NOVEMBER 4., SZERDA

FUTBALLPROGRAM


BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
E-CSOPORT
21.00:
Sevilla (spanyol)–FK Krasznodar (orosz)
21.00:
Chelsea (angol)–Rennes (francia)
F-CSOPORT
18.55:
Zenit (orosz)–Lazio (olasz) (Tv: Spíler1)
21.00:
FC Bruges (belga)–Borussia Dortmund (német)
G-CSOPORT
21.00:
FC Barcelona (spanyol)–Dinamo Kijev (ukrán) (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
21.00: FERENCVÁROS
–Juventus (olasz) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
H-CSOPORT
18.55:
Istanbul Basaksehir (török)–Manchester United (angol) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00:
RB Leipzig (német)–PSG (francia) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

NB I
AZ 1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
15.30:
Puskás Akadémia FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető
15. FORDULÓ

13.30: Dorogi FC–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
13.30: Debreceni EAC–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
14.00: WKW ETO FC Győr–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
18.00: Pécsi MFC–Vasas FC – élőben az NSO-n!
18.00: Kaposvári Rákóczi FC–FC Ajka – élőben az NSO-n!
18.00: Aqvital FC Csákvár–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
18.00: Békéscsaba 1912 Előre–Budaörs – élőben az NSO-n!
18.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Debreceni VSC – élőben az NSO-n!
18.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
Soroksár SC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – elmarad

HORVÁT 1. HNL
8. FORDULÓ
17.00:
NK Ojisek (Eszék)–Lokomotiv Zagreb – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ
17.00:
Genoa–Torino (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA
14.35:
14. szakasz, Lugo–Ourense, 204.7 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI EUROKUPA
1. FORDULÓ
18.15:
Magyarország–Spanyolország, Veszprém (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
18.00: Váci NKSE–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: Hungast Szombathelyi KKA–Dunaújvárosi Kohász KA
Kisvárda Master Good SE–Győri Audi ETO KC – elhalasztva
Érd–Siófok KC – elhalasztva
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Boglári Akadémia-SZISE – elhalasztva

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
ZTE NKK–Aluinvent DVTK Miskolc

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti (Tv: Sport1)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
Csütörtök, 2.00:
Eimantas Stanionis–Justin DeLoach (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
19.00:
MÁV Előre–Szolnoki RK

SZNÚKER
CHAMPION OF CHAMPIONS
13.45 és 19.45:
3. csoport elődöntő és döntő (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA

11.00: Párizs (Tv: Eurosport 2)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
19.30:
OSC Újbuda–Metalcom-Szentes
8. FORDULÓ
19.30:
PannErgy-Miskolci VLC–KSI SE