OKTÓBER 7., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
10. FORDULÓ
18.00:
Mol Fehérvár FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.05: Újpest FC–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
21.00:
Lyon–Toulouse (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
20.30:
Hoffenheim–Werder Bremen (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
21.00:
Osasuna–Valencia (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
9.30: Csapat-világbajnokság, Csengtu, elődöntő (Tv: M4 Sport)

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
22.15:
wildcardmérkőzés (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
Világbajnokság, Taskent
  7.00:
éremküzdelmek
14.00: férfiak: 66 kg nők: 52 kg (Tv: M4 Sport)

DARTS
World Grand Prix, Leicester
20.00:
5. nap, negyeddöntő (Tv: Sport1)

FORMULA–1
JAPÁN NAGYDÍJ, SZUZUKA
5.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
8.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
PGA TOUR
Shriners Children's Open, Las Vegas, 2. nap

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–DVTK Jegesmedvék
17.30: Corona Brasov (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Debreceni EAC
18.00: Újpesti TE–Budapest JAHC
18.30: FTC-Telekom–FEHA19
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Grazer99ers (osztrák)
SVÁJCI BAJNOKSÁG
19.45:
Servette–Zürich Lions (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
14.30:
nők, Romandiai körverseny, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA, SELEJTEZŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS
14.00:
Ramat Hasaron (izraeli)–Ludovika Csata

MOTORSPORT
Superbike-vb, Algarve
11.30:
SBK, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs koronglövő-világbajnokság, Eszék, férfi és női skeet, 1. nap

SZNÚKER
7.30:
Hongkong Masters, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00: ATP-torna, Tokió (Tv: Eurosport2)
14.00: WTA-torna, Ostrava (Tv: Match4)

VÍZILABDA
Benu Magyar Kupa, nők, selejtező
A-csoport (Szentes)
12.00:
Valdor-Szentes–Szegedi NVE
19.00: Tatabányai VSE–Szentes
20.30: Szeged–Tatabánya
B-csoport (Budapest, III. Kerületi TVE uszoda)
17.30:
Tigra-ZF-Eger–Polo SC
19.00: GYVSE-Uni Győr–III. Kerületi TVE

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Harsányi Leventével és Risztov Évával
6.00: Sporteredmények; Nemzeti Sport-lapszemle
7.00: A hétvégén lesz a 37. Spar Budapest Maratoni. Érdekességek a maratoni történetéből, és minden, amit a futásról tudni kell. Megszólal Kocsis Árpád a BSI-től
8.00: A Crvena zvezda–Ferencváros Európa-liga-mérkőzés összefoglalója: Borbola Bence (Nemzeti Sport), Bánki József
9.00: Lantos Gábor elmondja, mi lesz a Hazafutásban; Hétvégi sportesemények
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Lantos Gábor
16.00: Sportkör, vendégek: Szöllősi György, Ballai Attila, Bodnár Zalán (Nemzeti Sport)
17.00: A Sopron Basket Euroliga-győztes csapatának könyvbemutatója
18.00: Labdarúgó Európa-liga-csoportmérkőzés után a Ferencváros: Szeiler József és a Nemzeti Sport labdarúgórovata
19.00: Hétvégi előzetesek
20.00: Sportidőgép
22.00: Sportösszefoglaló