Fotó: AFP

 

NEMZETEK LIGÁJA

Napi bontás


A-LIGA

3. CSOPORT
5. FORDULÓ
Szeptember 23., péntek
20.45:
Németország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.45: Olaszország–Anglia (Tv: Spíler2)

6. FORDULÓ
Szeptember 26., hétfő
20.45:
MAGYARORSZÁG–Olaszország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.45: Anglia–Németország (Tv: Spíler2)

A 3. CSOPORT ÁLLÁSA
1. MAGYARORSZÁG 4 2 1 1 7–3 +4  7
2. Németország 4 1 3 8–5 +3  6
3. Olaszország 4 1 2 1 5–7 –2  5
4. Anglia 4 2 2 1–6 –5  2

1. CSOPORT
5. FORDULÓ
Szeptember 22., csütörtök
20.45:
Horvátország–Dánia
20.45: Franciaország–Ausztria (Tv: Spíler1)

6. FORDULÓ
Szeptember 25., vasárnap
20.45:
Dánia–Franciaország (Tv: Spíler1)
20.45: Ausztria–Horvátország

AZ 1. CSOPORT ÁLLÁSA
1. Dánia 4 3 1 6–3 +3  9
2. Horvátország 4 2 1 1 3–4 –1  7
3. Ausztria 4 1 1 2 5–5 0  4
4. Franciaország 4 2 2 3–5 –2  2

2. CSOPORT
5. FORDULÓ
Szeptember 24., szombat
20.45:
Csehország–Portugália (Tv: Spíler1)
20.45: Spanyolország–Svájc (Tv: Spíler2)

6. FORDULÓ
Szeptember 27., kedd

20.45: Portugália–Spanyolország (Tv: Spíler2)
20.45: Svájc–Csehország (Tv: Spíler1)

A 2. CSOPORT ÁLLÁSA
1. Spanyolország 4 2 2 6–3 +3  8
2. Portugália 4 2 1 1 7–2 +5  7
3. Csehország 4 1 1 2 4–7 –3  4
4. Svájc 4 1 3 2–7 –5  3

4. CSOPORT
5. FORDULÓ
Szeptember 22., csütörtök
20.45:
Lengyelország–Hollandia (Tv: Spíler2)
20.45: Belgium–Wales (Tv: Arena4)

6. FORDULÓ
Szeptember 25., vasárnap
20.45:
Wales–Lengyelország (Tv: Match4)
20.45: Hollandia–Belgium (Tv: Spíler2)

A 4. CSOPORT ÁLLÁSA
1. Hollandia 4 3 1 11–6 +5  10
2. Belgium 4 2 1 1 9–6 +3  7
3. Lengyelország 4 1 1 2 5–10 –5  4
4. Wales 4 1 3 5–8 –3  1

B-LIGA

1. CSOPORT
1. FORDULÓ, ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
Szeptember 21., szerda
20.45:
Skócia–Ukrajna (Tv: Spíler2)

5. FORDULÓ
Szeptember 24., szombat
15.00:
Örményország–Ukrajna (Tv: Spíler2)
20.45: Skócia–Írország

6. FORDULÓ
Szeptember 27., kedd

20.45:
Írország–Örményország
20.45: Ukrajna–Skócia

AZ 1. CSOPORT ÁLLÁSA
1. Ukrajna 3 2 1 5–1 +4  7
2. Skócia 3 2 1 6–4 +2  6
3. Írország 4 1 1 2 4–3 +1  4
4. Örményország4132–9–7 3

2. CSOPORT
5. FORDULÓ
Szeptember 24., szombat
Izland–Oroszország – törölve
20.45: Izrael–Albánia (Tv: Match4)

6. FORDULÓ
Szeptember 27., kedd

20.45: Albánia–Izland (Tv: Match4)
Oroszország–Izrael – törölve

 A 2. CSOPORT ÁLLÁSA
1. Izrael 3 1 2 6–5 +1  5
2. Izland 3 3 5–5 0  3
3. Albánia 2 1 1 2–3 –1  1

3. CSOPORT
5. FORDULÓ
Szeptember 23., péntek

20.45:
Bosznia-Hercegovina–Montenegró (Tv: Spíler1)
20.45: Finnország–Románia (Tv: Arena4)

6. FORDULÓ
Szeptember 26., hétfő
20.45:
Románia–Bosznia-Hercegovina (Tv: Spíler1)
20.45: Montenegró–Finnország (Tv: Arena4)

A 3. CSOPORT ÁLLÁSA
1. Bosznia-Hercegovina 4 2 2 6–4 +2  8
2. Montenegró 4 2 1 1 6–3 +3  7
3. Finnország 4 1 1 2 5–5 0  4
4. Románia4131–6–5 3

4. CSOPORT
5. FORDULÓ
Szeptember 24., szombat
18.00:
Szlovénia–Norvégia (Tv: Spíler2)
20.45: Szerbia–Svédország (Tv: Arena4)

6. FORDULÓ
Szeptember 27., kedd
20.45:
Norvégia–Szerbia (Tv: Arena4)
20.45: Svédország–Szlovénia

A 4. CSOPORT ÁLLÁSA
1. Norvégia 4 3 1 6–3 +3  10
2. Szerbia 4 2 1 1 7–4 +3  7
3. Svédország 4 1 3 5–6 –1  3
4. Szlovénia 4 2 2 3–8 –5  2

C-LIGA

1. CSOPORT
5. FORDULÓ
Szeptember 22., csütörtök
20.45:
Litvánia–Feröer
20.45: Törökország–Luxemburg

6. FORDULÓ
Szeptember 25., vasárnap
20.45:
Feröer–Törökország
20.45: Luxemburg–Litvánia

 AZ 1. CSOPORT ÁLLÁSA
1. Törökország 4 4 14–0 +14  12
2. Luxemburg 4 2 1 1 5–4 +1  7
3. Feröer 4 1 1 2 4–8 –4  4
4. Litvánia441–12–11 0

2. CSOPORT
5. FORDULÓ
Szeptember 24., szombat
18.00:
Észak-Írország–Koszovó (Tv: Spíler1)
20.45: Ciprus–Görögország

6. FORDULÓ
Szeptember 27., kedd
20.45:
Koszovó–Ciprus
20.45: Görögország–Észak-Írország

A 2. CSOPORT ÁLLÁSA 
1. Görögország 4 4 7–0 +7  12
2. Koszovó 4 2 2 5–5 0  6
3. Ciprus 4 2 2 2–7 –5  2
4. Észak-Írország 4 2 2 4–6 –2  2

3. CSOPORT
5. FORDULÓ
Szeptember 22., csütörtök
16.00:
Kazahsztán–Fehéroroszország
20.45: Szlovákia–Azerbajdzsán

6. FORDULÓ
Szeptember 25., vasárnap
18.00:
Azerbajdzsán–Kazahsztán (Tv: Spíler1)
18.00: Szlovákia–Fehéroroszország (Tv: Spíler2)

A 3. CSOPORT ÁLLÁSA
1. Kazahsztán 4 3 1 6–2 +4  10
2. Szlovákia 4 2 2 3–3 0  6
3. Azerbajdzsán 4 1 1 2 2–3 –1  4
4. Fehéroroszország 4 2 2 1–4 –3  2

4. CSOPORT
5. FORDULÓ
Szeptember 23., péntek
18.00:
Grúzia–Észak-Macedónia (Tv: Spíler2)
20.45: Bulgária–Gibraltár

6. FORDULÓ
Szeptember 26., hétfő
20.45:
Gibraltár–Grúzia
20.45: Észak-Macedónia–Bulgária

 A 4. CSOPORT ÁLLÁSA
1. Grúzia 4 3 1 12–2 +10  10
2. Észak-Macedónia 4 2 1 1 7–4 +3  7
3. Bulgária 4 3 1 4–7 –3  3
4. Gibraltár 4 1 3 1–11 –10  1
 

D-LIGA

1. CSOPORT
5. FORDULÓ
Szeptember 22., csütörtök
18.00:
Lettország–Moldova (Tv: Spíler2)
20.45:
Liechtenstein–Andorra

6. FORDULÓ
Szeptember 25., vasárnap
15.00:
Moldova–Liechtenstein (Tv: Spíler1)
15.00: Andorra–Lettország (Tv: Spíler2)

 AZ 1. CSOPORT ÁLLÁSA
1. Lettország 4 4 10–2 +8  12
2. Moldova 4 2 1 1 6–5 +1  7
3. Andorra 4 1 1 2 3–6 –3  4
4. Liechtenstein441–7–6 0

2. CSOPORT
5. FORDULÓ
Szeptember 23., péntek
18.00:
Észtország–Málta (Tv: Spíler1)

6. FORDULÓ
Szeptember 26., hétfő
20.45:
San Marino–Észtország (Tv: Match4)

A 2. CSOPORT ÁLLÁSA 
1. Észtország 2 2 4–1 +3  6
2. Málta 3 2 1 4–2 +2  6
3. San Marino 3 3 0–5 –5  0

 

A PROGRAM NAPI BONTÁSBAN

SZEPTEMBER 21., SZERDA

1. FORDULÓ, ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
B-LIGA

1. CSOPORT
20.45:
Skócia–Ukrajna (Tv: Spíler2)

SZEPTEMBER 22., CSÜTÖRTÖK

5. FORDULÓ
A-LIGA
1. CSOPORT
20.45: Horvátország–Dánia
20.45: Franciaország–Ausztria (Tv: Spíler1)
4. CSOPORT
20.45: Lengyelország–Hollandia (Tv: Spíler2)
20.45: Belgium–Wales (Tv: Arena4)
C-LIGA
1. CSOPORT

20.45: Litvánia–Feröer
20.45: Törökország–Luxemburg
3. CSOPORT
16.00: Kazahsztán–Fehéroroszország
20.45: Szlovákia–Azerbajdzsán
D-LIGA
1. CSOPORT

18.00:
Lettország–Moldova (Tv: Spíler2)
20.45:
Liechtenstein–Andorra

SZEPTEMBER 23., PÉNTEK

5. FORDULÓ
A-LIGA
3. CSOPORT

20.45: Németország–Magyarország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.45: Olaszország–Anglia (Tv: Spíler2)
B-LIGA
3. CSOPORT

20.45: Bosznia-Hercegovina–Montenegró (Tv: Spíler1)
20.45: Finnország–Románia (Tv: Arena4)
C-LIGA
4. CSOPORT

18.00: Grúzia–Észak-Macedónia (Tv: Spíler2)
20.45: Bulgária–Gibraltár
D-LIGA
2. CSOPORT

18.00:
Észtország–Málta (Tv: Spíler1)

SZEPTEMBER 24., SZOMBAT

5. FORDULÓ

A-LIGA
2. CSOPORT

20.45: Csehország–Portugália (Tv: Spíler1)
20.45: Spanyolország–Svájc (Tv: Spíler2)
B-LIGA
1. CSOPORT

15.00: Örményország–Ukrajna (Tv: Spíler2)
20.45: Skócia–Írország
2. CSOPORT
20.45: Izrael–Albánia (Tv: Match4)
4. CSOPORT
18.00: Szlovénia–Norvégia (Tv: Spíler2)
20.45: Szerbia–Svédország (Tv: Arena4)
C-LIGA
2. CSOPORT

18.00:
Észak-Írország–Koszovó (Tv: Spíler1)
20.45: Ciprus–Görögország

SZEPTEMBER 25., VASÁRNAP

6. FORDULÓ
A-LIGA
1. CSOPORT

20.45: Dánia–Franciaország (Tv: Spíler1)
20.45: Ausztria–Horvátország
4. CSOPORT
20.45: Wales–Lengyelország (Tv: Match4)
20.45: Hollandia–Belgium (Tv: Spíler2)
C-LIGA
1. CSOPORT

20.45: Feröer–Törökország
20.45: Luxemburg–Litvánia
3. CSOPORT
18.00: Azerbajdzsán–Kazahsztán (Tv: Spíler1)
18.00: Szlovákia–Fehéroroszország (Tv: Spíler2)
D-LIGA
1. CSOPORT
15.00: Moldova–Liechtenstein (Tv: Spíler1)
15.00: Andorra–Lettország (Tv: Spíler2)

SZEPTEMBER 26., HÉTFŐ

6. FORDULÓ
A-LIGA
3. CSOPORT
20.45: MAGYARORSZÁG–Olaszország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.45: Anglia–Németország (Tv: Spíler2)
B-LIGA

3. CSOPORT
20.45:
Románia–Bosznia-Hercegovina (Tv: Spíler1)
20.45: Montenegró–Finnország (Tv: Arena4)
C-LIGA

4. CSOPORT

20.45:
Gibraltár–Grúzia
20.45: Észak-Macedónia–Bulgária
D-LIGA
2. CSOPORT

20.45:
San Marino–Észtország (Tv: Match4)

SZEPTEMBER 27., KEDD

6. FORDULÓ
A-LIGA
2. CSOPORT

20.45: Portugália–Spanyolország (Tv: Spíler2)
20.45: Svájc–Csehország (Tv: Spíler1)
B-LIGA
1. CSOPORT

20.45: Írország–Örményország
20.45: Ukrajna–Skócia
2. CSOPORT
20.45: Albánia–Izland (Tv: Match4)
4. CSOPORT
20.45: Norvégia–Szerbia (Tv: Arena4)
20.45: Svédország–Szlovénia
C-LIGA
2. CSOPORT

20.45:
Koszovó–Ciprus
20.45: Görögország–Észak-Írország