AUGUSZTUS 12., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
3. FORDULÓ
20.00:
Debreceni VSC–Vasas FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ
21.00:
Nantes–Lille (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
2. FORDULÓ
20.30:
Freiburg–Dortmund (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ
21.00:
Osasuna–Sevilla (Tv: Spíler2)

NŐI NB I
1. FORDULÓ
17.30:
Győr–Újpest
18.00: Ferencváros–Szent Mihály

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
11.00:
Queensland Masters, 1. nap (Tv: Sport1)

GOLF
22.00 és szombat, 0.30: PGA Tour, 2. nap (Tv: Eurosport2)


KERÉKPÁR
13.00:
székely körverseny, 4. szakasz. Sepsiszentgyörgy–Hargitafürdő (144 km)
13.25: Arctic Race of Norway, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.15: BMX Eb, freestyle, döntő, München (Tv: Eurosport2)
16.00: Skandináv körverseny, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)
16.30: pályakerékpár Eb, 2. nap, München (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI U18-AS EURÓPA-BAJNOKSÁG (Podgorica)
ELŐDÖNTŐ

18.00: Magyarország–Svédország
20.30: Spanyolország–Németország
FÉRFI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.00:
Pick Szeged–Gyöngyös
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.00:
Siófok KC–FTC-Rail Cargo Hungaria

KOSÁRLABDA
Férfi felkészülési mérkőzés, Kecskemét
17.00:
Magyarország–Szlovákia

LOVASSPORT
19.45:
lovaglás, világbajnokság, Herning (Tv: Eurosport1)

SPORT
Multisport Európa-bajnokság, München
Evezés
9.00:
előfutamok (férfi könnyűsúlyú kormányos nélküli kettes), negyed- és elődöntők, C-döntők (Tv: Duna World)
Pályakerékpár
női csapat sprint, 1. forduló; női csapat üldözéses, 1. forduló; női scratch, selejtező; férfi pontverseny, selejtező
16.30: döntők (Tv: M4 Sport)
női csapat üldözéses, döntő
női csapat sprint, döntő
női scratch, 10 km, döntő
férfi pontverseny, 40 km, döntő
Torna
10.00:
junior női selejtező, egyéni összetett döntő, csapat döntő
Triatlon
17.15:
női verseny, döntő (Tv: Duna World)
A MAGYAROK PROGRAMJA
EVEZÉS
9.00: elő- és reményfutamok, negyed- és középdöntők, C-döntők (Tv: Duna World)
Reményfutamok
9.30: férfi könnyűsúlyú egypár (Szigeti Roland)
9.36: férfi kétpár (Bácskai Máté, Szabó Márton)
9.48: férfi könnyűsúlyú kétpár (Galambos Péter, Tamás Bence)
Előfutam
10.06: férfi könnyűsúlyú kormányos nélküli kettes (Szabó Bence, Furkó Kálmán)
Középdöntők
11.27:
férfi kormányos nélküli kettes (Simon Béla, Juhász Adrián)

STRANDRÖPLABDA
9.00:
FIVB Futures nemzetközi verseny, Lupa-tó

TENISZ
18.00, 22.00 és szombat, 0.30: ATP-torna, Montreal (Tv: Eurosport2)
WTA-torna, Toronto

VIZES EB, RÓMA
ÚSZÁS
9.00:
selejtezők (Tv: M4 Sport)
női 50 m pillangó
férfi 100 m gyors (Mészáros Dániel, Németh Nándor)
női 100 m mell
férfi 200 m hát (Kovács Benedek, Telegdy Ádám)
4x100 m vegyes vegyesváltó
férfi 800 m gyors
18.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
női 200 m hát DÖNTŐ (Szabó-Feltóthy Eszter, Molnár Dóra)
férfi 50 m pillangó DÖNTŐ (Szabó Szebasztián)
női 100 m gyors DÖNTŐ
férfi 100 m mell DÖNTŐ
női 100 m mell elődöntő
férfi 100 m gyors elődöntő (Milák Kristóf, Németh Nándor)
női 50 m pillangó elődöntő
férfi 200 m hát elődöntő (Kovács Benedek, Kós Hubert)
női 800 m gyors DÖNTŐ
4x100 m vegyes vegyes váltó DÖNTŐ
MŰÚSZÁS
  9.30:
páros szabad gyakorlat, selejtező
15.00: egyéni technika DÖNTŐ (Tv: Duna World)
16.40: férfi egyéni technikai DÖNTŐ
17.05: highlight kűr DÖNTŐ (MAGYARORSZÁG) (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
Női SEAT-kupa
19.30:
Magyarország–Ausztrália, Hajós uszoda (Tv: Duna World)

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Vasvári Lilivel és Lantos Gáborral
6.00: A sportolók és a közösségi oldalak
7.00: Vasvári Lili pályafutása
8.00: Az olimpiai mozgalmak jövője: európai ifjúsági olimpiai fesztivál (EYOF) – a telefonnál Fábián László, a MOB főtitkára
9.00: Chicago alapításának napja, a város sportélete
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Balogh Balázs
16.00: Sportkör – vendégek Bobory Balázs és Bodnár Zalán (NS), valamint Horváth Gergely Áron
17.00: Vendég: Ács Péter, a sakkolimpián sikeres férfiválogatott szövetségi kapitánya
18.00: Bohus Beáta, az ifjúsági világbajnokságon bronzérmes női kézisek szövetségi edzője; Éles József veszprémi tervei; Lucz Anna világbajnok kajakos az Eb előtt
19.00: Konkoly Csaba új veszprémi feladatairól nyilatkozik az ausztriai felkészülési mérkőzés után; Rómából, az úszó Eb-ről Sós Csaba szövetségi kapitány értékel
20.00: Látogatás a Fradi-múzeumban Tobak Csabával
21.00: Becze Tihamér és Papp Előd a csíkszeredai jégkorongról Tusnádfürdőről