SZEPTEMBER 15., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
FC Bruges (belga)–Paris Saint-Germain (francia)
21.00: Manchester City (angol)–RB Leipzig (német) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
21.00:
Atlético Madrid (spanyol)–FC Porto (portugál)
21.00: Liverpool (angol)–Milan (olasz) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
C-CSOPORT
18.45:
Besiktas (török)–Borussia Dortmund (német) (Tv: Sport1)
21.00: Sporting CP (portugál)–Ajax (holland)
D-CSOPORT
18.45:
Sheriff Tiraspol (moldovai)–Sahtar Doneck (ukrán)
21.00: Internazionale (olasz)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
C-CSOPORT
16.30:
Szpartak Moszkva (orosz)–Legia Warszawa (lengyel)

NB II – élő eredménykövető
8. FORDULÓ
16.00:
Soroksár SC–III. kerületi TVE – élőben az NSO-n!
16.00: Budaörs–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
16.00: Szentlőrinc–Dorogi FC, Kaposvár – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–Pécsi MFC  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Kecskeméti TE Hufbau–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
18.00: BFC Siófok–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
18.00: Aqvital FC Csákvár–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
18.00: Diósgyőri VTK–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
18.00: FC Ajka–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
18.00: Szombathelyi Haladás–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!

NB III
KÖZÉP-CSOPORT
1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
16.00:
Balassagyarmati VSE–Vác FC

IFJÚSÁGI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
13.45:
Liverpool (angol)–Milan (olasz) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Férfi Bajnokok Ligája, első szakasz
B-csoport (Wels), 1. forduló
14.30:
PTE-PEAC–Neu-Ulm (német) 

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Csütörtök, 1.00:
New York Mets–St. Louis Cardinals (Tv: Sport2)

BILIÁRD
Csütörtök, 0.00:
US Open Pool, 3. nap (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
14.30:
Luxemburgi körverseny, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)
14.30: Toszkán körverseny, férfiak (Tv: Eurosport2)
16.30: Vallon Grand Prix, férfiak (Tv: Eurosport1)
18.00: Szlovák körverseny, prológ (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ, A-CSOPORT
18.45:
Montpellier HB (francia)–Pick Szeged (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
18.00:
Alba Fehérvár KC–FTC-Rail Cargo Hungaria

RÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
NEGYEDDÖNTŐ
16.00:
Olaszország–Németország (Tv: Sport2)
19.00: Csehország–Szlovénia

TENISZ
WTA-TORNA
11.00 és 19.00:
Portoroz (Tv: Digi Sport2)
12.00 és 18.00: Luxembourg (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Metalcom-Szentes–BVSC-Zugló