DECEMBER 7., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

SPANYOL MÁSODOSZTÁLY
18.55:
Huesca–Andorra (Tv: Spíler2)
20.55: Tenerife–Alavés (Tv: Spíler2)

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Top 16-bajnokság, Budapest (Ormai László Csarnok)

Negyeddöntők, elődöntők, döntők (női 17.00, férfi 17.45)

JÉGKORONG
CHL, NEGYEDDÖNTŐ
17.30:
Mountfield–Zug (Tv: Sport2)
MAGYAR KUPA
18.00:
Budapest Jégkorong Akadémia HC–Dunaújvárosi Acélbikák, Vasas Jégcentrum

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
9. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.45:
Magdeburg (német)–GOG (dán) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
18.45:
OTP Bank-Pick Szeged–Lomza Industria Kielce (lengyel) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
18.00:
Érd–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Győri Audi ETO KC–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Bursa (török)
NŐI EUROLIGA
5. FORDULÓ
A-CSOPORT

20.00: Bourges (francia)–Atomerőmű KSC Szekszárd
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Egis Körmend

LÓVERSENY
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1187 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Országos bajnokság, Miskolc

RÖPLABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
A-CSOPORT, 1. FORDULÓ
18.30:
A. Carraro Imoco Conegliano (olasz)–Vasas Óbuda, Villorba-Treviso (Tv: Arena4)
NŐI KÖZÉP-EURÓPAI LIGA, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
18.00:
Swietelsky-Békéscsaba–HAOK Mladost Zagreb (horvát)
FÉRFI MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Kistext JP Auto Mercedes–Fino Kaposvár
20.00: DEAC–GreenPlan-VRCK
FÉRFI NB I
19.00:
Szolnoki Röplabda Klub–Vidux-Szegedi RSE
19.30: DKSE–Dág KSE

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Bogotá

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Harsányi Leventével és Risztov Évával
6.00: Sporteredmények, Nemzeti Sport-lapszemle, Lantos Gábor (Origo, Sportrádió) jelentkezik Katarból
7.00: A vb szurkolói szemmel – Hevesi Tamás és Náray Erika színésznő
8.00: Vannak és nagy valószínűséggel még lesznek is furcsa, szinte megmagyarázhatatlan játékvezetői döntések a katari vb-n, a telefonnál: Szabó Zsolt korábbi játékvezető
9.00: Napi események. Mi lesz a Hazafutásban?
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Horváth Gergely Áron
16.00: A katari világbajnokság játékvezetői szemmel: a stúdióban Szabó Zsolt
17.00: Vb-értékelés Nagy Antallal, a válogatott korábbi csapatkapitányával
18.00: Válságban van-e a német futball? László Csaba és Szűcs Lajos, aki 25 évvel ezelőtt igazolt a Kaiserslautern csapatába
19.00: Negyeddöntő előtt – Lantos Gábor Katarból jelentkezik, L. Pap István (Nemzeti Sport), Edvi László
20.00: Rajtol a vízilabda Magyar Kupa négyes döntője
21.00: Nyilatkozatok az OTP Bank-Pick Szeged–Kielce férfi kézilabda BL-csoportmeccs után
22.05: Napi sportösszefoglaló