OKTÓBER 24., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
8. FORDULÓ
14.45:
MTK Budapest–Kisvárda (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Paksi FC–Bp. Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: FTC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
13.30:
West Ham United–Manchester City (Tv: Digi Sport1)
16.00: Fulham–Crystal Palace (Tv: Spíler1)
18.30: Manchester United–Chelsea (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
21.00: Liverpool–Sheffield United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
17.00:
Lorient–Marseille (Tv: Digi Sport2)
21.00: PSG–Dijon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
15.30: Mainz–Borussia Mönchengladbach
15.30: RB Leipzig–Hertha BSC – élőben az NSO-n!
15.30: Union Berlin–Freiburg
18.30: Borussia Dortmund–Schalke 04 (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
13.00:
Hamburg–Würzburg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
15.00:
Atalanta–Sampdoria (Tv: Digi Sport2)
18.00: Genoa–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
20.45: Lazio–Bologna (Tv: Digi Sport1)

OSZTRÁK BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
17.00:
Austria Wien–Red Bull Salzburg (Tv: Arena4)

ROMÁN LIGA 1
8. FORDULÓ
20.45:
Sepsi OSK–Dinamo Bucuresti – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
16.00: FC Barcelona–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Sevilla–Eibar (Tv: Spíler2)
18.30: Osasuna–Athletic Bilbao
21.00: Atlético Madrid–Real Betis (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
21.30:
Pittsburgh–Notre Dame (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, WORLD SERIES
4. MÉRKŐZÉS
Vasárnap, 2.00:
Tampa Bay Rays–Los Angeles Dodgers (Tv: Sport1) 

CSELGÁNCS
GRAND SLAM-VERSENY, PAPP LÁSZLÓ BUDAPEST SPORTARÉNA
10.00:
selejtezők, nők – 63 kg, 70 kg, férfiak – 73 kg, 81 kg
17.00: éremcsaták 

FORMULA–1
PORTUGÁL NAGYDÍJ, PORTIMAO
12.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30: Titánok–FTC-Telekom, Győr
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–MAC HKB Újbuda
Titánok–FTC-Telekom, Győr – elhalasztva
Opten Vasas HC–UTE – elhalasztva
OSZTRÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
HC TWK Innsbruck (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA
12.25: 20. szakasz, Alba–Sestriere, 198 km, hegyi befutó (Valter Attila) (Tv: Eurosport1)
VUELTA A ESPANA
13.30: 5. szakasz, Huesca–Sabinánigo, 184.4 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
A-CSOPORT

16.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Krim Ljubljana (szlovén), Érd (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1) – elhalasztva
FÉRFI NB I
18.00: Ceglédi KKSE–Orosházi FKSE-Linamar
Budakalász–HE-DO B.Braun Gyöngyös – elhalasztva
Telekom Veszprém–Sport36-Komló – elhalasztva
Dabasi KC VSE–Ferencvárosi TC – elhalasztva
NŐI NB I
Siófok KC–Kisvárda Master Good SE – elhalasztva
FRANCIA BAJNOKSÁG
19.00:
Montpellier–Saint-Raphaël (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Atomerőmű SE–OSE Lions
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–TFSE-MTK
17.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–Uni Győr Mély-Út
18.00: PINKK-Pécsi 424–Ludovika-FCSM Csata
PEAC-Pécs–ZTE Női Kosárlabda Klub – elhalasztva
Vasas Akadémia-Aluinvent DVTK – elhalasztva
VBW CEKK Cegléd–Sopron Basket – elhalasztva

MOTOGP
TERUEL NAGYDÍJ
9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.10: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
Vasárnap, 2.00:
Szergej Lipinyec–Kudratillo Abdukahorov (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Vasas Óbuda–DVTK
19.00: Swietelsky-BRSE–Fatum Nyíregyháza 
MTK Budapest–Szent Benedek RA, Budaörs, Illyés-Aramis Sportcsarnok – elhalasztva

UFC
UFC 254, ABU-DZABI
20.00:
Habib Nurmagomedov–Justin Gaethje (Tv: Sport1)

TENISZ
ATP-TORNA
14.00:
Köln, 6. nap
15.30: Antwerpen (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
14.00: Ostrava, 6. nap, elődöntő (Tv: Digi Sport3)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
A 3. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
OSC–Kaposvári VK
A 4. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
15.00: PannErgy-Miskolc–ZF-Eger
A 8. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Budapesti Honvéd SE–Szolnoki Dózsa