NOVEMBER 14., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
5. FORDULÓ
A-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
20.45:
Svédország–Horvátország, Solna
20.45: Portugália–Franciaország, Lisszabon (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
4. CSOPORT
20.45:
Svájc–Spanyolország, Bázel (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
20.45: Németország–Ukrajna, Lipcse
C-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
18.00:
Ciprus–Luxemburg, Nicosia
18.00: Azerbajdzsán–Montenegró, Zapresic (Horvátország) (Tv: Sport2)
D-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
15.00:
Málta–Andorra, Ta'Qali
18.00: Lettország–Feröer, Riga
2. CSOPORT
15.00:
San Marino–Gibraltár, Serravalle

MAGYAR KUPA
7. FORDULÓ (A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
14.45:
Bicskei TC (NB III)–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: a 8. forduló sorsolása (Tv: M4 Sport)

NB III
18. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

13.30: Salgótarján–Eger
13.30: Balassagyarmat–BVSC
13.30: Cegléd–Putnok
13.30: Kisvárda II–Tállya
13.30: Sajóbábony–Hatvan
1
3.30: DVTK II–Jászberény
Tiszakécske–Sényő 3–0 – megállapított eredmény
Tiszaújváros–Füzesgyarmat 3–0 – megállapított eredmény
Tiszafüred–Mezőkövesd II – november 25-re halasztva
Gyöngyös–DVSC II – december 10-re halasztva

KÖZÉP-CSOPORT
13.30: Körösladány–Paks II
13.30: Dabas-Gyón–Újpest II
13.30: ESMTK–Majos
13.30: Szekszárd–Monor
13.30: Hódmezővásárhely–FC Dabas
13.30: Vác–Dunaújváros
13.30: Honvéd II–Szegedi VSE
13.30: Kozármisleny–Kecskemét
13.30: Iváncsa–Rákosmente
Taksony–Ferencváros II – november 18-ra halasztva
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Komárom
13.30: Balatonfüred–Érd
13.30: Veszprém–ZTE II
13.30: Nagyatád–Mosonmagyaróvár
13.30: III. Kerületi TVE–Nagykanizsa
13.30: BKV Előre–Gárdony
13.30: THSE-Szabadkikötő–Pápa
Sopron–Bicske – november 18-ra halasztva
Lipót–Ménfőcsanak – december 2-ra halasztva
Tatabánya–Fehérvár II – december 2-ra halasztva

NŐI NB I
10. FORDULÓ
13.00:
Győr–Haladás
13.30: Kelen–DVTK

 

TOVÁBBI FONTOSABB ESEMÉNYEK ÉS ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
21.30:
Boston College–Notre Dame (Tv: Arena4)
Vasárnap, 1.30: Michigan–Wisconsin (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
VILÁGKUPA
11.30:
férfi negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

AUTÓSPORT
WTCR
14.45:
időmérő edzés (Tv: Sport2)
WORLD ENDURANCE BAJNOKSÁG
11.45 és 18.30:
Bahrein (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
TÖRÖK NAGYDÍJ, ISZTAMBUL
10.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
13.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
18.30:
pályakerékpáros Európa-bajnokság, Plovdiv (Tv: Eurosport1)
Férfi egyéni üldözéses verseny, női pontverseny (Borissza Johanna), férfi pontverseny (Lovassy Krisztián), női keirin, férfi keirin (Lovassy Patrik Rómeó)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ
1. MÉRKŐZÉSEK

Kastamonu Belediyesi GSK (török)–DVSC Schaeffler – elmarad
DHK Baník Most (cseh)–Váci NKSE – elmarad

FÉRFI NB I
18.00: Ceglédi KKSE–Csurgó
Budakalász–Orosházi FKSE-Linamar – elhalasztva
Mol-Pick Szeged–Ferencvárosi TC – elhalasztva

NŐI NB I
Győri Audi ETO KC–Hungast Szombathelyi KKA – elhalasztva
MTK Budapest–Kisvárda Master Good SE – elhalasztva

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR
15.45:
Podravka Koprivnica (horvát)–Brest (francia) (Tv: Sport1)
FRANCIA BAJNOKSÁG
17.00:
Nimes–PSG (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ

H-CSOPORT (Amszterdam)
18.00:
Magyarország–Hollandia (Tv: M4 Sport)
FÉRFI NB I
15.30:
PVSK-Veolia–DEAC (Tv: M4 Sport+)
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–Sopron KC
18.00: Egis Körmend–OSE Lions
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Alba Fehérvár – elhalasztva

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport1)

MOTOGP
VALENCIAI NAGYDÍJ
10.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
11.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.15: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.50: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.15: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
Vasárnap, 3.00:
Terence Crawford–Kell Brook (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Női Extraliga, alapszakasz
18.00:
Fatum Nyíregyháza–MTK Budapest

TENISZ
ATP-TORNA
14.00: Szófia (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
19.00: Linz (Tv: Eurosport2)

TORNA
Mesterfokú országos bajnokság, Győr
11.00:
férfiak: szerenkénti döntők (talaj, lólengés, gyűrű); nők: egyéni összetett verseny

UFC
Vasárnap, 0.00:
Fight Night, Las Vegas (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
12.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
A2-CSOPORT (Siracusa)
18.00:
Szolnoki Dózsa–Mladost Zagreb (horvát)
B1-CSOPORT (Budapest)
19.00:
OSC–Radnicski Kragujevac (szerb) (Tv: Digi Sport1)
B2-CSOPORT
21.00: DIGI Oradea (román)–Enka Istanbul (török) (Tv: Digi Sport1)
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
10.00:
Budapesti Honvéd SE–Szeged
13.15:
UVSE Hunguest Hotels–Metalcom Szentes
NŐI OB I
14.05:
BVSC–UVSE (Tv: M4 Sport+)
19.30: FTC–Dunaújváros (Tv: M4 Sport+)