JANUÁR 23., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
17. FORDULÓ
14.30:
Kisvárda–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
19.30: Újpest–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

FUTSAL NB I
17. FORDULÓ
18.30:
Haladás–Nyírgyulaj
18.30: Veszprém–Dunaferr

ANGOL PREMIER LEAGUE
A 11. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
21.00:
Aston Villa–Newcastle United (Tv: Spíler1)

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
13.15:
Southampton–Arsenal (Tv: Spíler1)
16.00:
Barnsley (II.)–Norwich City (II.)
16.00: Brighton–Blackpool (III.)
16.00: Millwall (II.)–Bristol City (II.) (Tv: Spíler1)
16.00: Sheffield United–Plymouth (III.)
16.00: Swansea (II.)–Nottingham Forest (II.)
16.00: West Ham United–Doncaster (III.)
18.30: Cheltenham (IV.)–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
17.00:
Lens–Nice (Tv: Digi Sport3)
21.00: Monaco–Marseille (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Union Berlin
15.30: Bielefeld–Eintracht Frankfurt
15.30: Freiburg–VfB Stuttgart
15.30: Bayer Leverkusen–Wolfsburg
15.30: Mainz–RB Leipzig (Tv: Sport2)
18.30: Hertha BSC–Werder Bremen (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
13.00:
Braunschweig–Hamburger SV  (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
19. FORDULÓ
15.00:
Roma–Spezia (Tv: Digi Sport1)
18.00: Milan–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
18.00: Udinese–Internazionale (Tv: Digi Sport2)
20.45: Fiorentina–Crotone (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
14.00:
Huesca–Villarreal (Tv: Spíler2)
16.15: Sevilla–Cádiz (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Real Betis (Tv: Spíler2)
21.00: Deportivo Alavés–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SKÓT LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ
18.30:
St. Johnstone–Hibernian (Tv: Arena4)

ROMÁN LIGA 1
11.30:
Sepsi OSK–Astra – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
EXTRALIGA
11.00:
Félegyházi ASI–Szerva ASE I, Kiskunfélegyháza
11.00: Floratom Szegedi AC I–Aqvital Csákvári TE, Szeged
13.00: CVSE-Swietelsky Future FM I–Utánpótlás-válogatott, Celldömölk
13.00: DVTK SE–Hed-Land Sportcsarnok SE, Miskolc,
15.00: Honvéd Szondi SE I–PTE PEAC Kalo-Méh I, Siófok, 15

GOLF
21.00:
PGA Tour, 3. nap  (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Opten Vasas HC
17.30:
Titánok–Újpesti TE, Győr
18.30: Debreceni EAC–Sport Club Csíkszereda (romániai)

KÉZILABDA
• FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
KÖZÉPDÖNTŐ, 2. FORDULÓ
I. CSOPORT (ÚJ FŐVÁROS)

15.30: Spanyolország–Uruguay
18.00: MAGYARORSZÁG–Lengyelország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.30: Németország–Brazília (Tv: M4 Sport)a vízilabda-mérkőzés lefújása után a csatorna bekapcsolódik az élő közvetítésbe
II. CSOPORT (KAIRÓ)
15.30: Katar–Bahrein
18.00: Horvátország–Argentína
20.30: Dánia–Japán
A 25-32. HELYÉRT, 2. FORDULÓ
I. CSOPORT (GÍZA)
18.00:
Tunézia–Kongói DK
• NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
12. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
Győri Audi ETO KC–Brest Bretagne (francia)  (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
• NŐI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
D-CSOPORT
14.00:
Dunarea Braila (román)–Siófok KC (Tv: Sport1)
A-CSOPORT
16.00:
Váci NKSE–Herning-Ikast HB (dán) (Tv: Sport1)
• NŐI NB I
16.00:
DVSC Schaeffler–Boglári Akadémia-SZISE

KOSÁRLABDA
• FÉRFI NB I
17.00:
Alba Fehérvár–Sopron KC
18.00: Debreceni EAC–Jászberényi KSE
18.00: Kaposvári KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: OSE Lions–Atomerőmű SE
18.00: PVSK–Veolia–Naturtex-SZTE-Szedeák
• NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 2.00:
Brooklyn Nets–Miami Heat (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
• FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
LV Sport Pénzügyőr SE–Kecskeméti RC
17.00: Dunaferr SE–MAFC-BME
• NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Újpesti TE–Vasas Óbuda
19.00: Diósgyőri VTK–Szent Benedek RA

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, GDANSK
13.00:
500 és 1500 m, váltó elődöntők (Tv: M4 Sport)

TÉLI SPORTOK
 • ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.00:
női lesiklás, Crans Montana (Tv: Eurosport1)
11.30: férfi lesiklás, Kitzbühel (Tv: Eurosport1)
 • BIATLON
13.00 és 14.55:
Világkupa, Antholz (Tv: Eurosport1)
 • ÉSZAKI ÖSSZETETT
11.20 és 15.10:
Világkupa, Lahti (Tv: Eurosport1)
HÓDESZKA
14.00:
Világkupa, Chiesa (Tv: Arena4)
SÍAKROBATIKA
13.00 és 17.00:
Világkupa, Moszkva (Tv: Arena4)
SÍFUTÁS
10.20 és 12.50:
Világkupa, Lahti (Tv: Eurosport1)
 • SÍUGRÁS
16.15: Világkupa, Lahti (Tv: Eurosport1)
 • SZÁNKÓ
9.00:
Világkupa, Innsbruck (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
8.30: Légfegyveres Európa-bajnoki válogatóverseny, Budapest
16.30: döntők, pisztoly
20.10: döntők, puska

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 4.00:
Dustin Poirier–Conor McGregor (Tv: Sport1)

VÍVÁS
MAGYAR KUPA
4. FORDULÓ
10.00:
tőr, férfiak, BVSC-Zugló vívóterem
10.00: párbajtőr, férfiak, párbajtőr, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok
14.00: tőr, nők, BVSC-Zugló vívóterem
14.00: párbajtőr, nők, párbajtőr, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok

VÍZILABDA
• FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
17. FORDULÓ
11.00:
KSI SE–OSC
16.00: Debreceni VSE–Budapesti Honvéd SE
16.00: Kaposvári VK–TIGRA-ZF Eger
16.00: Szeged–FTC-Telekom Waterpolo
17.00: PannErgy-Miskolci VLC–PVSK Mecsek Füszért
18.00: Metalcom Szentes–UVSE Hunguest Hotels
18.00: A-Híd VasasPlaket–Tatabánya
• NŐI OLIMPIAI SELEJTEZŐSOROZAT (TRIESZT)
Az 5-8. helyért
14.00:
Kazahsztán–Szlovákia
16.00:
Franciaország–Izrael
Elődöntő
18.00:
Hollandia-Görögország
20.00: MAGYARORSZÁG
–Olaszország (Tv: M4 Sport) élőben az NSO-n!