OKTÓBER 1., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ
14.30:
Kisvárda Master Good–Újpest FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Debreceni VSC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Vasas FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
11. FORDULÓ
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Bánk-Dalnoki LA–MTK Budapest II

NŐI NB I
7. FORDULÓ
14.00:
Diósgyőri VTK–Újpest
15.00: Puskás Akadémia–Kelen SC
15.00: Szent Mihály–Haladás

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
13.30:
Arsenal–Tottenham (Tv: Spíler1)
16.00: Bournemouth–Brentford
16.00: Crystal Palace–Chelsea (Tv: Match4)
16.00: Fulham–Newcastle United
16.00: Liverpool–Brighton (Tv: Spíler1)
16.00: Southampton–Everton
18.30: West Ham United–Wolverhampton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
17.00:
Strasbourg–Rennes
21.00: PSG–Nice (Tv: Match4)

HORVÁT 1. HNL
11. FORDULÓ
16.55:
NK Osijek (Eszék)–Lokomotiva Zagreb – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15.30:
Frankfurt–Union Berlin
15.30: Freiburg–Mainz
15.30: Köln–Borussia Dortmund
15.30: RB Leipzig–VfL Bochum (Tv: Arena4)
15.30: Wolfsburg–VfB Stuttgart
18.30: Werder Bremen–Mönchengladbach (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
15.00:
Napoli–Torino (Tv: Sport1)
18.00: Inter–Roma (Tv: Sport1)
20.45: Empoli–Milan (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
14.00:
Cádiz–Villarreal (Tv: Spíler2)
16.15: Getafe–Valladolid (Tv: Spíler2)
18.30: Sevilla–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
21.00: Mallorca–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
13. FORDULÓ
15.00:
Topolyai SC–Radnik – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
12. FORDULÓ
18.00:
Liptovsky Mikulás–DAC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
21.30:
Kansas–Iowa State (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Csapat-világbajnokság, Csengtu, csoportmérkőzések
Férfiak
10.00:
Magyarország–Románia
Nők
10.00:
Magyarország–Szlovákia

AUTÓSPORT
9.00:
gyorsasági kamion Európa-bajnokság, 8. forduló, 1–2. verseny, Jarama (Spanyolország)

FORMULA–1
SZINGAPÚRI NAGYDÍJ, SZINGAPÚR
12.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
22.00:
PGA Tour, 3. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
SVÉD BAJNOKSÁG
15.15:
HV71–Oskarshamn (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
Maratoni világbajnokság, Ponte de Lima

KERÉKPÁR
13.30: horvát körverseny, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)

KETRECHARC
MMA

Vasárnap, 4.00: Bellator 286: Pitbull–Borics Ádám (Tv: Arena4) élőben az NSO-n!
UFC FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 1.00:
Mackenzie Dern–Jen Hsziao-nan (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.30:
Szlovénia–Magyarország, Ljubljana 
FÉRFI NB I
16.00:
Fejér B.Á.L.-Veszprém–Dabas KC
18.00: Telekom Veszprém–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Budai Farkasok-Rév Group–HÉP-Cegléd, Budaörs
18.00: Csurgói KK–CYEB-Budakalász
19.30: Pick Szeged–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)
NÉMET BUNDESLIGA
18.30:
Flensburg–Magdeburg (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

18.00: Budapesti Honvéd Sportegyesület–Falco KC Szombathely
18.00: Kometa Kaposvári KK–Szolnoki Olajbányász
18.00: MVM-OSE Lions–Egis Körmend
18.00: Sopron KC–DEAC
NŐI NB I
15.00:
E.ON ELTE BEAC–NKA Universitas PEAC
18.00: TFSE-MTK–Ludovika Csata
18.00: Vasas Akadémia–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00: VBW CEKK Cegléd–Sopron Basket
18.30: DVTK-Hun-Therm–PINKK-Pécsi 424
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SYDNEY
BRONZMÉRKŐZÉS
5.00:
Kanada–Ausztrália
DÖNTŐ
8.00:
Egyesült Államok–Kína (Tv: M4 Sport)

MOTORSPORT
MOTOGP, THAIFÖLDI NAGYDÍJ, BURIRAM

4.00: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
4.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
5.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
7.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
8.15: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)
9.15: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.00: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 1. forduló
17.00:
DEAC–MÁV Előre SC-Foxconn
19.00: MAFC-BME–GreenPlan-VRCK
Férfi NB I
17.00:
Vidux-Szegedi RSE–Gamma Party.CO
19.00: TFSE–Szolnoki Röplabda Club

SÍUGRÁS
16.00:
nyári Grand Prix, HS 140 csapat, Klingenthal (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
British Open, elődöntő (Tv: Eurosport2, Eurosport1)

TENISZ
Országos bajnokság, Budapest,(Nemzeti Edzés Központ), döntők
ATP-torna, Szófia
ATP-torna, Szöul
ATP-torna, Tel-Aviv
WTA-torna, Parma

TORNA
Challenge világkupaverseny, Szombathely, Aréna Savaria
15.00:
szerenkénti döntők

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 1. kör (Nijverdal)
13.00:
A-Híd VasasPlaket–Primorac Kotor (montenegrói)
18.00: Steaua Bucharest (román)–A-Híd VasasPlaket

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Jekkel Dániellell
12.00: Műsorvezető: Juhász Bálint
Hazafutás, műsorvezető: Németh Kornél
16.00: Leimeter Dóra, a női vízilabda-válogatott tagja
17.00: Olasz Annát kérdezzük arról, hogy a világbajnokságon megszüntették a nyílt vízi úszás 25 kilométeres versenyszámát
18.00: Wukovics László a labdarúgó-válogatottról és a Ferencvárosról
19.00: Murányi Gergely: teqball Budapesten
20.00: Formula–1, a Szingapúri Nagydíj időmérő edzése után: Simon István és Zsoldos Barna (Nemzeti Sport)