JANUÁR 20., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I
A 2. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
20.00:
Ferencváros–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
AZ 1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Manchester City–Aston Villa (Tv: Spíler1)
A 18. FORDULÓ MÉRKŐZÉSE
21.15:
Fulham–Manchester United (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
25. FORDULÓ
19.00:
Norwich City–Bristol City (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
A 9. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
21.00:
Marseille–Lens (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
17. FORDULÓ
18.30:
Schalke 04–1. FC Köln (Tv: Sport2)
20.30: Augsburg–Bayern München
20.30: Arminia Bielefeld–VfB Stuttgart
20.30: Freiburg–Einracht Frankfurt
20.30: RB Leipzig–Union Berlin – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
A 10. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
15.00:
Udinese–Atalanta (Tv: Digi Sport1)

OLASZ SZUPERKUPA
21.00:
Juventus–Napoli (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
19.00:
Getafe–Huesca (Tv: Spíler2)
21.00: Real Betis–Celta Vigo
21.30: Villarreal–Granada (Tv: Spíler2)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
19.00:
Cordóba (III.)–Real Sociedad
21.00: Alcoyano (III.)–Real Madrid (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

SKÓT BAJNOKSÁG
18. FORDULÓ
21.15:
Livingston–Celtic (Tv: Arena4)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
KÖZÉPDÖNTŐ, 1. FORDULÓ
III. CSOPORT (GÍZA)
15.30:
Svájc–Izland (Tv: M4 Sport)
18.00: Franciaország–Algéria
20.30: Portugália–Norvégia
IV. CSOPORT (KAIRÓ) 
15.30: Észak-Macedónia–Szlovénia
18.00: Orosz csapat–Egyiptom (Tv: M4 Sport)
20.30: Svédország–Fehéroroszország
A 25–32. HELYÉRT, 1. FORDULÓ
II. CSOPORT (ÚJ FŐVÁROS)
15.30:
Chile–Dél-Korea
18.00: Ausztria–Marokkó
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
A 3. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
A-CSOPORT
18.45:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Metz HB (francia) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
17.00:
Ramnicu Valcea (román)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Győri Audi ETO KC–Boglári Akadémia-SZISE

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA
2. FORDULÓ
C-CSOPORT (ANTALYA)
14.00:
VBW CEKK Cegléd–Hatay (török)
FÉRFI NB I
18.00:
OSE Lions–Kaposvári KK
18.00: Sopron KC–Alba Fehérvár
NŐI NB I
18.00:
ZTE Női Kosárlabda Klub–Vasas Akadémia

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1014 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Fino Kaposvár SE–MÁV Előre-Bericap

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
12.50:
Világkupa, Idre (Tv: Eurosport2, Arena4)

VÍZILABDA
NŐI OLIMPIAI SELEJTEZŐTORNA (TRIESZT)
A-CSOPORT
18.00:
Hollandia–Olaszország
20.00: Franciaország–Szlovákia
B-CSOPORT
14.00: MAGYARORSZÁG–
Kazahsztán (Tv: M4 Sport)
16.00: Görögország–Izrael