NOVEMBER 16., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

VB-FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
13.00:
 Szaúd-Arábia–Horvátország (Rijád)
14.00: Irán–Tunézia (Doha)
16.30: Arab Emírségek–Argentína (Abu-Dzabi)
18.00: Omán–Németország (Maszkat)
18.00: Lengyelország–Chile (Varsó) (Tv: Sport2)
20.30: Mexikó–Svédország (Girona)

TOVÁBBI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
14.00:
 Moldova–Azerbajdzsán
14.00:
 Üzbegisztán–Kazahsztán
15.00: Olaszország U19–Magyarország U19
18.00: Andorra–Ausztria (Tv: Sport1)
18.00: Ciprus–Bulgária
18.00: Csehország–Feröer
18.00: Koszovó–Örményország
18.00: Törökország–Skócia
19.00: Gibraltár–Liechtenstein
20.30: Algéria–Mali
20.45: Albánia–Olaszország (Tv: Sport2)
Csütörtök
2.00:
 Peru–Paraguay

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Női Európa-bajnoki selejtező

A1-csoport

17.30: 
Magyarország–Románia, Budaörs

DARTS
Grand Slam of Darts, Wolverhampton
20.00: 
nyolcaddöntő (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
18.00:
UTE–UTE II
18.30: DVTK Jegesmedvék–Dunaújvárosi Acélbikák
18.30:
FEHA19–FTC-Telekom

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, I. CSOPORT (Ljubljana)
15.30: 
Magyarország–Szlovénia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: 
Horvátország–Svédország (Tv: M4 Sport)
20.30: 
Norvégia–Dánia (Tv: M4 Sport)
KÖZÉPDÖNTŐ, II. CSOPORT (Szkopje)
15.30:
 Románia–Németország
18.00:
 Hollandia–Montenegró
20.30:
 Franciaország–Spanyolország

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
4. forduló, A-csoport
17.00: 
Mersin (török)–DVTK-Hun-Therm

NŐI EURÓPA-KUPA
4. forduló
B-csoport
18.00:
 NKA Universitas PEAC–Beroe (bolgár)
F-csoport
18.00:
 SERCO UNI Győr–Maccabi Bnot (izraeli)

LÓSPORT
13.45: 
Kincsem+Tuti 1175 (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI CEV-KUPA

1. forduló (a 16 közé jutásért), visszavágó
18.00:
 Fino Kaposvár–Volley Schönenwerd (svájci)
FÉRFI CHALLENGE-KUPA
1. forduló (a 16 közé jutásért), 1. mérkőzés
18.00:
 GreenPlan-VRCK–Maccabi Jeadim Tel-Aviv (izraeli)
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, 2023
A csoportok sorsolása, Nápoly

SZNÚKER
UK Championship, York
14.00 és 20.00: 
2. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-VB, TORINO
2. FORDULÓ
14.00:
Rubljov (orosz)–Djokovics (szerb) (Tv: Eurosport2)
21.00:
Cicipasz (görög)–Medvegyev (orosz) (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
Rövid pályás országos bajnokság, Kaposvár

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ

4. FORDULÓ
12.00:
UVSE–A-HID VasasPlaket
A 2. fordulóból elhalasztott mérkőzés
20.00:
 BVSC-Zugló–Tigra-ZF-Eger
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. forduló, B-csoport

19.00:
 Sabadell (spanyol)–FTC-Telekom Waterpolo
20.00:
 CN Marseille (francia)–Genesys OSC

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Harsányi Leventével és Risztov Évával
6.00:
Sporteredmények; Nemzeti Sport-lapszemle
7.00: Első magyar klubként az MTK tavasszal már az UEFA Ifjúsági Liga rájátszásában játszhat, a telefonban: Polyák Balázs klubmenedzser
8.00: Az amerikai futball térhódítása Európában
9.00: Napi sportesemények; Mi lesz a Hazafutásban?
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Edvi László
16.00: Vendég: Andrásfi Tibor világkupagyőztes párbajtőröző
17.00: Vendég: Nagy Antal, az 1986-os vb-n szereplő labdarúgó-válogatott csapatkapitánya
18.00: Vendég: Dzsudzsák Balázs felfedezője, a debreceni Olasz Focisuli alapítója, Hegedűs Gábor
19.00: Magyarország–Szlovénia női kézilabda Eb-mérkőzés után: Tóth Tímea, Vincze Szabolcs (Nemzeti Sport)
20.00: Ez volt az év: a magyar és a nemzetközi teniszvilág történéseiről Kapros Anikó beszél
21.00: Megkezdte a BL-idényt a Ferencváros férfi vízilabdacsapata
22.05: Napi sportösszefoglaló