JANUÁR 25., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NÉMET BUNDESLIGA
17. FORDULÓ
18.30:
Mainz–Borussia Dortmund (Tv: Arena4)
20.30: Augsburg–Borussia Mönchengladbach
20.30: Freiburg–Eintracht Frankfurt (Tv: Arena4)
20.30: Bayer Leverkusen–Bochum
20.30: Werder Bremen–Union Berlin

ANGOL LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
21.00:
Nottingham Forest–Manchester United (Tv: Match4)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
21.00:
 FC Barcelona–Real Sociedad (Tv: Sport1)
22.00: Osasuna–Sevilla (Tv: Sport2)

NEMZETEK LIGÁJA
11.00:
négyes döntő, sorsolás (Tv: M4 Sport)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.30 és 13.30:
női óriás-műlesiklás, Kronplatz (Tv: Eurosport2)
17.45 és 20.45: férfi óriás-műlesiklás, Schladming (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

GOLF
21.00:
PGA Tour, Farmers Insurance Open (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA
19.45:
Asiago (olasz)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG
NEGYEDDÖNTŐ
18.00:
Dánia–MAGYARORSZÁG, Stockholm (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00:
Norvégia–Spanyolország, Gdansk
20.30: Franciaország–Németország, Gdansk
20.30: Svédország–Egyiptom, Stockholm
ALSÓHÁZI HELYOSZTÓK (Plock)
13.00:
a 31. helyért, Uruguay–Algéria
15.30: a 27. helyért, Marokkó–Szaúd-Arábia
18.00: a 29. helyért, Dél-Korea–Észak-Macedónia
20.30: a 25. helyért, Chile–Tunézia
NŐI NB I
18.00:
MTK Budapest–FTC-Rail Cargo Hungaria

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
11. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.30:
Olympiakosz (görög)–Atomerőmű KSC Szekszárd
B-CSOPORT
18.00:
Sopron Basket–Girona (spanyol) (Tv: Duna World)
FÉRFI NB I
18.00:
HÜBNER Nyíregyháza BS–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

MŰKORCSOLYA
Európa-bajnokság, Espoo
12.15:
páros rövidprogram (Pavlova Maria, Sviatchenko Alexei)
16.35: férfi rövidprogram (Vlasenko Aleksandr) (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
Férfi Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
19.00:
Kecskeméti RC–Pénzügyőr SE
Női Közép-európai Liga, alapszakasz, 5. forduló
18.00:
Swietelsky-Békéscsaba–OK Calcit Kamnik (szlovén), Maribor

SZNÚKER
13.45:
European Series, Shoot out (Tv: Eurosport1)
21.45: European Series, Shoot out (Tv: Eurosport1)

TENISZ
Csütörtök, 3.00: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport2)

VITORLÁZÁS
18.30:
The Ocean Race, 2. futam (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
19.30:
Genesys OSC Újbuda–Jug Dubrovnik (horvát)
20.45: FTC-Telekom Waterpolo–Novi Beograd (szerb) (Tv: Duna World)
FÉRFI EUROKUPA, NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
18.30:
A-Híd VasasPlaket–VK Sabac (szerb)
19.00: Szolnoki Dózsa–Pallanuoto Trieste (olasz)
NŐI OB I
12.00:
GYVSE-Uni Győr–FTC-Telekom
19.00: Tigra-ZF-Eger–Szeged
19.00: UVSE–Dunaújváros
19.00: III. Ker. TVE–BVSC-Zugló
19.00: Szentes–Tatabányai VSE

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Harsányi Leventével és Risztov Évával
6.00: Sporteredmények; Nemzeti Sport-lapszemle
7.00: A korosztályos sakk Európa- és világbajnok Gaál Zsóka lett a legjobb női versenyző Sevillában. Milyen jövő áll előtte? Szabó László, a Magyar Sakkszövetség elnöke elmondja
8.00: Dán–magyar férfi kézilabda vb-negyeddöntő előtt – a telefonban: Borsos Attila
9.00: Napi sportesemények; Mi lesz a Hazafutásban?
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
Hazafutás, műsorvezető: Balogh Balázs
16.00: Körkép – a hétvégén folytatódik a labdarúgó NB I. Vendégek: Révész Attila (Kisvárda), Szabó István (Kecskemét) és Hornyák Zsolt (Puskás Akadémia FC)
17.00: Férfi kézilabda-világbajnokság: Dánia–Magyarország felvezetés – a helyszínről jelentkezik Lantos Gábor (Origo) és Ballai Attila (Nemzeti Sport)
18.00: Férfi kézilabda-világbajnokság: Dánia–Magyarország; közben: A gólkirály, Répási László
20.00: Férfi kézilabda-világbajnokság: Dánia–Magyarország – a helyszínről jelentkezik Lantos Gábor (Origo); beszámoló a női kosárlabda Euroliga-mérkőzésekről és a férfi vízilabda Bajnokok Ligája-meccsekről
21.00: Tudósítás a férfi kézilabda-világbajnokság negyeddöntőjéről
22.05: Sportösszefoglaló