JÚLIUS 6., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉS
16.00:
Tobol (kazah)–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00:
Bodö/Glimt (norvég)–KÍ (feröeri)
18.00: HJK (finn)–RFS (lett)
19.30: Dudelange (luxemburgi)–KF Tirana (albán)
20.00:
Zrinjski Mostar (bosnyák)–Sheriff (moldovai)
20.15: Maribor (szlovén)–Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)
20.30: Slovan Bratislava (szlovák)–Dinamo Batumi (grúz)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉS
17.00:
Inter Turku (finn)–KF Drita (koszovói)
20.00: Víkingur (feröeri)–Europa FC (gibraltári)

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
10.30: Vasas FC–Komáromi FC (szlovák II.)
17.00: Puskás Akadémia–St. Pölten (osztrák II.), Ausztria
17.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Kolorcity Kazincbarcika SC (NB II)
17.30: Slovenska Bistrica (szlovén II.)–Kecskeméti TE, Szlovénia
18.00: Honvéd–Nafta Lendava (Lendva, szlovén, II.)
18.00: Paksi FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
Anglia–Ausztria, Manchester (Tv: M4 Sport)

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
21.30:
Oakland Athletics–Toronto Blue Jays (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE

13.25: 5. szakasz, Lille Métropole–Arenberg Porte du Hainaut, 154 km (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
13.00:
Championship League, 3. nap, 1. rész, Leicester (Tv: Sport1)
18.00: Championship League, 3. nap, 2. rész, Leicester (Tv: Sport1)

TENISZ
13.30: Wimbledon (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
Modern Városok Kupa, Sopron

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Harsányi Leventével és Risztov Évával
6.00: Sportösszefoglaló
7.00: Mit és hogyan sportoljunk kánikulában?
8.00: Érdekes szabályokat kell majd betartani a katari futball-vb alatt
9.00: Napi sportesemények
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Szujó Zoltán
16.00: A nap vendége: Tóth László, az EJU elnöke a budapesti cselgáncs Grand Slam előtt
17.00: Labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtezőt játszik Kazahsztánban a Ferencváros
18.00: Spielbergben az Osztrák Nagydíjjal folytatódik a Formula–1-es idény
19.00: Vendég: Mészöly Géza, a Haladás sportigazgatója
20.00: Merre tovább, öttusa? Vendég: Martinek János férfi szövetségi kapitány
21.00: Az egyesült államokbeli Birminghamben pénteken kezdődik a nem olimpiai sportágak világjátéka
22.05: Napi sportösszefoglaló