MLS: a Seattle jutott elsőként a főcsoportdöntőbe

2017.11.03. 07:40
Seattle Sounders 2–0-ra legyőzte a Vancouver Whitecapst az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) rájátszásának főcsoport-elődöntőjében a nyugati konferenciában, ezzel bejutott a főcsoportdöntőbe.

A két csapat közti első mérkőzésen nem született gól. Seattle-ben a hazaiak Clint Dempsey találatával szerezték meg a vezetést az 56. percben – az amerikai ikon a 88. percben egy szöglet után ismét betalált, így alakult ki a 2–0-s végeredmény. Clint Dempsey találatával szerezték meg a vezetést az 56. percben – az amerikai ikon a 88. percben egy szöglet után ismét betalált, így alakult ki a 2–0-s végeredmény.

Dempsey első gólja

A Sounders a nyugati konferencia főcsoportdöntőjében a Houston Dynamo–Portland Timbers párharc győztesével csap össze.

Főcsoport-elődöntő, 1. mérkőzések
NYUGAT
Seattle Sounders (2. kiemelt)–Vancouver Whitecaps (3.) 2–0 (Továbbjutott: a Seattle, 2–0-s összesítéssel)
Houston Dynamo (4.)–Portland Timbers (1.) 0–0 (visszavágó: vasárnap»hétfő, 1.30)
KELET
New York Red Bulls (6.)–Toronto FC (1.) 1–2 (visszavágó: vasárnap, 21. Tv: Eurosport1)
Columbus Crew (4.)–New York City FC (2.) 4–1 (visszavágó: vasárnap, 23. Tv: Eurosport1)