JANUÁR 26., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, KAMERUN
NYOLCADDÖNTŐ

17.00: Elefántcsontpart–Egyiptom, Douala
20.00: Mali–Egyenlítői-Guinea, Limbé

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
19.00:
Angers–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)

SKÓT PREMIERSHIP
20.45:
Hearts–Celtic (Tv: Arena4)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

GOLF
18.00:
PGA Tour, Farmers Insurance Open (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Znojmo (cseh)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, KÖZÉPDÖNTŐ
4. FORDULÓ
I.-CSOPORT
(Budapesti Kézilabda Aréna)
15.30:
Izland–Montenegró (Tv: M4 Sport)
18.00: Horvátország–Hollandia (Tv: M4 Sport)
20.30: Dánia–Franciaország (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Moyra-Budaörs
NŐI MAGYAR KUPA
4. FORDULÓ
17.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–MTK Budapest
18.00: Vasas SC–Siófok KC
18.00: Kisvárda Master Good SE–Motherson-Mosonmagyaróvári KC
18.15: Kozármisleny SE–Váci NKSE

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA 13. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Salamanca (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
B-CSOPORT
21.00:
Sopron Basket–Galatasaray (török)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1003 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Női Bajnokok Ligája, E-csoport
4. forduló
20.30:
A. Carraro Imoco Conegliano (olasz)–Fatum-Nyíregyháza
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
20.00:
Calcit Kamnik (szlovén)–Vasas Óbuda

SZNÚKER
14.55:
German Masters (Tv: Eurosport1)
19.55: German Masters (Tv: Eurosport1)

TENISZ
Csütörtök, 1.00 és 5.00: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
8. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
FTC-Telekom Waterpolo–Dinamo Tbiliszi (grúz)

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Harsányi Leventével és Risztov Évával
6.00: A keddi sportesemények, eredmények összefoglalója.
7.00: Ízemlékek, gasztronómiai élmények. 8 óra előtt néhány perccel Sportbarkochba.
8.00: A kiberbiztonságról: vajon a közösségi oldalak mennyi mindent tudnak rólunk? – Bor Olivér IT-szakértővel.
9.00: Interjú az olimpiai ezüstérmes nyílt vízi úszóval, Rasovszky Kristóff al a thaiföldi edzőtáborról, illetve arról, hogy ismét elmaradhat a vizes vb.
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Szujó Zoltán
16.00: Beszélgetés a ralipilóta László Zoltánnal
17.00: Kerékpár: a Giro d’Italia tiszteletére rózsaszínbe borul a Hősök tere és a fél ország
18.00: Testnevelési Egyetem: gigafejlesztések a felsőoktatásban – vendég: Sterbenz Tamás rektor
19.00: Elmarad a FINA vizes vb-je? – vendég: Sós Csaba úszókapitány
20.00: Labdarúgás: csütörtökön rajtol az OTP Bank Liga – vendég: Vincze András, a Nemzeti Sport rovatvezetője
21.00: Kézilabda: estére négyen maradnak, kialakul az elődöntő párosítása a magyar-szlovák férfi Eb-n
22.00: Napi hírösszefoglaló