SZEPTEMBER 29., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
E-CSOPORT
21.00:
Bayern München (német)–Dinamo Kijev (ukrán)
21.00: Benfica (portugál)–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT
18.45:
Atalanta (olasz)–Young Boys (svájci) (Tv: Sport2)
21.00: Manchester United (angol)–Villarreal (spanyol) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
G-CSOPORT
21.00:
Salzburg (osztrák)–Lille (francia)
21.00: Wolfsburg (német)–Sevilla (spanyol)
H-CSOPORT
18.45:
Zenit (orosz)–Malmö (svéd)
21.00: Juventus (olasz)–Chelsea (angol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

UEFA IFJÚSÁGI LIGA, BAJNOKI ÁG
1. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉS
16.00:
MTK Budapest–Sparta Praha (cseh) (Tv: Sport2)

NB II
10. FORDULÓ
– élő eredménykövető
16.00:
Soroksár SC–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
16.00: Budaörsi SC–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
16.00: Szentlőrinc–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–Nyíregyháza Spartacus FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Szolnoki MÁV FC–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
18.00: Kecskeméti TE Hufbau–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
18.00: BFC Siófok–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
18.00: Aqvital FC Csákvár–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
18.00: Diósgyőri VTK–III. Kerületi TVE – élőben az NSO-n!
18.00: FC Ajka–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Csapat Európa-bajnokság, Kolozsvár
Férfiak
G-csoport
10.00:
Magyarország–Csehország
Nők
E-csoport
19.00:
Magyarország–Horvátország

ÍJÁSZAT
17.00 és 21.00:
világkupa (Tv: Eurosport2)

KERÉKPÁR
13.20:
Szicíliai körverseny, férfiak, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.00: Horvát körverseny, férfiak, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–MTK Budapest
18.00: Érd–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA-SELEJTEZŐ
C-CSOPORT (Krasznojarszk)
ELŐDÖNTŐ
12.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Medi Bayreuth (német)
NŐI EURÓPA-KUPA-SELEJTEZŐ
VISSZAVÁGÓ
18.00:
NKA Universitas PEAC–Lefkada (görög)
FÉRFI NB I
18.00:
Falco KC Szombathely–Sopron KC
NŐI NB I
18.30:
ELTE BEAC Újbuda–Atomerőmű KSC Szekszárd
19.00: TFSE-MTK–Sopron Basket

TENISZ
ATP-torna, Szófia
7.00: WTA-torna, Nur-Szultan (Tv: Digi Sport2)
18.00 és csütörtök, 0.00: WTA-torna, Chicago (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
12.30:
Szegedi VE–OSC Újbuda