AUGUSZTUS 10., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

EURÓPAI SZUPERKUPA
21.00:
Real Madrid (spanyol)–Eintracht Frankfurt (német), Helsinki (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
18.00: Guimaraes (portugál)–Hajduk Split (horvát)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Monaco

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
Seattle Mariners–New York Yankees (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
13.35:
Tour de l’Ain, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.30: Franco–Belge Cup (Tv: Eurosport1)
17.00: Skandináv körverseny, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
U18-AS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG
BRONZMÉRKŐZÉS
15.45:
Hollandia–Magyarország, Szkopje (Tv: Sport1)
DÖNTŐ
18.00:
Dánia–Dél-Korea, Szkopje (Tv: Sport1)
Felkészülési mérkőzés, férfiak
17.00:
Pick Szeged–Balatonfüred, Szeged

LOVASSPORT
19.45:
lovaglás, világbajnokság, Herning (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
Férfi Európa-bajnoki selejtező, F-csoport, 3. forduló
18.00:
Szlovákia–Magyarország, Nyitra (Tv: M4 Sport)

TENISZ

18.00: ATP-torna, Montreal (Tv: Eurosport2)
WTA-torna, Toronto

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Rédei Katával és Lantos Gáborral
6.00:
Az északmacedón Skupi bosszút esküdött az ír légi irányítók ellen. Az El-selejtezőre 200 kilométert buszoztak, mert nem szállhattak le Dublinban
7.00: Kilenc sportágnak van még esélye arra, hogy bekerüljön a 2028-as Los Angeles-i nyári olimpia műsorába
8.00: Az oroszlánok napján Pajor-Gyulai László újságírót kapcsoljuk, akivel Kamerunról és az 1990-es futball-vb-ről beszélünk
9.00: Lisztes Krisztiánt kérdezzük a Ferencváros BL-szerepléséről
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztin
Hazafutás, műsorvezető: Balogh Balázs
16.00: Vendégünk Őry Kornél, a HUMDA sport- és közlekedésbiztonsági igazgatója
17.00: Vendégünk Hornyák Zsolt, a Puskás Akadémia vezetőedzője
18.00: Visszatekintés a Ferencváros BL-selejtezőjére, Európa-konferencialiga-mérkőzés előtt a Mol Fehérvár és a Kisvárda
19.00: Csütörtökön kezdődik az úszó Európa-bajnokság. Beharangozó Sós Csaba szövetségi kapitánnyal
20.00: A Real Madrid–Eintracht Frankfurt Szuperkupa-mérkőzés felvezetése
21.00: Best of Tusványos – válogatás a Bálványosi Nyári Szabadegyetem legjobb beszélgetéseiből
22.05: Napi sportösszefoglaló