ÁPRILIS 23., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB II
34. FORDULÓ
20.00:
Vasas FC–Pécsi MFC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FUTSAL NB I
FELSŐHÁZ
18.30:
DEAC–Balaton Bútor FC Veszprém
ALSÓHÁZ
19.00:
Dunaferr–Aramis SE
20.00: FTC-Fisher Klíma–Nyírgyulaj KSE

ANGOL PREMIER LEAGUE
33. FORDULÓ
21.00:
Arsenal–Everton (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
34. FORDULÓ
21.00:
Reims–Marseille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
20.30:
Augsburg–Köln (Tv: Sport1)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Európai egyéni olimpiai kvalifikációs verseny, Guimaraes
FÉRFI EXTRALIGA
17.00:
Komlói Bányász I–Aqvital Csákvári TC

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARSÓ
11.30:
kötöttfogás 55, 63 (Torba Erik), 77 (Lőrincz Tamás), 87 (Lőrincz Viktor), 130 kg selejtezők, negyeddöntők
11.30: nők 53, 57, 62, 65, 72 kg vigaszág
16.46: elődöntők
18.00: helyosztók
Benne: nők 62 kg, döntő: Sastin Marianna–Irina Koliagyenko (ukrán)

GOLF
PGA TOUR
21.30:
TPC of Louisiana, New Orleans, 2. nap (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Sport36-Komló–Telekom Veszprém

KERÉKPÁR
14.00:
pro sorozat, Alpesi körverseny (Tv: Eurosport2) 

KETRECHARC
23.30: PFL, alapszakasz, 1. gála (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
18.00:
DEAC–Alba Fehérvár
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Atomerőmű SE
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Egis Körmend
18.00: Szolnoki Olajbányász–Sopron KC
FÉRFI EUROLIGA
NEGYEDDÖNTŐ
19.00:
CSZKA Moszkva (orosz)–Fenerbahce (török)
21.00: Barcelona (spanyol)–Zenit (orosz)

ÖTTUSA
New Format nemzetközi tesztverseny
Férfiak

Rangsoroló vívás, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok
Nők
14.00:
elődöntők, Ludovika Aréna

SAKK
Sakkvilágbajnok-jelölti torna, Jekatyerinburg, 11. forduló

SZNÚKER
11.00, 15.25 és 19.45: világbajnokság, Sheffield, 2. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
14.00 és 17.00: WTA-torna, Stuttgart (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)
12.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport1)
16.30: ATP-torna, Barcelona (Tv: Eurosport2)

TORNA
Európa-bajnokság, Bázel, egyéni összetett döntők
13.30:
nők (Tv: M4 Sport)
17.00: férfiak