MÁRCIUS 5., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
25. FORDULÓ
20.00:
Diósgyőri VTK–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
35. FORDULÓ
20.45:
Huddersfield–Cardiff City (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
20.30:
Schalke–Mainz (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ
21.00:
Valencia–Villarreal (Tv: Spíler2)

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
21.00:
Beauvais Oise (IV. o.)–Boulogne (III)
21.00: Aubagne (IV)–Toulouse (II)

ROMÁN LIGA 1
26. FORDULÓ
16.30:
Sepsi OSK–Chindia Targoviste – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK


ALPESI SÍ
11.20: Világkupa, férfi lesiklás, Saalbach-Hinterglemm (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
FÉRFI EXTRALIGA
15.00:
Utánpótlás-válogatott–Hed-Land Sportcsarnok SE
17.00: Komlói Bányász I–Honvéd Szondi SE I

ATLÉTIKA
FEDETT PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, TORUN 
10.00: előfutamok, selejtezők
10.00:
ötpróba, 60 m gát (Krizsán Xénia, Nemes Rita)
10.17: férfi 400 m, előfutam (Huller Dániel)
10.52: ötpróba, magasugrás (Krizsán, Nemes)
11.05: női 400 m, előfutam (Nádházy Evelin)
12.18: távol, nők, selejtező (Lesti Diana)
13.05: ötpróba, súlylökés (Krizsán, Nemes)
19.00: ötpróba, távolugrás (Krizsán, Nemes)
20.05: férfi 800 m, előfutam (Kazi Tamás, Vindics Balázs)
Döntők
19.06:
női súlylökés
20.20: férfi távolugrás
20.35: férfi súlylökés
20.45: ötpróba 800 m (utolsó versenyszám, Krizsán, Nemes)
21.00: női 300 m
21.35: férfi 1500 m

DARTS
13.00 és 20.00:
UK Open (Tv: Sport2)

ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTDORF
SÍFUTÁS
12.50 és 13.15:
férfi 4x10 km-es váltó (Tv: Eurosport1, Arena4)
SÍUGRÁS
16.40 és 17.00:
férfi nagysánc, döntő (Tv: Eurosport1, Arena4)

GOLF
23.30:
PGA Tour (Tv: Eurosport1)

HÓDESZKA
7.50:
Világkupa, Bakuriani (Tv: Eurosport1, Arena4)

JÉGKORONG
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ 
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HK Poprad (szlovák) (Tv: Digi Sport2)
OSZTRÁK LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ (ICE)
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–EC Red Bull Salzburg (osztrák)
NHL, ALAPSZAKASZ
Szombat, 1.00:
Boston Bruins–Washington Capitals (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
HE-DO B.Braun Gyöngyös–Csurgói KK
NŐI NB I
17.00:
DVSC Schaeffler–Kisvárda Master Good SE
18.00: Boglári Akadémia-SZISE–Érd elhalasztva

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
Ludovika-FCSM Csata–PEAC-Pécs – elhalasztva
ZTE NKK–TFSE-MTK – elhalasztva

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világbajnokság, Dordrecht

SÍLÖVÉSZET
15.05:
Világkupa, férfi váltó, Nove Mesto (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
  9.00:
25, 50 m. Pisztolyos versenyszámok
12.30: döntő

SZNÚKER
10.00 és 18.45:
Gibraltár Open (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
ATP-TORNA

19.30: Rotterdam (Tv: Eurosport2)
21.00 körül: Fucsovics Márton–Tommy Paul (amerikai)
WTA-TORNA
16.00: Doha (Tv: Digi Sport1)
13.00 és 17.30: Lyon (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. TORNA (BUDAPEST)
14.00:
Dinamo Tbiliszi (grúz)–CN Barceloneta (spanyol)
16.30: Brescia (olasz)–FTC-Telekom Waterpolo (Tv: M4 Sport)
19.00: Waspo Hannover (német)–Jadran Herceg Novi (montenegrói)