OKTÓBER 17., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
7. FORDULÓ
14.45:
Budafoki MTE–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Újpest FC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Puskás Akadémia FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
13.30:
Everton–Liverpool (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
16.00: Chelsea–Southampton (Tv: Digi Sport1)
18.30: Manchester City–Arsenal (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
21.00: Newcastle–Manchester United (Tv: Digi Sport2) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
7. FORDULÓ
17.00:
Reims–Lorient (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–RB Leipzig
15.30: Freiburg–Werder Bremen
15.30: Hertha BSC–VfB Stuttgart
15.30: Hoffenheim–Borussia Dortmund
15.30: Mainz–Leverkusen
18.30: Bielefeld–Bayern München (Tv: Sport2)
20.30: Mönchengladbach–Wolfsburg (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
13.00:
Greuther Fürth–Hamburg (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
15.00:
Napoli–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
18.00: Internazionale–Milan (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00: Sampdoria–Lazio (Tv: Digi Sport2)
20.45: Crotone–Juventus (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ
13.00:
Granada–Sevilla (Tv: Spíler2)
16.00: Celta Vigo–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Real Madrid–Cádiz (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: (Geta)Fe–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

ROMÁN LIGA 1
7. FORDULÓ
15.30:
Poli Iasi–Sepsi SOK – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
10. FORDULÓ
17.00:
Michalovce–Dunaszerdahely (DAC) – élőben az NSO-n!

SKÓT PREMIER LEAGUE
11. FORDULÓ
13.30:
Celtic–Rangers (Tv: Arena4)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.00 és 13.00: női óriás-műlesiklás, Ausztria (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
18.00:
South Carolina–Auburn (Tv: Arena4)
21.30: Florida–LSU (Tv: Arena4)

ATLÉTIKA
Félmaratoni világbajnokság, Gdynia

AUTÓSPORT
SUPER RACING FESTIVAL, HUNGARORING
9.30:
WTCR, 1. szabadedzés
10.30:
ETCR, 1. időmérő
12.45:
ETCR, 1. verseny (Tv: Sport2)
13.30: WTCR, 2. szabadedzés
14.40:
ETCR, 2. verseny  (Tv: Sport2)
15.30:
WTCR, időmérő (Tv: Sport2)

BASEBALL
MLB, FŐCSOPORTDÖNTŐ
Vasárnap, 2.30:
Houston Astros–Tampa Bay Rays (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
11.30:
világkupa, Ljubljana (Tv: Eurosport1)

KERÉKPÁR
GIRO D’ITALIA
12.25: 14. szakasz, Conegliano–Valdobbiadene, 34.1 km, egyéni időfutam (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
B-CSOPORT
15.45:
Rosztov-Don (orosz)–Metz (francia) (Tv: Sport1)
18.00:
Győri Audi ETO KC–SCM Ramnicu Valcea (román) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
18.00:
HE-DO B.Braun Gyöngyös–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport+)
NŐI NB I
16.00:
Siófok KC–Váci NKSE (Tv: M4 Sport+)
Dunaújvárosi Kohász KA–Motherson Mosonmagyaróvári KC – elhalasztva
Boglári Akadémia-SZISE–MTK Budapest – elhalasztva
Érd–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE – elhalasztva

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Naturtex-SZTE-Szedeák
Debreceni EAC–Egis Körmend – elhalasztva
Jászberényi KSE–PVSK-Veolia – elhalasztva
OSE Lions–Alba Fehérvár – elhalasztva
Sopron KC–Kaposvári KK – elhalasztva
Szolnoki Olajbányász–Zalakerámia ZTE KK – elhalasztva
NŐI NB I
14.30:
PINKK-Pécsi 424–ZTE NKK
18.00: Ludovika-FCSM Csata–VBW CEKK Cegléd
Vasas Akadémia–Sopron Basket – elhalasztva
ELTE BEAC Újbuda–Uni Győr MÉLY-ÚT – elhalasztva
Atomerőmű KSC Szekszárd–Aluinvent DVTK – elhalasztva

MOTOGP
ARAGÓNIAI NAGYDÍJ
9.30:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.25: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
11.25: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.35: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés
14.10: MotoGP, időmérő
15.10: Moto2, időmérő

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
Vasárnap, 4.00:
Vaszilij Lomacsenko–Teófimo López (Tv: Sport1)

SZNÚKER
ENGLISH OPEN, ELŐDÖNTŐ
17.00:
Mark Selby–Neil Robertson (Tv: Eurosport2)
20.00: John Higgins–Judd Trump (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-TORNA
13.00: Szentpétervár, 6. nap (Tv: Eurosport2)
14.00: Köln, 6. nap
Szardínia

ÚSZÁS
20.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
10. FORDULÓ
12.30:
UVSE Hunguest Hotels–BVSC Zugló
13.00: Eger–FTC-Telekom Waterpolo
16.00: Szolnoki Dózsa–Szeged
16.00: Tatabánya–PannErgy-Miskolci VLC
18.00: Metalcom Szentes–Debreceni VSE
19.00: PVSK Mecsek Füszért–KSI SE
Budapesti Honvéd SE–Kaposvári VK – elhalasztva