dabas–Bánk-Dalnoki LA
13.00: Hódmezővásárhely–Iváncsa
13.00: Majos–Újpest FC II
13.00: Budapest Honvéd-MFA–Cegléd
13.00: Dunaújváros–PTE-PEAC
NYUGATI CSOPORT
11.00:
ZTE FC II–Puskás Akadémia FC II
11.00: Mol Fehérvár FC II–Teskánd
13.00: Csorna–ETO Akadémia
13.00: Budaörs–III. Kerületi TVE
13.00: Kaposvári Rákóczi FC–Kelen SC
13.00: Balatonfüred–Zsámbék
13.00: Tatabánya–Nagykanizsa
13.00: Komárom–Veszprém
13.00: Bicskei TC–Érd
13.00: Mór–Gyirmót FC Győr II

NŐI NB I
14.00:
MTK Budapest–Ferencváros (Tv: M4 Sport+)

ANGOL LEAGUE ONE
16.00:
Burton Albion–Plymouth Argyle (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
18.00:
Michigan–Illinois (Tv: Arena4)
21.30: Maryland–Ohio State (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
13.15:
F2, Abu-Dzabi, sprintfutam (Tv: M4 Sport)

CURLING
EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÖSTERSUND

Nők, A-divízió
14.00:
Németország–Magyarország
Férfiak, B-divízió, B-csoport

9.00:
Magyarország–Belgium

DARTS
Grand Slam of Darts, Wolverhampton
20.00:
negyeddöntő (Tv: Sport1)

ERŐEMELÉS
16.00:
világbajnokság (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
ABU-DZABI NAGYDÍJ
11.30:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00:
időmérő (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
18.30:
pályakerékpáros Bajnokok Ligája, Berlin (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Dabas KC–Balatonfüredi KSE
18.00:
Pick Szeged–Budai Farkasok-Rév Group
Bundesliga, 13. forduló
18.00:
Magdeburg–THW Kiel (Tv: Sport2)
20.30: Enlangen–RN Löwen (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
16.30:
Nyíregyháza–Zalakerámia ZTE KK (Tv: M4 Sport+)
17.00: Arconic-Alba Fehérvár–Budapesti Honvéd
18.00:
Egis Körmend–Kometa Kaposvári KK
NBA
Vasárnap, 0.00:
Atlanta Hawks–Toronto Raptors (Tv: Sport1)

LOVASSPORT
20.00:
Global Champions Tour (Tv: Eurosport2)

MOTORSPORT
SUPERBIKE-VB, 12. ÁLLOMÁS, AUSZTRÁLIA
Vasárnap, 3.00:
SBK, Superpole race (Tv: Arena4)
Vasárnap, 4.30: SSP, 2. verseny (Tv: Arena4, Eurosport1)
Vasárnap, 6.00:
SBK, 2. verseny (Tv: Arena4, Eurosport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
Alapszakasz, 8. forduló

18.00:
Pénzügyőr SE–Kecskeméti RC
18.30:
MÁV Előre SC-Foxconn–DEAC
NŐI EXTRALIGA

15.00:
MTK Budapest–KNRC
18.30:
Swietelsky-Békéscsaba–Fatum-Nyíregyháza (Tv: M4 Sport+)
19.00: UTE–Vasas Óbuda

SPORTLÖVÉSZET
18. Hungarian Open, Fehér út

11.00: vegyes páros, 10 m, légpisztoly
15.00: légpuska

SZNÚKER
UK Championship, York
13.45 és 22.15:
elődöntő (Tv: Eurosport1)

TEKVANDÓ
Világbajnokság, Guadalajara, férfiak, 54 kg
16.00:
selejtezők
22.00: nyolcaddöntő és negyeddöntő
Vasárnap, 1.00: elődöntő és döntő

TENISZ
ATP-VB, TORINO
ELŐDÖNTŐ
14.00:
Novak Djokovics (szerb, 7.)–Taylor Fritz (amerikai, 9.) (Tv: Eurosport2)
21.00: Casper Ruud (norvég, 5.)–Andrej Rubljov (orosz, 6.) (Tv: Eurosport2)

TÉLI SPORTOK
Alpesi sí

9.45:
világkupa, Levi, női műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
12.45: világkupa, Levi, női műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)
Szabadstílusú sí
10.35:
világkupa, Stubai, slopestyle (Tv: Eurosport2)

UFC
22.00:
UFC Fight Night, Las Vegas, Derrick Lewis–Serghei Spivac (Tv: Sport2)

ÚSZÁS
17.00:
rövid pályás országos bajnokság, Kaposvár (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
11.00:
a Magyar Vízilabda-szövetség közgyűlése, elnökválasztás (Duna Aréna)
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
16.30:
Szegedi VE–UVSE
18.00:
Szolnoki Dózsa–Budapesti Honvéd SE
18.00:
Metalcom-Szentes–Kaposvári VK
18.00:
PannErgy-Miskolci VLC–PVSK-Mecsek Füszért
18.00:
Tigra-ZF-Eger–A-Híd VasasPlaket
19.15:
BVSC Zugló–Genesys OSC Újbuda (Tv: M4 Sport)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ

1. kör, B-csoport (Glifáda)

20.30:
Tigra-ZF-Eger–Grand Nancy (francia)
C-csoport (Barcelona)

10.00:
FTC-Telekom Waterpolo–Sirens AC Malta (máltai)
18.45:
FTC-Telekom Waterpolo–Plebiscito Padova (olasz)
D-csoport (Mulhouse)
11.30:
Dunaújváros–Etnikosz (görög)
18.30: Dunaújváros–SIS Roma (olasz)

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Jekkel Dániellel
12.00: Műsorvezető: Juhász Bálint
Hazafutás, műsorvezető: Perjési Tamás
16.00 Elnököt választ a vízilabda-szövetség, Patai Gergely (Nemzeti Sport); Martinek János, az év öttusaedzője
17.00: Női kézilabda-vb-selejtező sorsolás után: Vlagyimir Golovin szövetségi kapitány, Ballai Attila (Nemzeti Sport); labdarúgó-vb előtt: Lantos Gábor (Origo, Sportrádió) jelenti Katarból
18.00: Magyarország–Görögország mérkőzés előtt: Somogyi Zsolt (NS); labdarúgó-vb előtt: Gyenge Balázs (Nemzeti Sport)
19.00: Labdarúgó-vb előtt: Bodnár Zalán (Nemzeti Sport), Orvos András (dania.hu)
20.00: Középpontban: Amerika, Perjési Tamással
21.00: Napi események
22.00: Sportösszefoglaló