EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓK
17.30: Szutjeszka Niksics (montenegrói)–DEBRECENI VSC (Tv: Duna World)
Az első mérkőzésen: 0–3
20.30: FERENCVÁROS–Go Ahead Eagles (holland) (Tv: Duna)
Az első mérkőzésen: 1–1
20.30: Vojvodina (szerb)–MTK BUDAPEST (Tv: Duna World)
Az első mérkőzésen: 0–0

16.00: Kajrat Almati (kazah)–Crvena zvezda (szerb)
Az első mérkőzésen: 2–0
17.00: Mladoszt Podgorica (montenegrói)–Neftci Baki (azeri)
Az első mérkőzésen: 2–2
17.00: Dacia Chisinau (moldovai)–Renova (macedóniai)
Az első mérkőzésen: 1–0
18.00: Spartaks Jurmala (lett)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)
Az első mérkőzésen: 3–1
18.00: F91 Dudelange (luxemburgi)–UC Dublin (ír)
Az első mérkőzésen: 0–1
18.00: Qäbälä (azeri)–Dinamo Tbiliszi (grúz)
Az első mérkőzésen: 1–2
18.00: Nomme Kalju (észt)–Aktobe (kazah)
Az első mérkőzésen: 1–0
18.00: Torpedo Zsogyino (fehérorosz)–Kukësi (albán)
Az első mérkőzésen: 0–2
18.00: Omonia (ciprusi)–Dinamo Batumi (grúz)
Az első mérkőzésen: 0–1
18.00: Elfsborg (svéd)–FC Lahti (finn)
Az első mérkőzésen: 2–2
18.00: Ulisszesz (örmény)–Birkirkara (máltai)
Az első mérkőzésen: 0–0
18.00: FC Chinvali (grúz)–Botosani (román)
Az első mérkőzésen: 1–1
18.00: Inter Baki (azeri)–KF Laci (albán)
Az első mérkőzésen: 1–1
18.30: Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)–Glenavon (északír)
Az első mérkőzésen: 2–1
19.00: Beroe (bolgár)–Atlantas (litván)
Az első mérkőzésen: 2–0
19.00: Odd Grenland (norvég)–Sheriff Tiraspol (moldovai)
Az első mérkőzésen: 3–0
19.00: Beitar Jeruzsálem (izraeli)–Ordabaszi (kazah)
Az első mérkőzésen: 0–0
19.00: Rosenborg (norvég)–Víkingur (feröeri)
Az első mérkőzésen: 2–0
19.00: Hajduk Split (horvát)–Sillamäe Kalev (észt)
Az első mérkőzésen: 1–1
19.00: Apollon Limassol (ciprusi)–Saxan (moldovai)
Az első mérkőzésen: 2–0
19.00: AIK (svéd)–VPS (finn)
Az első mérkőzésen: 2–2
19.00: Slovan Bratislava (szlovák)–College Europa (gibraltári)
Az első mérkőzésen: 6–0
19.05: Randers (dán)–Sant Julia (andorrai)
Az első mérkőzésen: 1–0
19.30: Lusitanos (andorrai)–West Ham United (angol)
Az első mérkőzésen: 0–3
19.30: Zilina (szlovák)–Glentoran (északír)
Az első mérkőzésen: 4–1
19.30: Zrinjski Mostar (bosnyák)–Sirak (örmény)
Az első mérkőzésen: 0–2
19.45: Liteksz Lovecs (bolgár)–Jelgava (lett)
Az első mérkőzésen: 1–1
19.45: Vaduz (liechtensteini)–La Fiorita (San Marinó-i)
Az első mérkőzésen: 5–0
20.00: NSÍ Runavík (feröeri)–Linfield (északír)
Az első mérkőzésen: 0–2
20.00: Partizani Tirana (albán)–Strömsgodset (norvég)
Az első mérkőzésen: 1–3
20.00: Bala Town (walesi)–Differdange 03 (luxemburgi)
Az első mérkőzésen: 1–3
20.00: Rabotnicski Szkopje (macedóniai)–Flora Tallinn (észt)
Az első mérkőzésen: 0–1
20.00: Slask Wroclaw (lengyel)–Celje (szlovén)
Az első mérkőzésen: 1–0
20.00: Lokomotiva Zagreb (horvát)–Airbus UK Broughton (walesi)
Az első mérkőzésen: 3–1
20.05: Spartak Trnava (szlovák)–Olimpic Sarajevo (bosnyák)
Az első mérkőzésen: 1–1
20.30: Koper (szlovén)–Víkingur Reykjavík (izlandi)
Az első mérkőzésen: 1–0
20.30: Juvenes/Dogana (San Marinó-i)–Bröndby (dán)
Az első mérkőzésen: 0–9
20.30: Csukaricski (szerb)–Domzale (szlovén)
Az első mérkőzésen: 1–0
20.30: Jagiellonia Bialystok (lengyel)–Kruoja Pakruojis (litván)
Az első mérkőzésen: 1–0
20.45: Valletta FC (máltai)–Newtown AFC (walesi)
Az első mérkőzésen: 1–2
20.45: Aberdeen (skót)–Skendija (macedóniai)
Az első mérkőzésen: 1–1
20.45: HB Tórshavn (feröeri)–Trakai (litván)
Az első mérkőzésen: 0–3
20.45: St. Johnstone (skót)–Alaskert (örmény)
Az első mérkőzésen: 0–1
20.45: St Patrick’s Athletic (ír)–Skonto Riga (lett)
Az első mérkőzésen: 1–2
21.15: KR (izlandi)–Cork City (ír)
Az első mérkőzésen: 1–1
21.15: FH Hafnarfjördur (izlandi)–SJK (finn)
Az első mérkőzésen: 1–0
21.15: Zeljeznicar (bosnyák)–Balzan (máltai)
Az első mérkőzésen: 2–0

NB II-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00: Szigetszentmiklós–Csepel (NB III)

ARANY-KUPA
(HELYI IDŐ SZERINT CSÜTÖRTÖKI, MAGYAR IDŐ SZERINT PÉNTEK HAJNALI MÉRKŐZÉSEK)
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
C-CSOPORT

1.00: Trinidad és Tobago–Guatemala
3.30: Mexikó–Kuba

U19-ES LABDARÚGÓ EB, GÖRÖGORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT

18.00: Ukrajna–Franciaország (Tv: Eurosport)
21.00: Görögország–Ausztria (Tv: Eurosport)