SZEPTEMBER 22., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I
A 2. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
20.00:
Mol Fehérvár FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
8. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.00:
Diósgyőri VTK II–Békéscsaba II
16.00: BKV Előre–Füzesgyarmat
16.00: Debreceni EAC–Kisvárda II
16.00: Hidasnémeti–Hajdúszoboszló
16.00: Jászberényi FC–Eger SE
16.00: Putnok VSE–Tiszaújváros
16.00: Salgótarjáni BTC–Tiszafüred
16.00: Sényő–Debreceni VSC II
16.00: Tállya–Újpest II
16.00: Törökszentmiklós–Kazincbarcika
KÖZÉP-CSOPORT
16.00:
Ceglédi VSE–Ferencvárosi TC II
16.00: Dunaújváros PASE–Honvéd FC II
16.00: FC Dabas–Monor
16.00: Hódmezővásárhely–Balassagyarmat
16.00: Iváncsa–Dabas-Gyón
16.00: Mohács–ESMTK
16.00: MTK II–Paks II
16.00: Rákosmenti KSK–Vác
16.00: Szekszárdi UFC–Makói FC
17.00: Kozármisleny–Gerjen
NYUGATI CSOPORT
13.00:
Kelen SC–Veszprém FC
16.00: Andráshida–Komárom VSE
16.00: Balatonfüred–Kaposvár
16.00: Gárdony–Zalaegerszeg II
16.00: Gyirmót II–Bicske
16.00: Győri ETO II–Érdi VSE
16.00: Tatabánya–BVSC-Zugló
17.00: Pápai Perutz–FC Nagykanizsa
18.00: SC Sopron–Mol Fehérvár FC II

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.30: Brighton–Swansea (II.)
20.45: Arsenal–Wimbledon (III.)
20.45: Chelsea–Aston Villa (Tv: Digi Sport3)
20.45: Manchester United–West Ham United (Tv: Digi Sport1)
20.45: Millwall (II.)–Leicester City
20.45: Wolverhampton–Tottenham

FRANCIA LIGUE 1
7. FORDULÓ
19.00:
Lille–Reims
19.00: Monaco–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)
19.00: Montpellier–Bordeaux
19.00: Nantes–Brest
19.00: Rennes–Clermont
21.00: Angers–Olympique Marseille
21.00: Lens–Strasbourg
21.00: Lorient–Nice
21.00: Lyon–Troyes
21.00: Metz–PSG (Tv: Digi Sport2)

OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
18.30:
Salernitana–Hellas Verona
18.30: Spezia–Juventus (Tv: Sport2)
20.45: Milan–Venezia (Tv: Sport2)
20.45: Cagliari–Empoli

SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ
19.30:
Espanyol–Alavés
19.30: Sevilla–Valencia (Tv: Spíler2)
22.00: Real Madrid–Mallorca (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
22.00: Villarreal–Elche

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
ORSZÁGÚTI VB, BELGIUM
14.20:
vegyes váltó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Pick Szeged–PPD Zagreb (horvát) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00:
THW Kiel (német)–Elverum (norvég) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Érd–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: Alba Fehérvár KC–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA-SELEJTEZŐ
A-CSOPORT (Sepsiszentgyörgy)
2. FORDULÓ
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Sepsi SIC (romániai)
FÉRFI NB I
17.30:
Egis Körmend–Zalakerámia ZTE KK (Tv: M4 Sport)
18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Kaposvári KK
18.00: DEAC-Tungsram–Hübner Nyíregyháza BS
18.00: Atomerőmű SE–Alba Fehérvár
18.00: Szolnoki Olajbányász–Naturtex-SZTE-Szedeák
19.00: Sopron KC–MVM-OSE Lions

TENISZ
ATP-TORNA

Nur-Szultan, Metz
WTA-TORNA
12.00: Ostrava (Tv: Digi Sport1)