JANUÁR 14., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
14.00, Side (Törökország):
Kisvárda–Neftci Baki (azeri)
MTK–Csákvár (II. o.) – elmarad
MTK–Gyirmót FC Győr – elmarad
Puskás Akadémia–Málaga (spanyol II.) – elmarad

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, KAMERUN
2. FORDULÓ
B-CSOPORT
14.00:
Szenegál–Guinea, Bafoussam
17.00: Malawi–Zimbabwe, Bafoussam
C-CSOPORT
17.00:
Marokkó–Comore-szigetek, Yaoundé
20.00: Gabon–Ghána, Yaoundé 

ANGOL PREMIER LEAGUE
22. FORDULÓ
21.00:
Brighton–Crystal Palace (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
21.00:
Nice–Nantes (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
20.30:
Borussia Dortmund–Freiburg (Tv: Arena4)

TÖRÖK SÜPER LIG
21. FORDULÓ
18.00:
Besiktas–Gaziantep (Tv: Sport2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
12.30:
világkupa, férfi lesiklás, Wengen (Tv: Eurosport1)

GOLF
Szombat, 1.00:
PGA Tour (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

17.30: SC Csíkszereda (romániai)–FTC-Telekom
17.30: Gyergyói HK (romániai)–DVTK Jegesmedvék
17.30: Brasov Wolves (romániai)–Titánok
19.00: MAC HKB Újbuda–Uni Győr ETO HC
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–HC Innsbruck (osztrák) (Tv: Digi Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
B-CSOPORT (Budapest, MVM Dome)
20.30:
Portugália–Izland (Tv: M4 Sport)
D-CSOPORT (Pozsony, Ondrej Nepela Aréna)
18.00:
Németország–Fehéroroszország (Tv: M4 Sport)
20.30: Ausztria–Lengyelország

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Alba Fehérvár–Pécsi VSK-VEOLIA

MŰKORCSOLYA
Európa-bajnokság, Tallinn
11.00:
jégtánc, ritmustánc (Ignateva Mariia, Szemko Danijil Leonyidovics) (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
17.00: férfiak, kűr (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
MVM Női Magyar Kupa, elődöntő, visszavágó
18.00:
Fatum Nyíregyháza–Szent Benedek RA

SÍLÖVÉSZET
14.00: 
világkupa, nők, Ruhpolding (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
17.55: 
világkupa, férfiak, selejtező, Zakopane (Tv: Eurosport1)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
21.50:
világkupa, mogul, Deer Valley (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
15.45:
London Masters, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
19.45: London Masters, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-torna, Sydney
9.00: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
9.30: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport2)
11.30: ATP-torna, Adelaide (Tv: Eurosport1)

TEREPRALI
Dakar rali, 12. (utolsó) szakasz, Bisa–Dzsidda, 163 km