SZEPTEMBER 25., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
7. FORDULÓ
14.45:
MTK Budapest–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Gyirmót FC Győr–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Mol Fehérvár FC–Puskás Akadémia FC  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
KELETI CSOPORT
9. FORDULÓ
16.00:
Kisvárda II–BKV Előre

NŐI NB I
6. FORDULÓ
14.00:
Diósgyőri VTK–MTK
15.00: Győr–Puskás Akadémia
16.00: Haladás–Soroksár

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
13.30:
Chelsea–Manchester City (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
13.30: Manchester United–Aston Villa (Tv: Digi Sport2)
16.00: Everton–Norwich City
16.00: Leeds United–West Ham United
16.00: Leicester–Burnley
16.00: Watford–Newcastle United
18.30: Brentford–Liverpool (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
17.00:
St.-Étienne–Nice (Tv: Digi Sport2)
19.00: Strasbourg–Lille (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lyon–Lorient (Tv: Digi Sport2)
21.00: PSG–Montpellier (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
10. FORDULÓ
19.05:
Sibenik–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
15.30:
Eintracht Frankfurt–1. FC Köln
15.30: Hoffenheim–Wolfsburg
15.30: Bayer Leverkusen–Mainz
15.30: RB Leipzig–Hertha BSC (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
15.30: Union Berlin–Arminia Bielefeld
18.30: Mönchengladbach–Borussia Dortmund (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ
15.00:
Spezia–Milan (Tv: Sport2)
18.00: Internazionale–Atalanta (Tv: Sport2)
20.45: Genoa–Hellas Verona (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
14.00:
 Deportivo Alavés–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
16.15: Valencia–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
18.30: Sevilla–Espanyol (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Villarreal (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
11. FORDULÓ
16.00:
Topolyai SC–Vojvodina – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
13.00:
PDC European Tour, Gibraltár (Tv: Arena4)
19.00: PDC European Tour, Gibraltár (Tv: Galaxy4, 20.30-tól Arena4)

FORMULA–1
OROSZ NAGYDÍJ, SZOCSI
7.30:
Formula–3, 1. sprintfutam (Tv: M4 Sport)
9.25:
Formula–2, 1. sprintfutam (Tv: M4 Sport)
11.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
12.35: Formula–3, 2. sprintfutam (Tv: M4 Sport)
14.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.55:
Formula–2, 2. sprintfutam (Tv: M4 Sport+)

JÉGKORONG
EWHL, NŐK
12.30:
KMH Budapest–KEHV Lakers (osztrák), Tüskesátor

KERÉKPÁR
Börzsöny Ring-teljesítménytúra, Szob és környéke, 90 km
8.15: országúti vb, nők, juniorok, Belgium (Tv: Eurosport1)
12.15: országúti vb, nők, elite, Belgium (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
Rosztov-Don (orosz)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00: Dortmund (német)–Brest (francia) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
17.00:
Pick Szeged–Csurgói KK (Tv: M4 Sport+)
17.00: Budakalász KZRT–NEKA
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Ferencvárosi TC
18.00: SBS Eger–Grundfos Tatabánya KC
NŐI NB I
17.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–Váci NKSE
17.00: Vasas SC–Kisvárda Master Good SE
18.00: MTK Budapest–Motherson Mosonmagyaróvári KC
18.00: Siófok KC–Hungast Szombathelyi KKA

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–Kaposvári KK
18.00: MVM-OSE Lions–Egis Körmend
19.00: Alba Fehérvár–Falco Vulcano Energia KC Szombathely (Tv: M4 Sport+)
19.00: Hübner Nyíregyháza BS–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
NŐI NB I
17.00:
ELTE BEAC Újbuda–VBW CEKK Cegléd
18.00: PINKK Pécsi 424–UNI Győr MÉLY-ÚT
18.00: Vasas Akadémia–Sopron Basket

ÍJÁSZAT
17.00:
világbajnokság, Yankton (Tv: Eurosport2)

MOTORSPORT
  9.00: superbike-vb, 10. futam, SBK, 3. szabadedzés, Jerez (Tv: Arena4)
  9.45: superbike-vb, 10. futam, SSP300, Superpole, Jerez (Tv: Arena4)
10.15: superbike-vb, 10. futam, SSP, Superpole, Jerez (Tv: Arena4)
11.00: superbike-vb, 10. futam, SBK, Superpole, Jerez (Tv: Arena4)
13.50: superbike-vb, Spanyolország (Tv: Eurosport2)
17.00: superbike-vb, 10. futam, SBK, 1. futam, Jerez (Tv: Arena4)

ÖKÖLVÍVÁS
19.00.
Profi gála, London. (Tottenham Hotspur Stadion). Főmérkőzés, 23.00: Anthony Joshua (brit)–Olekszandr Uszik (ukrán), nehézsúlyú világbajnoki címmérkőzés

PÁLYAKERÉKPÁR
21.00:
Rochester (Tv: Eurosport2)

TENISZ
ATP-TORNA
Nur-Szultan, Metz
WTA-TORNA
14.00: Ostrava (Tv: Digi Sport3)
Laver-kupa, Boston
19.00:
2. nap, Boston (Tv: Eurosport2)
21.00: 2. nap, Boston (Tv: Eurosport2)

TORNA
15.00:
Grand Prix-verseny, Szombathely, Arena Savaria – szerenkénti döntők

TRIATLON
Európa-bajnokság, Valencia

UFC
UFC 266, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00:
Alexander Volkanovski–Brian Ortega (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
Nyílt vízi úszó Európa-kupa, 2. állomás, Barcelona

VÍVÁS
10.00:
férfi tőr válogatóverseny, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
15.30:
Szegedi VE–Metalcom Szentes (Tv: M4 Sport)
16.00: Szolnoki Dózsa–Kaposvári VK
16.00: Debreceni VSE–PVSK-Mecsek Füszért
17.00: BVSC-Zugló–UVSE Hunguest Hotels
18.00: A-Híd VasasPlaket–Budapesti Honvéd SE
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
B-CSOPORT (Podgorica)
09.00:
OSC Újbuda–EVK Zaibas (litván)
20.30: OSC Újbuda–Enka Istanbul (török)
VIZES GÁLA
17.40:
Vizes gála, Millennium Masters (Tv: Digi Sport1)