FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
6. FORDULÓ
A-LIGA
1. CSOPORT
20.45:
Bosznia-Hercegovina–Olaszország, Szarajevó (Tv: Sport2)
20.45: Lengyelország–Hollandia, Chorzów
2. CSOPORT
20.45:
Anglia–Izland, London (Tv: Sport1)
20.45: Belgium–Dánia, Leuven

B-LIGA
1. CSOPORT
20.45:
Észak-Írország–Románia, Belfast
20.45: Ausztria–Norvégia, Bécs
2. CSOPORT
20.45:
Izrael–Skócia, Netanya
20.45: Csehország–Szlovákia, Plzen
3. CSOPORT
20.45: MAGYARORSZÁG
–Törökország, Puskás Aréna (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.45: Szerbia–Oroszország, Belgrád – élőben az NSO-n!
4. CSOPORT
20.45:
Írország–Bulgária, Dublin
20.45: Wales–Finnország, Cardiff

C-LIGA
2. CSOPORT
18.00:
Örményország–Észak-Macedónia, Nicosia
18.00: Grúzia–Észtország, Tbiliszi
3. CSOPORT
20.45:
Koszovó–Moldova, Prishtina
20.45: Görögország–Szlovénia, Athén
4. CSOPORT
16.00:
Kazahsztán–Litvánia, Almati
16.00: Albánia–Fehéroroszország, Tirana (Tv: Sport1)

NB III
KELETI CSOPORT
10. FORDULÓ
13.00:
Füzesgyarmat–Putnok
14. FORDULÓ
13.00:
Balassagyarmat–Eger
KÖZÉP-CSOPORT
18. FORDULÓ
13.00:
Taksony–FTC II
NYUGATI CSOPORT
14. FORDULÓ
13.00:
Érd–Tatabánya
16. FORDULÓ
15.00: Pápa–Ménfőcsanak
18. FORDULÓ
17.00:
Sopron–Bicske

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ (A FŐTÁBLÁRA JUTÁSÉRT)
13.00:
Pomurje (szlovén)–Ferencváros, Felsőregede (Gornja Radgona)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
GRAND SLAM OF DARTS
16.00:
3. nap, csoportmérkőzések, Coventry (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA (ICEHL), ALAPSZAKASZ
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Vienna Capitals (osztrák) (Tv: Digi Sport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Aalborg HB (dán)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
18.00:
Ferencvárosi TC–Csurgói KK
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Ceglédi KKSE
18.00: Mol-Pick Szeged–SBS-Eger
NŐI NB I
18.00:
Siófok KC–Boglári Akadémia-SZISE
Kisvárda Master Good SE–Váci NKSE – elhalasztva

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

SZNÚKER
13.45:
Északír Open, 2. forduló (Tv: Eurosport1)
20.05: Északír Open, 2. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
13.00: ATP-világbajnokság, London (Tv: Eurosport1)
TOKIÓ 1970 CSOPORT
2. FORDULÓ
15.00: A. Zverev (német, 5.)–Schwartzman (argentin, 8.)
21.00: Djokovics (szerb, 1.)–Medvegyev (orosz, 4.)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
13.00:
PannErgy-Miskolci VLC–BVSC Zugló
15.30: Metalcom Szetnes–KSI SE
18.45: Budapest Honvéd SE–OSC (Tv: M4 Sport)
19.00: PVSK Mecsek Füszért–Eger
19.15: Debreceni VSE–Kaposvári VK
19.45: UVSE Hunguest Hotels–FTC-Telekom Waterpolo