EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉSEK

18.00: Skonto Riga (lett)–DEBRECENI VSC (Tv: Duna World)
20.30: FERENCVÁROS–Zeljeznicar (bosnyák) (Tv: Duna)

16.45: Kajrat (kazah)–Alaskert (örmény)
17.30: Jelgava (lett)–Rabotnicski Szkopje (macedón)
18.00: Dacia Chisinau (moldovai)–MSK Zilina (szlovák)
18.00: Randers (dán)–Elfsborg (svéd)
18.30: Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)–Wolfsberger AC (osztrák)
19.00: Beroe (bolgár)–Bröndby (dán)
19.00: Koper (szlovén)–Hajduk Split (horvát)
19.00: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Thun (svájci)
19.00: AIK (svéd)–Sirak (örmény)
19.00: Cserno More Varna (bolgár)–Dinamo Minszk (fehérorosz)
19.00: Apollon Limassol (ciprusi)–Trakai (litván)
19.00: Mladá Boleslav (cseh)–Strömsgodset (norvég)
19.30: Kukësi (albán)–Mladoszt Podgorica (montenegrói)
19.30: Charleroi (belga)–Beitar Jeruzsálem (izraeli)
19.45: Vaduz (liechtensteini)–Nomme Kalju (észt)
19.45: FC Köbenhavn (dán)–Newtown (walesi)
20.00: Lokomotiva Zagreb (horvát)–PAOK (görög)
20.00: Trabzonspor (török)–Differdange 03 (luxemburgi)
20.05: Spartak Trnava (szlovák)–Linfield (északír)
20.15: Slovan Bratislava (szlovák)–UC Dublin (ír)
20.30: Jagiellonia Bialystok (lengyel)–Omonia (ciprusi)
20.30: Csukaricski (szerb)–Qäbälä (azeri)
20.30: Slask Wroclaw (lengyel)–IFK Göteborg (svéd)
20.30: Vojvodina (szerb)–Spartaks Jurmala (lett)
20.45: Inverness (skót)–Astra Giurgiu (román)
20.45: West Ham United (angol)–Birkirkara (máltai)
21.00: Legia Warszawa (lengyel)–Botosani (román)
21.00: Shamrock Rovers (ír)–Odd Grenland (norvég)
21.00: Rijeka (horvát)–Aberdeen (skót)
21.15: KR (izlandi)–Rosenborg (norvég)
21.15: FH Hafnarfjördur (izlandi)–Inter Baki (azeri)

U19-ES EB, GÖRÖGORSZÁG
ELŐDÖNTŐ

18.00: Oroszország–Görögország (Tv: Eurosport)
20.45: Franciaország–Spanyolország (Tv: Eurosport)

TOVÁBBI ÉLŐ FUTBALLKÖZVETÍTÉS

BELGA SZUPERKUPA
20.30: Gent–FC Bruges (Tv: DIGI Sport 1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK

KERÉKPÁR
11.15: Tour de France, 12.szakasz (Tv: Eurosport)

TENISZ
14.00: WTA-torna, Bukarest (Tv: Sport2)

STRANDLABDARÚGÁS
VB, NEGYEDDÖNTŐ

15.00: Brazília–Oroszország (Tv: Eurosport2)
16.30: Portugália–Svájc (Tv: Eurosport2)
18.00: Olaszország–Japán (Tv: Eurosport2)
19.30: Tahiti–Irán (Tv: Eurosport2)

LÓSPORT
13.35: lóverseny (Tv: Sport1)