MÁRCIUS 3., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I
24. FORDULÓ
15.15:
Mezőkövesd Zsóry FC–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.30: Újpest FC–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Mol Fehérvár FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
27. FORDULÓ

14.30: Debreceni EAC–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
14.30: Pécsi MFC–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
14.30: Soroksár SC–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
14.30: Dorogi FC–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
14.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
14.30: WKW ETO FC Győr–Kolorcity Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!
18.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
18.00: Vasas FC–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
18.00: FC Ajka–Debreceni VSC – élőben az NSO-n!
18.00: Kaposvári Rákóczi FC–Budaörs – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
29. FORDULÓ
19.00:
Burnley–Leicester City (Tv: Digi Sport2)
19.00: Sheffield United–Aston Villa (Tv: Spíler1)
21.15: Crystal Palace–Manchester United (Tv: Digi Sport2)

ANGOL CHAMPIONSHIP
34. FORDULÓ
21.15:
Stoke City–Swansea City (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
28. FORDULÓ
19.00:
Brest–Dijon
19.00: Lyon–Rennes (Tv: Digi Sport3)
19.00: Metz–Angers
19.00: Nice–Nimes
19.00: Saint-Étienne–Lens
21.00: Bordeaux–PSG (Tv: Digi Sport3)
21.00: Lille–Olympique Marseille
21.00: Montpellier–Lorient
21.00: Nantes–Reims
21.00: Strasbourg–Monaco

NÉMET KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
18.30:
Rot-Weiss Essen (IV.)–Holstein Kiel (II.) (Tv: Sport2)
20.45: RB Leipzig–Wolfsburg (Tv: Sport2)  – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
18.30:
Sassuolo–Napoli (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Udinese (Tv: Digi Sport1)
20.45: Atalanta–Crotone
20.45: Benevento–Hellas Verona
20.45: Cagliari–Bologna
20.45: Fiorentina–Roma
20.45: Genoa–Sampdoria

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00:
FC Barcelona–Sevilla (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzés eredménye: 0–2

SKÓT PREMIERSHIP
30. FORDULÓ
19.00:
Livingston–Rangers (Tv: Arena4)

SZERB SZUPERLIGA
25. FORDULÓ
16.05:
Topolyai SC–Crvena zvezda  – élőben az NSO-n!

HORVÁTORSZÁG, HORVÁT KUPA
NEGYEDDÖNTŐ

14.30: NK Osijek (Eszék)–HNK Rijeka – élőben az NSO-n!

FUTSAL
EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
13.30:
Magyarország–Izrael, Budapest, Sterbinszky Amália Sportcsarnok (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK


ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTFORF
SÍFUTÁS
13.15:
férfi szabadstílusú 15 km (Tv: Eurosport1)
SÍUGRÁS
17.15:
női nagysánc (Tv: Eurosport1, Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
2. MÉRKŐZÉS
17.30:
Corona Brasov (romániai)–Opten-Vasas
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
18.00: FTC-Telekom–MAC HKB Újbuda
18.30: Debreceni EAC–Újpesti TE

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
14. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–HBC Nantes (francia) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
16.00:
Budakalász–SBS-Eger
Orosházi FKSE-Linamar–Balatonfüredi KSE – elhalasztva
NŐI NB I
17.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–Alba Fehérvár KC
18.00: Siófok KC–Hungast Szombathelyi KKA
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Motherson Mosonmagyaróvári KC (Tv: Duna World)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Alba Fehérvár–Szolnoki Olajbányász
18.00: Sopron KC–OSE Lions
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Atomerőmű SE

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
19.00:
Kecskeméti RC–Fino Kaposvár SE
NŐI CHALLENGE-KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
1. MCM-Diamant Kaposvár–CSM. Volei Alba Blaj (román) (Tv: Digi Sport2)

SÍLÖVÉSZET
10.50 és 14.55:
Junior világkupa, Obertilliach (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
10.00 és 18.15:
Gibraltár Open (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
ATP-TORNA

19.30: Rotterdam (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
11.00, 15.00 és 17.30:
Lyon (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)
Nyolcaddöntő: Babos Tímea–Clara Tauson (dán)
12.30: Doha (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. TORNA (BUDAPEST)
14.00:
Brescia (olasz)–Waspo Hannover (német)
16.30: Dinamo Tbiliszi (grúz)–FTC-Telekom Waterpolo (Tv: Duna World)
19.00: Jadran Herceg Novi (montenegrói)–CN Barceloneta (spanyol)
OB I, ALAPSZAKASZ
20. FORDULÓ

18.00: PannErgy-Miskolci VLC–OSC
NŐI OB I
19.00:
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics–Budapesti Honvéd SE
20.00: FTC-Telekom–UVSE-Hunguest Hotels
20.00: Tatabányai Vízmű SE–III. Kerületi TVE
20.00: BVSC-Zugló Diapolo–Hungerit-Szentes