JÚLIUS 23., PÉNTEK

OLIMPIAI PROGRAM, TOKIÓ

13.00: Ünnepélyes megnyitó (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

ASZTALITENISZ
Szombat, 2.00:
női egyes (Madarász Dóra, Póta Georgina), férfi egyes (Majoros Bence) – selejtező; vegyes páros (Szudi Ádám, Pergel Szandra) – nyolcaddöntő

CSELGÁNCS
Szombat, 3.30:
női 48 kg (Csernoviczki Éva), férfi 60 kg – selejtezők, negyeddöntők

EVEZÉS
1.30:
férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz), női kétpár, négypár – előfutamok (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

GYEPLABDA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
FÉRFIAK
A-CSOPORT
Szombat, 2.30:
Japán–Ausztrália
Szombat, 3.00: Új-Zéland–India
Szombat, 5.15: Argentína–Spanyolország
B-CSOPORT
Szombat, 4.45:
Hollandia–Belgium

3x3-AS KOSÁRLABDA
NŐK, 1. FORDULÓ
(Tv: Eurosport2)
Szombat, 3.15:
Orosz csapat–Japán
Szombat, 3.40: Kína–Románia
FÉRFIAK, 1. FORDULÓ
Szombat, 4.35:
Lengyelország–Lettország
Szombat, 5.00: Kína–Szerbia

ÍJÁSZAT
2.00:
női rangsorolóverseny
6.00: férfi rangsorolóverseny (Balogh Mátyás)
Szombat, 2.30: vegyes csapatok versenye, nyolcaddöntők

ÖKÖLVÍVÁS
Szombat, 4.00, 10.00:
női 57 kg és 69 kg, férfi 57 kg (Gálos Róbert), 69 kg, 91 kg – selejtező

RÖPLABDA
FÉRFIAK
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
Szombat, 2.00:
Olaszország–Kanada
B-CSOPORT
Szombat,4.05:
Brazília–Tunézia

SOFTBALL
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
Szombat, 3.00:
Ausztrália–Kanada

SPORTLÖVÉSZET
Szombat, 1.30: női légpuska (10 m, Mészáros Eszter), férfi légpisztoly (10 m) – alapverseny, döntő

STRANDRÖPLABDA
Szombat, 2.00, 08.00, 13.00:
férfi, női csoportmeccsek (Tv: Eurosport2)

SÚLYEMELÉS
Szombat, 2.50:
női 49 kg, B-csoport; 06.50: női 49 kg A-csoport

TENISZ
Szombat, 4.00:
férfi egyes (Fucsovics Márton), női egyes, férfi páros, női páros – 1. forduló 

TEKVANDÓ
Szombat, 2.00:
női 49 kg; férfi 58 kg (Salim Omar) – nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő

TOLLASLABDA
Szombat, 2.00, 11.00:
férfi egyes (Krausz Gergely), férfi páros, női egyes (Sárosi Laura), női páros, vegyes páros – csoportmeccsek

TORNA
Szombat, 3.00, 07.30, 12.30:
férfiak, selejtező

VÍVÁS
Szombat, 2.00:
női párbajtőr, egyéni; férfi kard, egyéni (Decsi Tamás, Szatmári András, Szilágyi Áron) – 1. forduló, 2. forduló, nyolcaddöntő, negyeddöntő

 

FUTBALLPROGRAM

NÉMET 2. BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
20.30:
Schalke–Hamburg (Tv: Arena4)

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
17.00: Gyirmót–el-Fateh (szaúdi) – Ausztriában
17.00: Mol Fehérvár FC–Kazincbarcika SC – zárt kapuk mögött
18.00 és 20.00: MTK Budapest–Mezőkövesd Zsóry FC

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.15: Mainz (német)–Liverpool (angol) (Tv: Sport1)

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Chicago Cubs–Arizona Diamondbacks (Tv: Sport2)

DARTS
20.00:
World Matchplay, 7. nap (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
NHL
Szombat, 2.00:
draft 2021, 1. kör (Tv: Arena4)

MOTORSPORT
10.30:
superbike-vb, SBK, 1. szabadedzés, Assen (Tv: Arena4)
15.00: superbike-vb, SBK, 2. szabadedzés, Assen (Tv: Arena4)

TENISZ
ATP 250-ES TORNA

Mexikó, Los Cabos, kemény pálya
Horvátország, Umag, salakpálya
Svájc, Gstaad, salakpálya

WTA 250-ES TORNA
Olaszország, Palermo, salakpálya (Tv: Digi Sport1)
Lengyelország, Gdynia, salakpálya (Tv: Digi Sport2)