SZEPTEMBER 28., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB III
10. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.00:
Békéscsaba II–Debreceni VSC II
16.00: BVSC-Zugló–Jászberényi FC
16.00: Debreceni EAC–Körösladány
16.00: Eger SE–Karcag
16.00: Füzesgyarmat–Putnok FC
16.00: Hajdúszoboszló–BKV Előre
16.00: Hatvan–Vasas II
16.00: Kisvárda II–Diósgyőri VTK II
16.00: Pénzügyőr SE–Sényő
16.00: Tiszaújváros–Tiszafüred
KÖZÉP-CSOPORT
16.00:
Cegléd–Újpest II
16.00: Dunaújváros–Szekszárdi UFC
16.00: Ferencvárosi TC II–ESMTK
16.00: Honvéd FC II–FC Dabas
16.00: Kecskeméti TE II–Szolnok
16.00: Majosi SE–Hódmezővásárhely
16.00: Monor–Iváncsa
16.00: Paks II–Bánk SE
MTK II–Makó FC – elmarad, a Makó visszalépett az NB III-tól, az MLSZ kizárta.
NYUGATI CSOPORT
16.00:
Balatonfüred–Győri ETO II
16.00: Érd–Kelen SC
16.00: Gyirmót II–Puskás Akadémia II
16.00: Komáromi VSE–Zalaegerszeg II
16.00: Mol Fehérvár FC II–Budaörs
16.00: Móri SE–III. Kerületi TVE
16.00: Tatabánya–Kaposvár
16.00: Teskánd–Zsámbék
16.00: VLS Veszprém–Nagykanizsa
18.00: Bicske–Csorna

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
15.00: horvát körverseny, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–CS Dinamo Bucuresti (román) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
20.45:
Aalborg (dán)–Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I

18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–VBW CEKK Cegléd
18.00: SERCO UNI Győr–E.ON ELTE BEAC
18.00: NKA Universitas PEAC–PINKK Pécsi 424
18.30: Ludovika Csata–BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
18.30: DVTK-Hun-Therm–Vasas Akadémia
19.00: TFSE-MTK–Sopron Basket
SPANYOL BAJNOKSÁG
21.00:
Girona–Real Madrid (Tv: Arena4)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1151 (Tv: Sport2)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs koronglövő-világbajnokság, Eszék
Férfi és női trap 3. nap
13.45:
női döntő
15.30: férfi döntő

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
British Open (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
ATP-torna, Szófia
ATP-torna, Szöul
ATP-torna, Tel-Aviv
WTA-torna, Parma

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Harsányi Leventével és Risztov Évával
6.00: Sporteredmények, Nemzeti Sport-lapszemle
7.00: Csütörtökön kezdődik a magyar női kéziválogatott Eb-felkészülése
8.00: Kikerült a jövő évi vizes vb-ről a nyílt vízi úszás 25 kilométeres versenye
9.00: Napi sportesemények. Mi lesz a Hazafutásban?
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Virányi Zsolt
16.00: Nemzetek Ligája után, Eb-selejtező előtt! Bodnár Zalán (NS) és Vincze István korábbi válogatott labdarúgó
17.00: Vendég: Gyömbér Viktória terepfutó, aki az Alpokat is meghódította; András Csaba U21-es Európa-bajnok asztaliteniszező
18.00: Vendég: Ludvig Zsolt, a Magyar Röplabdaszövetség főtitkára és Szedmák Réka, a Kaposvár válogatott ütőjátékosa
19.00: Gubik János és strandröplabdás tanítványai: Kun Stefi és Honti-Majoros Chiara
20.00: Az Eb-érmes gyalogló, Madarász Viktória újabb kalandjai
21.00:
Bocciasikereinkről Kecskés Ákossal
22.05: Napi sportösszefoglaló