MÁJUS 7., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
33. FORDULÓ
20.00: Mezőkövesd–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
21.00:
Leicester City–Newcastle United (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ
21.00:
Lens–Lille (Tv: Digi Sport2)

HORVÁT 1. HNL
33. FORDULÓ
19.10:
Gorica–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
20.30:
VfB Stuttgart–Augsburg (Tv: Sport2) 

SPANYOL LALIGA
35. FORDULÓ
21.00:
Real Sociedad–Elche (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
Olimpiai világkvalifikációs verseny, Szófia, nők

10.00: selejtezők
18.00: elődöntők

CURLING
17.00:
vb, nők, Calgary (Tv: Eurosport2) 

CSELGÁNCS
Grand Slam-verseny, Kazany

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
11. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport1) 

GOLF
23.00:
PGA Tour, 2. nap (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ, BARCELONA
11.30:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KAJAK-KENU
9.00:
Maratoni országos bajnokság, Győr

KERÉKPÁR
17.30: pro sorozat, Tour of Algarve (Tv: Eurosport1)

KETRECHARC
3.00:
Bellator 258, Archuleta–Pettis 2 (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I

18.00: Mol-Pick Szeged–Sport36-Komló
NŐI NB I
16.00:
Érd–Kisvárda Master Good SE
18.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
17.00:
Szolnoki Olajbányász–DEAC (Tv: M4 Sport)
17.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Naturtex-SZTE-Szedeák
A 9–14. HELYÉRT
17.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–PVSK-Veolia

RITMIKUS GIMNASZTIKA
8.30: Világkupa, Baki, selejtező (karika, labda)

RÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
FÉRFIAK
1. FORDULÓ
G-CSOPORT, LUDOVIKA ARÉNA
16.00:
Fehéroroszország–Portugália
19.00: Magyarország–Norvégia
NŐK
E-CSOPORT, BELFORT
17.00:
Izrael–Magyarország
20.00: Dánia–Franciaország

STRANDRÖPLABDA
Olimpiai kvalifikációs férfi Kontinentális Kupa, A-csoport, Izmir

TÉKVANDÓ
Európai olimpiai selejtező, Szófia

TENISZ
13.00 és 19.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)